Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

No tak ;) A ja nie spie bo chodze spac po 3 , jakos tak mi sie w glowce poprzewracalo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miewam, ale strasznie tego nie lubię. Idę znów spróbować zasnąć. Mam nadzieje że to podejście będzie udane;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie mam nadzieje, ze zregenerowalas swoje sily :) sloneczko coraz mocniej swieci, prawie 19 a jeszcze jest jasno, szkoda tylko, ze brak kandydata na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i tu jest problem bo ja nie lubie chodzic nigdzie sama, bede musiala swoje stare kontakty poodnawiac bo troche je zaniedbalam... moze kogos wyciagne na jakis spacer, no chyba, ze Ty sie skusisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu no tez mieszkam na slasku, wiec daleko to nie jest ale blisko to tez nie bardzo :O ja jakos zawsze sie otaczalam ludzmi i ciezko teraz sie przyzwyczaic, ze wszystko sie robi samemu... nawet spaceruje, od pewnego czasu sie pourywalo wszystko, moze pamietasz cos z tego co pisalysmy kiedys.. no ale trzeba bylo postawic kropke i probuje wszystko od nowa ;) hej poomelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A leci Iness sprzątam .odpoczywam .szkoła sprzątam, odpoczywam, szkoła i w kółko a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to u mnie podobnie, tylko ze zamiast szkoly praca ;) szukam teraz tatuazu dla siebie bo chce sobie zrobic i tyle tego jest ze nic nie moge wybrac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×