Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

"durnowata mary poszla se bo sie boi ze ja ktos wyczai i w wieksze kompleksy popadnie brzydkie gllupie dziewczatko ze wsi " Być może jestem zakompleksiona, głupia, brzydka etc., ale chociaż w przeciwieństwie do ciebie nie dowartościowuje się poniżając innych!!! Jesteś żałosny i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oto im chodzi
żeby Was zdenerwować żebyscie przeklinali a potem lecą na redakcje podpierdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ty nie masz za co przepraszać .... na każdym topiku tak się zdarza Sebuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że się tym przejmuje :D? od czau do czasu musi ktoś wpaść i narobić szamba za kolorowo by było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę zmiana tematu ;-) prawie cały dzień przy kompie szukałam paru informacji i już rączki załamuje....teraz przydałby mi się jakiś sklawe do masażu stup i wachlowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa to jak już służysz pomocą...to cię wykorzystam:D masaż plecy też;-) hihi ok Sebuś ja uciekam bo mi się oczy przymykają.... kolorowych życzę 🌼 do jutra a i nie przejmuj się gamoniami bo nie warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też w porzadku tylko troche zmeczony jestem :) Ale to nic przejdzie ;) A jak u Ciebie z pogodą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczony po czym ??;-) u mnie słoneczko tylko wiaterek jest i nici z siedzenia na tarasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy :) U mnie też ładna pogoda i wiaterek lekki ale da sie przeżyć :D Jakieś specjalne plany na dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa siedzenie przy kompie ... męczę się już trzeci dzień z jedną rzeczą i mam nadzieje że będę miała dzisiaj to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze sie wziasc za sprzatanie a potem lece posmigac na rowerku :) Grzechem by było niewykorzystanie takiej pogody na przejazdzke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypij wypij ;) przyda sie hehe paluszek juz ok :) goi sie co tam u Ciebie ? jak minal tydzien, pewnie pracowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×