Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

no chociaż ty Sebuś - bo już myślałam że nikt mnie nie odwiedzi 😭 -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to nigdy nie wątpiłam :-P -:D jak kotek i nauka załatwiania się :-P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze możesz sobie porządzić kuwetką ;-) - tylko się nie przyzwyczajaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie mów że już ci się spodobało ??:D nono to jednak będzie walka - a to będzie kotka ??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka8521
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://linkaturs.com/news0041.php i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem , ale zachowam sie jak dzentelmen i odstapie jej........toalete :D A sam skasuje kuwetke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jak to kocica to wątpię żeby tak bez walki ci kuwetkę oddała :-P będę ją dopingować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie będzie miała to jej pożyczę swoje:D- mam wlecieć jej wypiłować ?? wraz z przybyciem kotka - szykuj się na nowe tatuaże ...na twarzy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie zawsze chcialem miec dzire na rece i sobie zrobie , ale na twarzy bedzie to nie bede plakac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz i to gratis- sam pożytek z tej kocicy :-D P.S. jaką dziarę chciałeś na ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś usłyszałam od kogoś że - wstyd to kraść i z d....:-P pisz tu szybciutko co chciałeś sobie wytatuować na ręce :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumi nic takiego :) Sowe , ale taka piekna :) Poniewz wiaze sie z nia pewna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie imienia nie , ale myslalem nad napisem SE7EN od samochodu :D Wiem , pogielo mnie , a sowa to od tego ze kiedys mnie tak nazywano :D W sumie od malego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pomysły Sebuś :D- kiedyś też chciałam tatuaż , nawet teraz czasami nachodzi mnie chęć ale oddalam tą myśl :-P sowa hmm widzisz w ciemności ??:D dlaczego cię tak nazywali ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , po prostu jak mialem kilka lat to podobno robilem tak jak one ;) A odnosnie dziary to nie owinnas tego odsuwac , wrecz przeciwnie :) Trzeba spelniac marzenia , a jak :) Ja tylko chce zajbitego kolesia kory to robi i wies taki projekt wymarzony w kazdym calu,Czaem jak widze tatuaze kumpli niektorych to mi sie chce plakac :o Ja chce mega zajebisty mowiac krotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy spełnisz swoje marzenie ?:-P ja raczej podziękuję - podobają się mi na kimś ale sama nie wiem czy bym była za parę lat zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajde odpowiednia sowe :D Ale wiem ze to zrobie , bo zawsze to chcialem , a jak ja cos chce to nie analizuje , nie przezywam tego , tylko po prostu robie , bo czuje w srodku ze naprawde czegos chce :) Nie tak jak co niektorzy ze po 5 minutach placza co zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iness - sobie zrobiła , przesłała mi fotkę i powiem tobie że bardzo ładny:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobal mi sie tez indianin Majdana albo kumpel ma mnicha , a jezcze jeden ma trupia czaszke z nozem (taka kosa jak rambo mial ) w szczece :D tez niezly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostań lepiej przy Sowie :-)- znajomy sobie wytatuował całe plecy , bardzo ładnie to wygląda ...ma nawet ścieżkę i chiński domek :-P ja chciałam kiedyś zrobić sobie coś oryginalnego w miejscu gdzie wzrok nie sięga - takie coś tylko dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie duze mi sie nie podobaja na plecach , nie wspomne juz o deklach ktorzy na twarzy robia :o Ostatnio widzialem gdzie czaszke wytatuowana na calej twarzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×