Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

ojjjj jak dla mnie nie musi byc w ogole...... , mam aktywny ABS ....postaram sie to opanowac .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje zeochotniczek by nie brakowalo , a moze wykupowalyby dodatkowe godziny....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, byłam zmęczona po całodniowym sprzątaniu i dlatego tak wcześnie spać poszłam:P Sebastos, wnioskując z Twoich wypowiedzi...nie przeszkadzałoby Ci gdyby Twoja ukochana mieszkała daleko?:) Udanego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Mary , oczywiscie ze nie, jesli sie kocha to wszelkie trudnosci sa do przejscia , a spora odleglosc to akurat pikus :) Tym bardziej ze uwielbiam autem jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam ponieważ dla wielu osób odległość stanowi przeszkodę nie do pokonania. Ja wychodzę z założenia że w miłości nie ma czegoś takiego jak bariera odległości. Jeśli obojgu zależy to będą do siebie jeździć i 500 km:) W końcu nikt nie powiedział że tak będzie całe życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie , jesli sie naprawde kocha to odleglosc to nie problem ...Nie wazne 100 , 200 , 500 czy 1000 kilometrow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz idę do kościoła poświęcić palmę...może nie będzie mi tak odbijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabołek:D Powinnam iść do spowiedzi, ale jakoś nie mogę się przełamać:P Grzesznica ze mnie i mogłabym jeszcze rozgrzeszenia nie dostać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary to zalezy w jakiej postaci by CIe interesowalo rozgrzeszenie , a potem pokuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×