Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość gość
do Joanna kosmetolog: Naszym klientkom, nie „naszym klientką” Słabo się uczyłaś na tych studiach, bo nie wiesz, ze rf to nie to samo co fr mikroigłowy. Popatrz na zdjęcia efektów zabiegów, bo nie ma nic lepszego na rozstępy i blizny niż własnie rf mikroiglowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mętlik w głowie. Jedni mówią tak inni tak. Jestem po rf mikroiglowej zaraz miną trzy miesiące i nic niepokojącego nie widzę. Planuję powtórzyć zabieg ALE pani kosmetolog mnie trochę nastraszyla. Szkoda tylko ze pojawiła się raz wydala swoją opinie i ucichła mimo pytań które zostaly jej zadane. Teraz nie wiem..robić, nie robić. Nie chcę zaszkodzić swojej skórze, nie po to wydaje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie skorzystam z hifu radom, a wsadźcie se to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie,czy ktos obeznany w temacie odpowie na pytanie zadane wyzej czy zabiegi oparte na fali szkodzą dopiero gdy korzysta sie z nich regularnie czy moze jednorazowy zabieg potrafi zaszkodzić?I czy ewentualna szkodliwość wynika z uzycia za mocnych parametrow(np fala radiowa tripolarna -"Oczywiście do odmładzania twarzy zmienia się parametry urządzenia, tak by nie powodować likwidacji komórek tłuszczowych"),za długiego czasu zabiegu?Zabiegow opartych na falach radiowych trochę jest,takze byloby szokujące ze mimo ich szkodliwosci sa tak łatwo dostepne i opisywane jako nieinwazyjne i bezpieczne. Czy jest tu ktos kto korzystał z fal tripolarnych na twarz i moze podzielić sie własnymi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak fale tripolarne - to chwyt marketingowy, żeby sprzedać naiwnym kolejne urządzenie. Fale radiowe są tylko monopolarne i bipolarne. Nie należy korzystac z usług pseudokosmetyczek po kursach, ktore nie mają pojęcia co robią i myślą, ze im większa moc fal tym lepszy efekt. Miałam robione zwykłe fale radiowe, fale thermage i radiofrekwencję mikroigłową jestem zadowolona z efektów, nic mi nie zwisa i nie wiotczeje, a pierwszy zabieg miałam robiony 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacje o gali tripolarnej znalazlam na stronie producenta urządzenia - "TriPollar Radio Frequency (RF), nieinwazyjna technologia RF to innowacyjna, opatentowana technologia trójfazowej częstotliwości radiowej, która została zaprojektowana w celu przezwyciężenia ograniczeń poprzednich technologii mono-polarnych i bipolarnych. Proste w użyciu i niezwykle skuteczne zabiegi TriPollar zapewniają natychmiastowe widoczne efekty "itd. Prawdą jest ,ze kluczowe są parametry,tak jak pisze poprzedniczka,wieksza moc nie oznacza lepszych efektow,na twarzy. Dobrze wiedziec ,ze niektórzy sa z takich zabiegow zadowoleni,bo mozna sie wystraszyc czytajac rozne fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast ujędrnienia skóry granatowe wargi jak po pobiciu. Dziury w czole po wygładzaniu zmarszczek. Ofiary nieudanych zabiegów kosmetycznych leczą się latami. I jest ich coraz więcej. Najpierw na twarzy pojawiły się małe grudki. Poszedł do kosmetyczki, która wstrzykiwała mu kwas hialuronowy w zmarszczki przy ustach i nosie, ale go uspokoiła: wszystko w porządku, po prostu jeszcze się nie rozłożył w organizmie. To był marzec 2015 roku. Po dwóch miesiącach obrzęk wciąż był widoczny, grudki robiły się większe, a do tego na twarzy pojawił się rumień. Kosmetyczka uspokajała: proszę się nie martwić, widać taka uroda. W czerwcu nie było już mowy o urodzie. Twarz spuchła tak, że kosmetyczka w panice zadzwoniła do znajomej lekarki, a ta przez telefon zdiagnozowała, że to uczulenie na kwas. Przepisała leki. Kiedy nie pomogły, kosmetyczka próbowała grudki rozmasować. Rzeczywiście, znikały na chwilę, ale zaraz wracały jeszcze większe. – Takich przypadków są co roku tysiące – mówi dr Waldemar Jankowiak, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. – Sam średnio co drugi dzień przyjmuję ofiarę jakiejś kosmetyczki. Przychodzą i mówią, że w sumie nic się nie stało, nie chcą robić problemów, kosmetyczka to przecież ich znajoma. No więc nie robię afery, tylko pomagam: rozpuszczam wstrzyknięty materiał albo go usuwam. Podaję leki. A szkody bywają straszliwe. – Miałem pacjentkę, której kosmetyczka bez znajomości anatomii podała wygładzający zmarszczki kwas hialuronowy. Skończyło się zamknięciem naczyń krwionośnych – dolna warga granatowa, jakby ktoś ją pobił, pojawiła się martwica. Podałem pacjentce leki, zrobiłem masaż i krążenie wróciło. Ale gdyby do mnie nie przyszła, to odpadłaby jej ta warga – mówi dr Jankowiak. Zdarza się, że przychodzi do niego ktoś po zabiegu wygładzającym zmarszczki w okolicach brwi. – Tam też są małe naczynka krwionośne, które mogą ulec martwicy. I potem zostają dziury w czole, jak po ciężkim oparzeniu – opowiada. Słyszał też o przypadkach obustronnej ślepoty po podaniu materiałów wypełniających czoło, ale na szczęście nie w Polsce. Za to jest już mnóstwo nieudanych zabiegów, po których ludzie stają się do siebie niepodobni, mają kalafiory zamiast ust. Cały artykuł o niebezpiecznych zabiegach kosmetycznych i ich poważnych konsekwencjach przeczytasz w najnowszym „Newsweeku” i na Newsweek Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie fale RF zadziałały bardzo szybko, szczerze mówiąc miałam wątpliwości czy będzie to duża zmiana, ale miałam dość pełne policzki i chciałam wysmuklić owal twarzy ( tyle ,ze w dolnej czesci twarzy pod koscmi jarzmowymi,a nie same policzki). I po 3 zabiegach widać roznice aka jak chcialam, jestem zadowolona, ale dopiero tez trafilam na ta strone i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilam, mam nadzieje nic mi nie obwisnie na twarzy z czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi bo ja czegoś nie rozumiem ,jak można te same (no właśnie ,czy te same ) fr stosować do likwidowania tłuszczu a innym razem do odmładzania ,ujędrniania twarzy ...przecież to się nawzajem wyklucza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytalam to inne parametry ustawia sie gdy celem jest likwidacja tłuszczu w ciele a inne gdy zabieg robiony jest na twarz-mniejsza temperatura i głębokość działania fal.Są tez urzadzenia produkowane tylko do zabiegow rf na twarz wiec moze siłą rzeczy urzadzenie nie moze osiagnac mocy wiekszej niz wskazana.Jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa po zabiegach rf,mozesz napisac po jakim dokladnie jestes zabiegu?Jaki rodzaj fal albo jakie urzadzenie?I ile czasu juz minęło od pierwszego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi bo ja czegoś nie rozumiem ,jak można te same (no właśnie ,czy te same ) fr stosować do likwidowania tłuszczu a innym razem do odmładzania ,ujędrniania twarzy ...przecież to się nawzajem wyklucza . XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Teoretycznie powinny mieć efekt odmładzający na tej zasadzie, że pobudzają tworzenie się kolagenu w wyniku podgrzania skóry. Poza tym, nie wszędzie na twarzy tłuszcz odmładza, np. kiedy tworzą się nieestetyczne "chomiki" na dole twarzy w syniku migracji tkanki tłuszczowej, która opała z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21- To były fale radiowe medyczne Coaxmed, pierwszy zabieg miałam pod koniec stycznia, ogólnie miałam 3 zabiegi. faktycznie owal twarzy mi się podkreślił, nawet szczerze mówiąc to nie myślałam ,ze tak szybko będa efekty, ale teraz czytając ten temat mam watpliwosci czy dobrze zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialabys poczytać na jakich falach bazuje te urzadzenie,sa monopolarne,bipolarne i tripolarne, chociaz ktos tutaj wczesniej zanegowal istnienie tych trzecich.Gdzieś czytalam ze monopolarne to juz przeżytek-w sensie nie sa bezpieczne przy stosowaniu zabiegów na twarz ze wzgledu na małą kontrole nad ich działaniem.Za głębokie dzialanie fal przy za duzej temperaturze zamiast pobudzac kolagen do regeneracji może doprowadzić do jego destrukcji oraz do nieodwracalnej atrofii tkanki tluszczowej.Dlatego wymyslono fale bi i tripolarne które maja byc bezpieczniejsze.Tyle wiem z internetu,ciezko znalezc jakies naukowe opracowania,klienci gabinetow kosmetycznych to tak naprawde kroliki doswiadczalne.Ja mialam zabieg fal tripolarnych prawie miesiac temu,tez sie martwie czy bedzie ok wszystko,bo ponoc efekty niepozadane moga sie pojawić wiele tygodnii po-ale to tez wiedza z for,i dotyczy glownie zabiegów monopolarnych,ultradzwiekow,podczerwieni i laserow,mozna sobie poczytac na realself.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeżeli się zastanawiacie na fm to zdecydowanie wam odradzam. Ja jestem po takich zabiegach i mam teraz ogromny problem, mam asymetryczna twarz. Jeden policzek schudła A drugi ma zgrubienie. Lekarz ma się poradzić innych lekarzy w tej sprawie ale nie wiem czy coś z tym zrobi jestem załamana. Nigdy bym tego nie zrobiła i przestrzegam Was żebyście nie musiały przechodzić przez to co ja teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.29 Powiedzcie mi bo ja czegoś nie rozumiem ,jak można te same (no właśnie ,czy te same ) fr stosować do likwidowania tłuszczu a innym razem do odmładzania ,ujędrniania twarzy ...przecież to się nawzajem wyklucza . XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Teoretycznie powinny mieć efekt odmładzający na tej zasadzie, że pobudzają tworzenie się kolagenu w wyniku podgrzania skóry. Poza tym, nie wszędzie na twarzy tłuszcz odmładza, np. kiedy tworzą się nieestetyczne "chomiki" na dole twarzy w wyniku migracji tkanki tłuszczowej, która opadła z wiekiem xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Pytam o to nie bez przyczyny ,bo u mnie po zabiegu rf na twarz,który miał ją ujędrnić i poprawić owal ,efekt jest wręcz odwrotny,zniknął cały tłuszcz i kolagen ,twarz obwisła i powstały chomiki,jestem przerażona ,bo z każdym dniem jest coraz gorzej ,a trzy razy pytałam lekarza, z którego usług korzystam od ok 18 lat ,czy nie będzie żadnych skutków ubocznych i czy nie zniknie mi tłuszcz z twarzy ,zapewniał że wszystko będzie dobrze . Dziewczyny,kobiety,nie wierzcie lekarzom i nie róbcie niczego na tak zwane zaś ,żeby zatrzymać młodośc ,bo to bujda na resorach a efekty są wręcz opłakane . Macie problem to wtedy szukajcie pomocy u mądrych lekarzy ,a nie takich skierowanych tylko na kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25- bo to zależy od rodzaju fal radiowych, siły ich działania itd. W każdym razie nagłe zredukowanie zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej może spowodować, że skóra obwiśnie bo nawet patrząc na to na logikę, nie zdąży się ona rozkurczyć. To tak jakby nagle spuścić powietrze z balonu. Dlatego tak samo jak nagłe chudnięcie może powodować obwiśnietą skurę, tak samo wszelkie usuwanie tłuszczu. To, że fale radiowe mają pobudzać kolagen i wysmuklać twarz to ich teoretyczne działanie i tak powinno byc,ale w praktyce moze byc niestety inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* "nie zdąży się ona SKURCZYĆ"- miało byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiotczała skóra w dojrzałym wieku już tak szybko nie powróci do tego stanu co kiedys, o ile w ogóle. Więc chyba jedyne rady dla was to albo lifting twarzy, albo wolumetria kwasem hialuronowym, ewentualnie przeszczep tłuszczu. Ale chyba najlepszy bylby kwas hialuronowy, byle bez przesady, ale jego nawet niewielka ilosc dziala cuda bo sama mialam zwiotczałą skórę pod oczami i po 1 ampułce skóra znacznie sie napieła, a można stosować go i w policzki, więc jesli macie ubytek tkanki tluszczowej to polecam byle tylko użyć go w granicach rozsadku żebyście się za bardzo nie "napomopowaly", ale ja nigdy nie zalowałam zabiegów z uzyciem kwasu hialuronowego i zawsze efekt byl pozytywny, no może raz było go troche za duzo i mialam wtedy wrazenie zbyt pelnej twarzy, ale za kilka miesiecy nadmiar sie wchlonął i juz bylo idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ubytki kolagenu polecam zakupienie czystego kolagenu typu I i III ( bo te typy działają na skórę, typ II działa na odbudowę chrząstek stawowych) - najlepiej takiego w szaszetkach do rozpuszczania i picia. Tylko kupcie swprawdzonej firmy, a jest takich kilka jak poszukacie. Nie pomaga to od razu, ale po pewnym czasie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, a jakiej firmy kolagen do picia polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra w ruletkę. Wszstko to jest stosunkowe nowym wynalazkiem stosowanym do poprawiania wyglądu i tak naprawde nikt nie ma pojęcia jakie będą skutki uboczne po wielu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 25
Nie mam nadwagi, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Sprawdziłam, to działa. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg tv infini na okolice bruzd nosowo wargowych i po zabiegu zmniejszają się z każdym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_Onaa
Powiem tak, miałam zabiegi z użyciem fal radiowych i to co zauważyłam głównie na twarzy to efekt wyszczuplenia polików co akurat nie wiem czy komuś będzie odpowiadać bo osoby z pełnymi policzkami po jakims czasie zauważa bruzdy, dodatkowo gorzej jeśli zaczną wychodzić już od zewnetrznych kącików oczu, wtedy od oka do niemal ust sznity. Ja przestałam chodzić właśnie przez to, a efektów piorunujących nie było aż tak bardzo, żeby przykryć skutki uboczne, które delikatnie zaczęłąm zauważać. Należy zatem wiedzieć, że fale wyszczuplają, a co za tym idzie twarz może nagle z pełnej blasku zrobić się wychudzona!!! Ja nigdy nigdy nigdy !!! więcej nie skorzystam z tego zabiegu i nie polecam. Mam 32 lata więc skóra w miarę jędrna ale po falach zaczęło sie dziać źle, tzn syfki poznikały, ale moja buzia zaczynała robić się właśnie taka wychudzona, pociągła, a temu mówię kategoryczne NIE! Robiłam jeszcze dekolt, tu troche inaczej bo skóra tak jakby delikatnie odkleiła się od kości (jestem osobą ogólnie bardzo szczupłą) i dlatego zauważyłam różnicę ale w okolicach piersi ta sama sytuacja, co na twarzy, fale rozbijają "tłuszcz" i dlatego zrobiłam raz i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 28
To może się wam przydać natknęłam się na interesującą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać według miast. Nic trudnego. Wystarczy wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to znaleźć salon z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja myślę, że fal ultradźwiękowych nie należy się bać :) Przeciwnie - sprzęt wykorzystujący fale ultradźwiękowe jest jednym z najlepszych teraz na rynku :) Sama ostatnio byłam na zabiegu Ultraformeru III HIFU w Clinica Cosmetologica w Gdańsku (tutaj możecie sobie to zobaczyć: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/) i wróciłam bardzo zadowolona, efekty są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×