Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość gość
Jak mozna dopuscic zeby podczas zabiegu doszlo do oparzenia skóry??? Chyba lekarz czy kosmetolog dobiera odpowiednie parametry RF i pyta o odczucia pacjenta. Jezeli czuję ze mnie cos boli to albo proszę o zmniejszenie napięcia albo dziękuje i wychodzę. Dziekuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam żadnych oparzen po zafirro, a skóra i tak opadła, zrobiła się "pusta w środku". To bardzo przykre zwłaszcza jesli jest się jeszcze młodym i było ładnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mail to akowalska811@gmail.com, odezwij się dziewczyno od zaffiro z ambasady urody, prosze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris43
Korzystam z serii zabiegów na twarz RF i po 6 zab. widzę fajny efekt, skora wygląda młodziej i jest bardziej wypoczęta. Wybrałam Samui Spa w Novotelu, fajne ceny i super fachowa obsługa. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę? i u was w szczecinie nie niszczą koagenu i tkanki tł. ? WOW Szczecin to naprawdę fajne miasto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na rf i po tym wątku mam dylemat iść czy nie... mam 37 lat i dwa lata temu moja twarz bardzo mocno i szybko się postarzała, od dawna miałam lekkie kurze łapki a tu w ciągu 3-4 miesięcy zrobiły się bardzo mocne i widoczne, skóra zaczęła zwisać, powieki opadły i zrobiły mi się worki pod oczami. Zastanawiam się, czy te negatywne efekty o których piszecie to nie jest efekt zniszczenia starego kolagenu (rf go gotuje) podczas, gdy nowy jeszcze się nie wytworzył? Przebudowa włókien kolagenowych trwa ok 10-12 miesięcy. Wszystkim dziewczynom chcącym poprawić swoją skórę lub utrzymać długo jej jakość mogę polecić suplementację dobrej wit C minimum 1g dziennie (sama jem 3g) a do tego 500mg lizyny na każdy 1g wit C. Bardzo mocno poprawia skórę i kolagen ale na efekty trzeba ten rok czekać. Plus dla wytrwałych zupa mocy gotowana na małym ogniu 24h -można znaleźć opis w necie, dostarcza dużo wapnia i kolagenu, szklanka dziennie i będą efekty. Sama od 3 mies piję, łykam wit C i już widzę, że skóra jest w lepszej formie aczkolwiek efekty jak na razie są minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agość
Straszne głupoty tu wypisujecie.Zabiegi z Rf wykonuję od 5lat,klientki sà zachwycone ja ròwnież.Natomiast moja cena za zabieg nigdy nie była zbyt wysoka,bez szaleñstw kochani.Polecam zabiegi z Rf,mam zamiar kupiç niebawem infuzję tlenowã i już sië nie mogè doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny od Pelleve. jest za wczesnie na ocene efektów zabiegu, jesli został on wykonany kilka dni temu. Zafirro działa na podczerwień, troche inaczej niz rf. Sprawdź, jak jest z Pelleve. Na razie nic bym nie robiła, poza obserwowaniem skóry, moze u Ciebie bedą pozytywne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Rene Zellweger miała robiony zabieg ulthera. Chyba nikt nie uważa, ze wyszło jej to na dobre, ma twarz nie do poznania. Też tak chcecie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi RF w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Miałam już całą serię na twarz, potem uda, teraz robię brzuch. Twarz miałam robioną rok temu, nic mi nie zwisa, jest dobrze napięta i gładka. Dziewczyny to ważne jakie potem kremy używacie. Jak ktoś myśli, że sam zabieg załatwi sprawę a potem wraca do swoje Ziaji albo Nivea, nie wysypia się, źle się odżywia, to nie ma co się dziwić, że skora źle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tego typu zabiegami warto się najpierw zastanowić a przede wszystkim skonsultować to z lekarzem bo ludzie mają różne rodzaje skóry i problemów ze skórą i dwa przypadki mogą być całkiem inne. Tylko trzeba to skonsultować z lekarzem który ma doświadczenie w tego typu zabiegach a nie z internistą oczywiście. Odradzam też wszystkich młodych lekarzy tuż po studiach bez doświadczenia pracujących w sieciowych przychodniach. Na takie konsultacje muszą być lekarze z konkretnym stażem i doświadczeniem praktycznym specjalizujący się w tego typu dziedzinach. W Warszawie polecam Panią doktor Barbarę Walkiewicz Cyrańską. Jest to osoba która ma bardzo duże doświadczenie a co najważniejsze że nie namawia na siłę na żaden zabieg co niestety niektórzy lekarze potrafią robić. U Pani Cyrańskiej spotkałam się z cierpliwym wysłuchaniem, poradami z prawdziwego realnego jej doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2017
A ja tak z innej, że tak się wyraże beczki. Wiecie co? Wy tu o zabiegach falami radiowymi. Owszem. Czemu nie ale patrząc na to dosłownie wszysto co jest związane z falami radiowymi, to jest to wszechobecny koszmar. Telefony typu SMART po kilka Ghz w kieszeni, to jak mikrofalówka w kieszeni. Nic dziwnego, że wzrasta skala zachorowań na raka między innymi piersi czy prostaty. Do tego fale radiowe typu Cell Broadcast czyli CB Radio wszechobecne od dziesiątek lat. Fale WIFI jako pasmo służące między innymi do obsługi urządzeń przenośnych ale i Internetu w transmisji przykładowo 100 Mb/s. Blue Tooth, IRD, GPS, Militarne GPS. To jest koszmar dla biologii organizmu człowieka. Z jedenj strony są normalizacje i skala dopuszczalna intensywności nadawania jak na przykład w telefonach komórkowych skala SAR. Ale nie przekonuje mnie to, że jest to ogólnie zdrowe dla organizmu człowieka. W szczególności dla pracy mózgu. Im większa skala promieniowania na danym terenie, tym gorzej. Jeżeli to ja bym zarządzał, to ograniczyłbym korzystanie z fal radiowych do kilku podstawowych a reszty zabronił. Za dużo pasm jednocześnie przy jednoczesnym natężeniu fal. To na prawdę duża dawka promieniowania. Tak więc może i zapodałem tu temat jak gdyby "wy o chlebie, ja o niebie" ale .... Eeeeeeeeehhhhhh... Nie ważne. Zmykam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasery, bajery, fale radiowe - totalna ściema. Uroda? Zdrowie jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielic_a
A ja zapisałam się na ZABIEGi MEZOTERAPII PREPARATEM KOLAGENU – LINERASE w warszawskim PROFEMEDZIE. Super sprawa - jestem po 1 zabiegu i juz widzę efekty, a jeszcze 2 przedemną. Wykupiłam pakiet 3, bo jest opłacalny ponad 100zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam ostatnio na fali radiowej na aleja ken 54 w warszawie, jest to dawne beautymed. jestem po pierwszym zabiegu na twarz i jestem bardzo zadowolona , efekt widzialam tuz po pierwszym zabiegu. skora byla bardziej napieta i uniesiona. kosmetolog powiedziala zeby uzyskac zadowalajace efekty nalezy zrobic serie zabiegow dlatego tez wybieram sie ponownie za tydzien. o efektach napisze na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam szczerze ze nie wiem skad u was takie opinie. od 5 lat wkonuje raz w roku serię zabiegów RF raz w roku. przez ostatnie 4 lata robilam ten zabieg urzadzeniem exilis, twarz + szyja 4 zabiegi . JEstem szczupla osoba, dzieki tym zabiegom mam 'gesta skore" nic mi nie wisi, ostatnio skusilam sie na serie zabiegow nowego urzadzenia alma aaccent reform, po sprawdzeniu i porownaniu jest to urzadzenie ktore ma ciut lepsze parametry , ma potwierdzona skutecznosc zabiegow poprzez badania kliniczne , zabieg jest tak samo przyjemny i widze poprawe w gęstosci. Moja pani kosmetolog z angel factory/stary beautymed na ursynowie / zawsze powtarza by decydyjac sie na zabieg sprawdzac technologie producenta i czy posiada badania kliniczne i fda, jest wiele urzadzen chinskich ktore tylko pozeraja kaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za zabieg ten accent reform? Bo chce wypróbować coś nowego na twarz z RF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiezusu
a ktoś poleci jakąś klinikę na ursynowie? kiedyś chodziłam do beautymed, ale już tego nie ma :( proszę o informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0001
Jest bardzo fajne miejsce na ursynowie a zwie sie angelfactory, dla mniej wtajemniczonych to dawne beautymed dr Mirackiego. Jestem stalym pacjentem i bede polecac wszystkim to miejsce. Panie z recepcji zawsze zyczliwe , lekarze z bogatym doswiadczeniem zawodowym ( nie zadzieraja nosa ;) ) Accent reform co to za zabieg ? juz wyjasniam na tyle ile potrafie bo nie posiadam odpowiedniego w tym temacie wyksztalcenia. zabieg ten to nic innego jak fala radiowa dajaca efekt liftingu twarzy, promienny swiezy wyglad bez widocznych zmarszczek. Mysle ze wiecej pisac nie trzeba. najlepiej przyjsc i sprawdzic na wlasnej skorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina 111
Lekarze nie zadzierają nosa - dobre sobie. Nosa zdzierają ludzie o niskim poczuciu własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nielubiezusa beautymedu faktycznie juz nie ma ale w tym samym miejscu powstalo angelfactory. Zostala zmieniona nazwa, a wlascicielem jest ta sama osoba. Sama dowiedzialam sie przypadkiem, bo z ciekawosci weszlam zapytac co to w ogole jest. A tu prosze...zdziwienie jak zobaczylam znajome twarze. Od razu zapisalam sie na zabieg fali radiowej nowym urzadzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc a nowym urządzeniem fali radiowej to jakie masz na myśli?Chcę zrobić sobie coś na twarz żeby poprawiło mi gęstość i sprężystość skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że w moim przypadku fale radiowe okazały się bardzo skuteczne. Pierwsze zabiegi robiłam ponad rok temu, ie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, cały czas wyglądam świetnie. Teraz na zabiegi chodzi moja koleżanka i bardzo sobie chwali. Wszystko jest na czym nam zależy: uniesienie policzków, lepsze napięcie, bardziej gęsta skóra, zmarszczki wygładzone. Za jeden zabieg twarzy z szyją i dekoltem płaci 250 zł, a przy całej serii wychodzi nawet taniej. Polecam zabiegi w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiezusu
O to super! w takim razie muszę się zapisać, a ryzykować nie chciała... wolę sprawdzone miejsca :) jeszcze za czasow beautymedu robilam sobie fale radiowa (rf; accent reform). a juz widzialam u nach fajne promocyjne pakieciki- ale poczekam jeszcze na black friday, może jeszcze taniej uda sie zlapac zabieg :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0700
Faktycznie promocje maja fajne. Oplaca sie wykupic pakiet, bo jest zdecydowanie taniej, a tak naprawde zabiegi trzeba powtarzac zeby uzyskac jakis efekt. Nic samo przeciez sie nie zrobi. Mialam wykonana fale radiowa na twarz. Bardzo przyjemny zabieg, zdecydowana poprawa po 4 zabiegach. Skora wyraznie jest jedrniejsza, napieta. Zabieg jest alteratywa dla tych, ktorzy boja sie igiel i bardziej inwazyjnych metod walki z oznakami starzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc0700 Ja widziałam efekty nawet po pierwszym zabiegu, ale wiadomo, promocje kuszą i ciągle chce się więcej i więcej :) W dodatku po całej serii efekt jest jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim te badziewia którymi wyniszczają nam twarze.Jestem kolejną poszkodowaną przez żelazko przeciwzmarszczkowe abacosun.Po wielu konsultacjach u różnych lekarzy odechciało mi się żyć.Zniszczenia są tak duże że nie ma szansy na naprawę twarzy no może tylko przeszczep tkanki tłuszczowej na który nie mam zamiaru się decydować.Mam 40 lat zawsze wyglądałam bardzo dobrze nie mówię tego by się przechwalać ale taka była opinia moich koleżanek,znajomych,męża nawet moich dzieci i ich rówieśników.Z własnej głupoty chyba ze względu na zbliżające się urodziny chciałam zrobić sobie prezent aby troszkę zatrzymać czas podkreślam nie odmładzać ale zatrzymać bo same miłe rzeczy słyszałam na temat swojego wyglądu.Teraz płaczę od 7 miesięcy i boję się co będzie dalej.Mam 40 lat zawsze dbałam o siebie i wyglądałam na 30 a teraz po zabiegu na 50.Twarz mam o połowę mniejszą przez wyniszczenie tkanki tłuszczowej a co za tym idzie skóra nie ma co ze sobą zrobić i jest strasznie pomarszczona,zwiotczała,wory pod oczami gorzej niż u 80 latki.Struktura całej twarzy zniszczona o skutkach ubocznych mogłabym pisać dużo...Drogie Panie przestrzegam nie korzystajcie z tych zabiegów,uczcie się na naszych błędach,te dobre opinie to reklamy aby nad złapać.Nie mogę sobie wybaczyć że nie poczytałam na forach zanim zrobiłam ten błąd i poszłam na zabieg,ta pseudo kosmetolog z Osowej zniszczyła mi życie,bardzo lubiłam swoją twarz teraz nie mogę na nią patrzeć,zniszczenia były odrazu po zabiegu ,latałam do nich codziennie z paniką a one mnie oszukiwały że będzie dobrze wszystko wróci ale tak się nie stało.Codziennie modlę się żeby dotknęła je surowa kara i myślę że nie można takim bylejakim ludziom darować tylko do sądu po sprawiedliwość iść. Jeszcze powiem że pytałam się tej...przed czy to jest bezpieczne ?zapewniała że tak i nie ma możliwości zrobienia krzywdy na co inne Panie kosmetolog zupełnie zaprzeczyły jak już latałam po porady w panice.Mówią że jak najbardziej można zrobić krzywdę jak każdym sprzętem który znajdzie się w niepowołanych rękach ,mówiły co nie tak musiała zrobić że doprowadziła moją twarz do takiego stanu i że to co mi ściemniała to formułki wyuczone na szkoleniu.Marzę by dotknęła taka sama kara te wszystkie partaczki a lekarze kręcą głową na co sobie te kosmetyczki pozwalają.Myślę nawet żeby zrobić jakiś program w telewizji i nagłośnić sprawę,przecież nie możemy pozwolić aby wyniszczły nas,byłyśmy takie ładne...jeden głupi zabieg i żyć się nie chce...moi znajomi jedni pytają drudzy widzę że nie mają odwagi pytać co mi się stało ,bo no nie da się ukryć jeżeli stało się coś z twarzą praktycznie z dnia na dzień,lekarze też mówią że samo nie mogło się tak stać i że musiało to być uszkodzenie mechaniczne... Przestrzegam nie korzystajcie z żelazka przeciwzmarszczkowego,fal radiowych etc...zanim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×