Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość gość
moze właśnie dlatego, ze robilas zabieg w salonie kosmetycznym, my robilysmy na sprzecie klasy medycznej, ktory kosztuje fortunę, normalnie salony kosmetyczne nie inwestuja w taki sprzęt, niestety siła rażenia tez jest większa, stąd zniszczenia, o których piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zak123
Do: Gość (2015.01.05 21:14) Dzieki za wsparcie. Przykro mi z powodu Twoich doswiadczen :( Niestety widać w zadnym miejscu nie mozesz czuc się pewnie i bezpiecznie, a jak cos zlego się zdarza to nie ma odpowiedzialnego… Kiedy wrocilam pokazac jak wyglądam po, uslyszalam tylko cos w stylu: „to niemożliwe, ze to po zabiegu” Z tymi zdjęciami to wiesz jak jest – człowiek się nie spodziewal, ze będzie musial udwadniac swój dobry wygląd przed… Teraz już wiem, ze przed każdym jakimkolwiek zabiegiem trzeba sobie zawsze napstrykać zdjęć, bo nigdy nie wiesz czy nie okaza się potrzebne… Oby nie. Trzymaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? to juz jest granda: "to nie możliwe, ze to po zabiegu" - czy chcesz to tak zostawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia ile kosztuje sprzęt i czy jest kosmetyczny czy medyczny. Tak samo sprzętem kosmetycznym można poparzyć twarz i podkręcić moc identyczną jak w sprzęcie medycznym, ale trzeba mieć pojęcie co się robi. Przegrzewanie kolagenu nie jest wskazane. Lepiej jest zrobić kilka delikatnych zabiegów niż jeden przesadzony, po którym są większe straty niż zyski. Moja mama miała robiony lifting RF twarzy urządzeniem firmy hebe - fale radiowe z laserem biostymulującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..ja korzystalam z fokusa cztery lata temu zrobilam sobie serie 5 zabiegow bylam bardzo zadowlona w tym roku powtorzylam serie zabiegow i znowu jestem brdzo zadowlona.Moja skora jest bardzo napieta, pory zwerzone,zmarszczki sie splycily a cera jest czysta i lsniaca dodam ze za dwa lata koncze 50 lat a wygladam na okolo 37 lat...Napewno powtorze serie zabiegow..Ja polecam Fale Radiowe.Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze sporo osob jest zadowolonych.Jestem kosmetologiem i uwazam ze maszyna musi trafic w odpowiednie rece wtedy jest dobrze i widac efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszalam, ze lasery są dobre wlasnie dla kobiet po 50 r.ż. W przypadku osob 35-40 moga zrobic wiecej szkody niz pozytku...ale lekarzem ani kosemtologiem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze poczytac pozytywne opinie o zabiegach z falami. Ja mam 31 lat i w przyszłym tygodniu idę własnie na zabieg falami radiowymi i infrared :) co do laserów trochę się obawiam, bo czytałam wiele negatywnych opinni, często w placówkach są niewystarczająco przeszkolone osoby, które nie potrafią dobrac odpowiedniej siły lasera, w efekcie szkodząc nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nistlafiki1974zxjew
Zastanawiam sie nad Thermażem, widziałam efekt po tym właśnie na owalu na dole twarzy u mojej znajomej. Dawno się nie widziałysmy, a wiem ze ona robi małe co nieco i pochwaliła się co robiła. Na policzki zrobiła 10 zabiegó laserem frakcyjnym, miała dołki po trądziku z lat licealnych, dobrze pamiętam jej twarz, była brzydka i podziurawiona, zawsze miała w liceum duzo pryszczy. Laser jej bardzo pomógł. A na owal twarzy i podbródek zrobiła raz Thermaż i też nic jej nie wisi a co nieco wisiało. Myślę, że wiele zabiegów działa tylko jak ktos pisał, że na różne problemy sa rózne zabiegi, trzeba zabieg dopasowac do skory. To gestia dobrego kosmetologa. Jasne http://517.at/go/bQnP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że najwięcej procesów w USA jest przez szkody po falach radiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaRf
Kobieto puknij się w durny łeb i przestań ciągle pisać pod różnymi nickami o opadającej twarzy, powiekach i innych takich. Sama chodziłam na serie laserem i kurna nic mi nie dolega. Wory pod oczami robią się ze starości. Czas nieubłaganie upływa i chyba z tym nie umiesz się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi amadzia
Zgadzam się ja też jestem po tych zabiegach i jakoś nic mi nie jest a jest tylko lepiej jeżeli chodzi o blizny i cellulit w niektorych mejscach. Miałam robiony w gabinecie zabieg Secret RF http://www.secretrf.pl/secret-rf-opis całkowicie bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kogo nazywasz durnym łbem ale to prostackie jest Ja jestem wdzieczna za opinie o fatalnych skutkach laserow, fal i innych zabiegow a nikt bez powodu przeciez ich nie zamieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalia_78
Opinie przeczytane na forach mogą pomóc w wyborze zabiegu, ale chyba najlepiej kierować się opinią o lekarzu, a nie o samym zabiegu. Ja miałam usuwany cellulit falami radiowymi RF i efekt był fenomenalny. Pewnie gdybym poczytała negatywne komentarze o zabiegu wcześniej niezdecydowała bym się. Na szczęcie dr Tyc Tyka z krakowskiej MTTEstetica, klinki w której miałam robione nici i depilacje laserową doradziła mi ten zabieg. Najważniejszy jest sprzęt i lekarz, który wykonuje zabieg. Bo wiadomo, że jak się udasz do przypadkowej osoby to może Cie poparzyć nawet robiąc peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję codziennie jak patrze na wory pod oczami. Fale to na brzuch ale nie na twarz ! Poszłam z ładną ,naturalnie wypełnioną twarzą ,która potrzebowała lekkiego liftingu. Od czytania ulotki i samych zalet już można było piać z zachwytu. Było to tak silne ,że dwa dni miałam obrzęk taki ,ze ledwo otwarłam oczy.Dwa tygodnie miałam je nadmuchane wodą . Dzis po 3 miesiacach mam odchudzona twarz ,opadlą skórę na policzkach tworzaca wory pod oczami . Wygladam jak chora ,niewyspana . Chodze naprawiac te nierownosci do lek.med.est. Koszty sa ogromne a efekt bez zmian. Rybnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo jak ktoś Ci robił lifting twarzy RF takimi parametrami jak likwidację tkanki tłuszczowej na brzuchu to nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej ...A czy ja jestem ekspertem od fal radiowych ? To osoba , ktora je wykonuje jest przeszkolona pod tym wzgledem ,nie ja . I nie madruj bo jak sama idziesz na jakis zabieg to tez powierzasz sie w czyjes rece ,ufajac , ze bedzie dobrze a ta osoba wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie dajcie sie zwiesc tym reklamom.wlasciciele pokupowali sprzet i teraz pisza na forach podszywajac sie pod zadowolonych klientow. to SCIEMA I OSZUSTWO. te sprzety niszcza bialka - kolagen i elastyne, zniszczonego kolagenu i elastyny odpowiadajacych za elastycznosc skory NIC nie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbujcie nasz personel i naszą maszynę do zabiegów na twarz i ciało :) Służymy radą, robimy co trzeba, nie naciągamy. Zapraszamy na fb i do studio :) Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a 15-437 Białystok tel: 662 340 920 www.facebook.com/studio2afk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na pewno pójdę do fryzjerki na fale radiowe, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet do lekarza bym na jakiekolwiek fale czy lasery nie poszla, bo to jest oszukanczy interes. zbijaja kase na naiwnych, a naiwne potem narzekaja, ze maja skore 10 lat starsza i w zmarszczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdecydowałam się jeszcze na fale radiowe na twarz, ale chyba to zrobię! Jakiś czas temu skusiłam się na zabieg właśnie falami radiowymi u dr kaliszewskiej w estetiqa na uda i pośladki. Efekt jest super. Pośladki uniosły mi się i praktycznie nie mam już cellulitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby fale radiowe były skuteczne i efekt zadowalający bardzo ważne jest dobranie odpowiednich parametrów urządzenia. Moja mama i jej dwie koleżanki chodzą na zabiegi Rf do salonu w Poznaniu www.beautypremium.pl i są bardzo zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniszonek123
Fale radiowe niekoniecznie - mogą rzeczywiście tylko dać złudne wrażenie, że coś działamy dobrze, a w rzeczywistości niszczymy to co najważniejsze! Dlatego polecam zabieg z kolagenem LINERASE - w tym przypadku kolagen podawany jest podskórnie, uzupełniamy niedobory naszego. Jestem po 2 zabiegach i na prawdę widać znaczącą poprawę w jędrności skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WPISY NA TM WATKU TO oszustwo. przestrzegam, bo bedziecie zalowac, fale nieodwracalnie niszcza skore. !!!!!! tym ludziom zalezy tylko na waszej kasie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia007
Nie jestem przekonana co do fal radiowych, ale zaciekawił mnie ten zabieg z kolagenem - ktoś może się więcej wypowiedzieć? Słyszeliście o tym i czy to faktycznie działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dereszka
Coś mi świta - ostatnio jak byłam w Profemedzie na zabiegu antycellulitowym, to coś mi sie o uszy obiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.21 WPISY NA TM WATKU TO oszustwo. przestrzegam, bo bedziecie zalowac, fale nieodwracalnie niszcza skore. !!!!!! tym ludziom zalezy tylko na waszej kasie!!!!!!!!!! Xxx Jak chodzisz w g*******e miejsca, a zabiegi wykonują ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia to ci niszczą skórę. Zwykła henna też ci może zaszkodzić, albo nieumiejętnie wykonana mikrodermabrazja czy kwasy. Osobiscie korzystam z zabiegów falami radiowymi od dawna na różne części ciała i twarz i nic nie wyglądam gorzej. Mogę nawet powiedzieć o sobie, że wyglądam pięknie. Mam jędrne i gładkie ciało, a młoda już nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×