Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość gość
To ze ktoś źle pani wykonał zabieg, nie oznacza że sprzęt jest zły i że inne osoby też są oszpecone i poszkodowane. To tak samo jak z operacjami plastycznymi: są osoby zadowolone i niezadowolone. Nie co wrzucać wszystkich do jednego worka. Sama miałam kiedyś zabieg żelazkiem abacosun i nic złego mi się nie stało. Nie był to dla mnie przyjemny zabieg, lekko rozprasował zmarszczki na czole na kilka godzin i to wszystko, dlatego więcej się na niego nie zdecydowałam. Za to z czystym sumieniem polecam na100% fale radiowe. Tam gdzie chodzę do gabinetu kosmetolog dobiera indywidualnie parametry, osobno na twarz, osobno na okolice oczu i cały czas pyta o odczucia. To świetny zabieg na większe wyjścia, np.na Sylwestra i własnie jestem umowiona na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 01:32, też uważam, że nie można generalizować i od razu wszystkiego wszystkim odradzać. Może Twoja skóra była bardziej podatna na zabieg, może źle go tolerowała... Zawsze istnieje jakieś ryzyko powikłań, nawet przy głupiej hennie... Ja na żelazku byłam w salonie, który znalazłam na http://www.abacosun.pl i jestem zadowolona... Zmarszczki miałam niewielkie, mimiczne i zależało mi na tym, żeby trochę powstrzymać ich pogłębianie. Po sesji są mniejsze, żadnych powikłań nie było, a zabieg dał taki efekt jaki oczekiwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś robił sobie termage orginalny zabieg i był zadowolny?proszę o odpowiedzi dziewczyny a nie kliniki posiadające sprzęt:)będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie ochotę pogadać po prostu o życiu piszcie martapw89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóreczka
teraz coraz trudniej uwierzyć w gabinety i salony kosmetyczne. naprawdę, tyle się o tym naczytałam i nasłuchałam, że jestem załamana. ale siostra przekonała mnie ze nie warto ufac plotkom i zapisala nas na zabieg zaffiro do madame art w poznaniu i przyznam, ze na nowo odzyskalam wiare w kosmetologie. nowoczesny sprzet, profesjonalne kosmetyczki i podejscie do klienta:) bardzo milo wspominam wizyte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od mozliwosci sprzętu i umiejętnego dobrania parametrów fal radiowych do danej osoby. Ja zabiegu RF bardzo sobie chwalę, miałam juz robione na twarz i na uda. Moje koleżanki również. Wszystkie jesteśmy zadowolone w efektów i polecamy innym. Najważniejsze, zeby osoba wykonująca zabiegi była kompetentna i robiła wszystko z głową. Polecam Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2017
ja korzystalam z gabinetu w zukowie, poparzona skóra po jednym zabiegu, poparzone chrzastki, u uszkodzona tarczyca, nie mogę przełykac..Bol po 2 tygodnich narasta, naprawde bardzo boli, do tego straszne bole glowy, nawet zemdlalam z bólu. Niestety nie zapytalam kosmatyczki czy ma certyfikat przeszkolenia od producenta, zalozylam, ze skoro robia te zabiegi to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów RF. Salon, w którym wykonuję zabiegi znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl było bardzo dużo pozytywnych opinii i ja również wystawilam pozytywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGdansk
Czy pania poszkodowana przez salon Abacosun na Osowej w Gdansku moge prosic o wiecej informacji? Imie p.kosmetolog, co konkretnie zrobila nie tak itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam777
witam ja zrobilam jakis tydzien temu fale radiowe na twarz szyje i dekolt i teraz mam plamy takie dziwne obwodki nie wiem czy to zejdze robilam we Wroclawiu gabinet Yasumi . Miala ktoras cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miriam777 Gdzie masz te dziwne obwódki? Jak to wygląda? Czerwone plamy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na policzkach czerwone sine tak jakbys narysowala nirowne serce a na drugin takie fale. 3 tydzien i nie schodzi twarz bolala mnie 2 tygodnie jak po mocnym oparzeniu slonecznym. mam umowiona wizyte u dermatologa ale na razie jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka28lat
Nie wiem laski co wy wymyślacie. robilam juz kilka zabiegow u dr Dethloff i nigdy nie mialam problemow ze zdrowiem..... a badam sie praktycznie co 3 miesiace, ostatnio mialam robione zabieg Accent Prime, mialam straszne chomiki na twarzy - troche od pizzy :DDDD i co? i zabieg odbyl sie bezproblemowo. co wazne, nic mnie nie bolalo, a wrecz przeciwnie - bylo milisio ;) Moja twarz nabrala nowego blasku i swiezosci. A hejterzy powinni przekonac sie na wlasnej skorze - tej na twarzy, ze te zabiegi faktycznie maja sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na VICZI CLINIC krakow..Robilam tam fale radiowe,zostalam poparzona 2 stopnia !!! prawdopodobnie zostanie blizna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny UWAGA na VICZI CLINIC KRAKOW i na fale radiowe !!! kosmetyczka nie miala pojecia co robi..prawdopodobnie zle dobrala parametry .Poparzenie 2 stopnie to skutek jej dzialanie i braku doswiadczenia !! mam nadzieje ze nie bedzie gorzej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z jakimiś zabiegami. To bardzo szkodzi zdrowiu. Procesów starzenia nie da sie uniknąć. Można je spowolnić ale napewno nie tak drastyczną ingerencją. Doradzam weganizm i regularny sport, tym, ktore jeszcze się nie posypały, bo reszta już nie ma szans. Trzeba płacić za grzechy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKAUSA
czytam niektore komentarze i nie wierze wlasnym oczom... ;) w dzisiejszych czasach naprawde nie jest ciezko wygladac super mlodo ;-) ja wiem, ze fastfoody czaja się na każdym kroku, że jesteśmy manipulowani, ale do cholery jasnej - jesteśmy kowalami wlasnego losu. Wazylam 2 lata temu po nad 100kg, a teraz? ok. 55. Wzrost? 167 cm. Takze wyobrazcie sobie moja metamorfoze. Dieta + treninig + medycyna estetyczna. To jest recepta. A zostały mi jeszcze na koniec chomiki do ukrycia. Zainwesntowalam w zabiegi Accent Prime - totalna nowosc na rynku. Efekt jest powalajacy, mam wreszcie szczurowata buzie ;-) Zabiegi robilam u doktor Dethloff, bo tam jest promocja -20%, takze przyjemne z pozytecznym i jeszcze zaoszczedzilam troch $ ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Dethloff upada tak nisko, by reklamować się na kafeterii..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czym się chwalić, ze przy tak niskim wzroście utuczyłaś się do 100kg. Nawet jezeli ta historia jest prawdziwa, to przy utracie prawie 50% swojej wagi masz starsznie obwisłą skórę. Zwykłe zabiegi tu nie pomogą tylko chirurg plastyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,ratujciei proszę napiszcie co o tym sadzicie. 29 sierpnia bylam na zabiegu pelleve. Zabieg zrobilam w renomowanej klinice,zapewniano mnie,ze to jeden z bezpieczniejszych zabiegow medycyny estetycznej,ze daje spektakularne efekty.Wczesniej (rok temu )zrobilam sobie hydrobalans restylane skin boosters vital. Po serii zabiegow skora wygladala fenomenalnie. Teraz tez mialam pojsc na mezoterapie,ale chcialam sprobowac czegos nowego. Po zabiegu skora wydala mi sie napieta i wygladzona.Obecnie jestem przerazona,mam doslownie chuda twarz. Pod oczami pojawily sie zmarszczki(przedtem byly,ale to co jest terax to jakas tragedia) skora na policzkach mnie piecze i jest czerwona,kolezanka mi powiedziala,ze schudlam na twarzy.....:( Myslicie,ze zabieg mogl zniszczyc mi tk.tluszczowa? jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniagość
też ostrzegam przed laserami falami wszystkie panie które mają ,,cienką ,, skórę i ukończone 60 lat efekt jest dokładnie odwrotny -robiłam wszystkie zabiegi dostępne na naszym rynku z wykorzystaniem najnowszej techn ologi skuteczne są wypełniacze no i oczywiście różne maski pilingi no i ,,głaskanie,, ale tjuż raczej dla przyjemności i relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce jak zachwalacie gabinety hehe trzeba być idiotą do kwadratu aby nie zorientować się że to reklama, miałaś coś robione napisz czy jesteś zadowolona czy nie po co dodawać linki do gabinetów? Myślicie, że jesteśmy tak nierozgarnięte, że nie zorientujemy się że chcecie przyciągnąć klientów. W końcu tylko kasa musi się zgadzać to że nabijacie ludzi w butelkę nie ma dla was znaczenia. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.03 Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie mam 55 lat robiłam kilkakrotnie zabieg Pelleve czy Accent Prime , raz na 7-8 miesiecy , efekt dobry ale nie spektakularny , po prostu troszkę poprawiony owali bardziej napieta skóra , żadnych skutków ubocznych , od pierwszego zabiegu minęły ze 3 lata , dodam że zawsze robię w klinice , nigdy bym nie poleciła do takich zabiegów kosmetyczki !!! . Chodzi nie tylko o fachowca , ale przede wszystkim o sprzęt. Owszem cena 3x taka , ale lepiej nie robić wcale niż byle gdzie, takie jest moje zdanie . Zresztą widzę że takie zabiegi robią młode dziewczyny 30-35 lat , po co ? . Ja wyglądam dobrze do 45 nawet bym nie pomyslała o zabiegach , sport , dieta to wszystko , no i najlepsze zabezpiczajcie sie cały rok przed słońcem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już widzę link gabinetu w którym robią niby cuda to automatycznie omijam daną wypowiedź. Nie jestem laikiem w dziedzinie medycyny estetycznej i wiem co w trawie piszczy. Od razu wiadomo czy pisze klientka zadowolona czy pracownik bądź właściciel cudownej kliniki. Bądźcie czujne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z wykształcenia kosmetologiem i w życiu bym sobie nie zrobiła thermage, ani innych rf, już wyjaśniam dlaczego, a to dlatego iż kolagen nasze białko nie lubi być podgrzewane, każdy wie jak zachowuje się białko kurze tj. jajko po podgrzaniu, dlatego opalanie się jest tak szkodliwe, nie nie tylko przez melanocyty i wystąpienie czerniaka, ale właśnie że degeneruje białko, potrafi nawet zmienić nasze DNA co w końcowym okresie może przyczynić sie do powstawania raka. i wszystkie zabiegi przegrzewające sa szkodliwe dla naszej skóry, kolejny przykład po super gorącej kąpieli wychodzimy z wanny z lekko opuchniętą skórą, ktoś powie łał zmarszczki mi znikły, po godzinie skóra wraca do stanu przed, ale jest przesuszona i swędzi,tak, tak wiem jest tu obecne grono kosmetyczek, które zaraz na mnie skoczą, ale moje drogie panie po to miałyśmy na studiach min. np histologię, aby podczas naszej drogi zawodowej odróżnić ziarno od plew, czyli nie łapać się na wszystkie nowinki, maszyny, które się pojawią na rynku i wiedzieć i tą wiedzę przekazać naszym klientką, że nie wszystko złoto co się świeci. Chyba, że działamy nieetycznie i w celach czysto zarobkowych, wprowadzamy klienta w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yola123321
Pytanie do Joanna kosmetolog : Czy usuwanie rumienia za pomocą ipl ( laser Alma Harmony XL-Dye-VL ) również jest tak samo szkodliwe ? W mniejszym stopniu? Czy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, przyjmijmy że formy rf sa niekorzystne dla skóry. To co teraz z osobami które poddaly się temu zabiegowini nie wiedząc o szkodach jakie może wyrządzic , tami jak ja na przyklad . Jeden zabieg radiofrekwencji mikroiglowej. Czy jeden zabieg wyrządza już nieodwracalne szkody w mojej skórze? Czy trzeba poddawać sie systematycznie zabiegowi żeby przyjmijmy pomalutku skutkowal niekorzystnie, tak jak to jest z opalaniem naprzyklad. Bardzo proszę panią KOSMETOLOG o odpowiedź. Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marret
Ile badań tyle teorii. Ja próbowałam różnych metod w salonie Estel w Gdyni, nie chciałabym próbować operacji, więc korzystam z mniej inwazyjnych zabiegów i widziałam efekty. Wybór zabiegów jest ogromny jeżeli ktoś nie chce korzystać z fal. Nawet regularne maseczki, masaże działają cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×