Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość Majuszka1102
Dokładnie - jak się chodzi do jakichs salonow krzak i to jeszcze najczesciej z zakupow grupowych to nie dziwne, ze dzieja sie takie rzeczy. Dlatego ja zawsze wybieram profesjonalistów - chociażby kliniki medycyny estetycznej - tam mam pewność zawsze co do personelu i jego przeszkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka zrobiła sobie jeden zabieg thermage bo miała po trzech ciążach nieco więcej wiszącej (według niej) skóry na brzuchu. Ona jest zadowolona już po tym jednym zabiegu i za pół roku szykuje się na kolejny. Ogólnie na moje oko to ona jest tak chuda że sama chciałabym mieć taką skórę "wiszącą" bo mam wagę chyba razy dwa to co ona ale ona twierdziła że jej to przeszkadza i się zdecydowała. Szukała bardzo długo chyba z dwa lata. Na rynku jest pełno ofert jakiś szemranych gabinetów a prawda jest taka że tylko zabieg wykonany przez lekarza w placówce która działa wiele lat i ma dobry nowy sprzęt jest to bezpieczne i sensowne. Podobno wiele jakiś małych szemranych gabinetów sprowadza stary sprzęt z niemiec,szwecji itd sprzęt który powinien byc dawno wycofany a zabiegi wykonują kosmetyczki czy w ogóle czasami opowiadała że osoby które jak pytała o wykształcenie czy kursy to zatykało i mówiły że zapoznały się z instrukcją obsługi i są przeszkolone ... ŚMIESZNE !!! To co ja mogę powiedzieć na jej podstawie to tylko do zabiegu LEKARZ i tylko na nowym sprzęcie w jakiejś znanej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ellafor a mogłabyś powiedzieć gdzie ona to robiła i jakie koszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dereszkaa
Ja nie ufam kosmetyckom w tych sprawach - \jak cos to tylko lekarz... obecnie polecic moge profemed. Mialam juz kilka zabiegow u nich i zawsze bez zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy chodzi gdzie che, ja np.chodzę tylko tam gdzie są kosmetolodzy, zawsze dobrze dobiorą mi zabiegi kosmetyki do stosowania w domu. lekarze są od leczenia. Ja najlepsze miejsce gdzie robią zabiegi z fakami radiowymi znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że odpowiedź dopiero teraz ale wrzuciło mi powiadomienie do spamu i dopiero teraz znalazłam Twoje pytanie. No więc rozmawiałam z koleżanką i robiła to w klinice na Mokotowie Vivaderm ale ile zapłaciła za ten thermage brzucha nie chciała się przyznać, powiedziała mi tylko coś że niby cena zależy od wielkości brzucha i ilości zmarszczek i takie tam jak zadzwonisz albo wejdziesz na stronę pewnie tam jest cennik a jak nie to telefonicznie , nie sprawdzałam poniżej adres strony do nich który podała mi koleżanka: http://www.viva-derm.pl Powtórzyła mi tylko ponownie, że w kwestii thermage to jeżeli byś się decydowała gdzie indziej to ważne żeby tylko lekarz to "robił" i żeby sprzęt był w miarę nowy jak w tym viva dermie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ellafor dziekuje za odpowiedz tak wiem ze tylko lekarz , sama szukam juz od dluzszego czasu i polecona firma to bardzo wiele znaczy bo te zabiegi thermage sa bardzo drogie i gabinet musi byc pewny a ten Viva Derm to juz bralam pod uwage wczesniej bo od wielu lat sa w warszawie i nawet w gazecie ostatnio o nich bylo dziekuje za odpowiedz taka opinia kogos kto korzystal i chce wrocic na thermage bardzo wiele dla mnie znaczy dzieki Ellafor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam korzystałam w Katowicach po drugim zabiegu juz 3 dzień mnie boli policzek prawdopodobnie poparzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak prawdopodobnie poparzenie? Poparzenie widać na zewnątrz. To nie widzisz co masz? A może miałaś za mocno dociskaną głowicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym cała spuchłam. Mimo, że po poprzednim wypełnieniu nie było problemów teraz były powikłania.Trzeba było go usunąć albo przez hialuronidazę albo właśnie poprzez podgrzanie FALAMI RADIOWYMI. W moim przypadku i jedno i drugie niszczy tkankę i skórę ale tu nie ma wyboru- ja muszę to zrobić. RF usunie kwas a ten w dużej ilości -oczywiście w naturze, bez żadnych wypełnień- występuje w młodości, gdy skóra jest ładnie napięta. Ja właśnie ze względu na zaawansowany wiek i wklęśnięte lico połakomiłam się na kwas HA. Wy natomiast uważajcie w jakim miejscu stosujecie RF i Thermage. Róbcie go tylko na ciało. NIE NA TWARZ bo tam właśnie usunie kolagen (chyba, że już teraz nastawiacie się na wolumetrię w późniejszych latach życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uważam że to prawda szkoda że często jest tak że dużo ludzi przekonuje się na własnej skórze , a wtedy może być zapużno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi zabiegami jest jak ze wszystkim innym, trzeba poradzić się sensownych lekarzy a nie kosmetyczki osiedlowej która po prostu nie może mieć doświadczenia co się dzieje dalej ze skórą. Thermage to jest zabieg jak każdy inny w którym trzeba się najpierw zastanowić i skonsultować co chcemy osiągnąć. Nie chodźcie do kosmetyczek tylko do sprawdzonych firm w których przyjmują lekarze. Dermatolog czy inny lekarz jak zauważy że coś jest nie tak z waszą skórą nie skieruje was na taki zabieg i jego trzeba posłuchać a nie kierować się opiniami koleżanki czy kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem w temacie bo zdecydowałam się i wykonałam zabieg laserem Scarlet. Moja opinia na ten temat jest taka: medycyna estetyczna to jest biznes, każdy chce zarobić. Na rynku jest mnóstwo rozmaitych urządzeń, ludzie kopiują cudze pomysły, dwa urządzenia wyglądające niemalże identycznie działają zupełnie inaczej, dlatego zanim się zdecydowałam na zabieg danym urządzeniem i poszłam na konsultację zrobiłam rozeznanie. Sugerowałam się tym, jaki sprzęt posiadają renomowane kliniki chirurgii plastycznej i jakie dany sprzęt ma opinie, oglądałam także zdjęcia przed i po, następnie w klinice poprosiłam o pokazanie zdjęc ich pacjentów. I tak przykładowo w internecie znalazłam laser Scarlet i Secret. Wyglądające identycznie urządzenia nie przynoszą takich samych efektów, ja byłam na Scarlet, moja koleżanka na Secret. Efekty po Scarlet są bezporównywalnie lepsze. Być może jest w coś w tym, że podrobione urządzania mogą wyrządzić nam jakąś krzywdę, aż tak się na tym nie znam, ja po Scarlet nie miałam żadnych powikłań, lekko zaczerwnieniona buzia po 3h wróciła do normy, moja koleżanka po Secret miała podrażnioną skórę, wyglądała jak poparzona przez kilka dobrych dni. Moja skóra po paru miesiącach po zabiegu jest ujędrniona, elastyczna i ma ładny koloryt, u mojej koleżanki nie widać nic poza ciągłym przesuszeniem z którym walczy odkąd zrobiła zabieg, a miały być takie same efekty....Moja rada to zwracać uwagę na urządzenie. Podtrzymuje swoje zdanie i polecam Scarlet, mi przyniósł dobre efekty i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiaurody
Co to są za głupoty drogie Panie może warto zrobić sobie zdjęcie przed rozpoczęciem serii fal radiowych i po również po ok pół roku wtedy właśnie są najlepsze efekty , owszem fale radiowe to po części niszczenie kolagenu Ale po to by stymulować czyli zmusić fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny właśnie po pół roku od zakończonej serii są efekty po po takim czasie komórki są w stanie utworzyć kolejne komórki a z nich wytwarzają kolagen , nie spowoduje to że znikną zmarczki zupełnie bo to może tylko lifting lub botox plus wypełniacz ale now wierze ze po seriously zabiegow skora wyglada gorzej now wierzę . Jestem kosmatologiem i wiem co mówię sama poddawalam się takiej serii i poddała bym się raz jeszcze a myślę że niektóre panie za dużo sobie obiecują po zabiegach nieinwazyjnych przez ok 30-40 lat tworzyła się zmarszczka a później w ciągu jednej ser i chcą mieć skórę napięta i bez zmarszczek nie da rady to ciężka praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kosmetologia może mieć swoje zdanie Ale tym Paniom które się wypowiadają napewno nie brakuje wiedzy ani doświadczenia.Nie muszą się przedstawiać kim są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selalu
Cytuję wpis : nistlafiki1974zxjew 2015.01.27 Zastanawiam sie nad Thermażem, widziałam efekt po tym właśnie na owalu na dole twarzy u mojej znajomej. Dawno się nie widziałysmy, a wiem ze ona robi małe co nieco i pochwaliła się co robiła. Na policzki zrobiła 10 zabiegó laserem frakcyjnym, miała dołki po trądziku z lat licealnych, dobrze pamiętam jej twarz, była brzydka i podziurawiona, zawsze miała w liceum duzo pryszczy. Laser jej bardzo pomógł. A na owal twarzy i podbródek zrobiła raz Thermaż i też nic jej nie wisi a co nieco wisiało. Myślę, że wiele zabiegów działa tylko jak ktos pisał, że na różne problemy sa rózne zabiegi, trzeba zabieg dopasowac do skory. To gestia dobrego kosmetologa. Jasne http://517.at/go/bQnP Dokładnie ten sam wpis...słowo w słowo... pojawił się w 2013 roku...przeczytałam sporą część tematu o falach i wnioskuję z tej identycznej wypowiedzi, że jest to REKLAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selalu
Odszukałam ten wpis. I najciekawsze jest to, że ktoś inny napisała dokładnie to samo co wyżej wymieniony gość. To dowód, że na tym forum to co dobre jest tylko w REKLAMACH. Mam nadzieję, że tym co szkodzą ludziom los odpłaci, kiedyś zapłacą wszyscy partacze za swoją CHCIWOŚĆ!!!!!!! Poprzedni wpis nie posiada linku....mniemam, że ktoś perfidnie skopiował fajną wypowiedź i dodał swoje przysłowiowe trzy grosze. OTO CYTAT Z WPISU Z 2013 ROKU: Martynakoani 2011.03.09 Zastanawiam sie nad Thermażem, widziałam efekt po tym właśnie na owalu na dole twarzy u mojej znajomej. Dawno się nie widziałysmy, a wiem ze ona robi małe co nieco i pochwaliła się co robiła. Na policzki zrobiła 10 zabiegó laserem frakcyjnym, miała dołki po trądziku z lat licealnych, dobrze pamiętam jej twarz, była brzydka i podziurawiona, zawsze miała w liceum duzo pryszczy. Laser jej bardzo pomógł. A na owal twarzy i podbródek zrobiła raz Thermaż i też nic jej nie wisi a co nieco wisiało. Myślę, że wiele zabiegów działa tylko jak ktos pisał, że na różne problemy sa rózne zabiegi, trzeba zabieg dopasowac do skory. To gestia dobrego kosmetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu... ciekawe ile wzięła kasy za tego typu wpisy oczerniające :) Jak zauważcie to na forach internetowych można znaleźć oferty napisze opinie, recenzje za kasę! Czyli taka osoba za kasę napisze wszystko za co zapłacą jej. Żal żal żal żal żal! Dla mnie to jest krótko i na temat za tego typu wpis powinien być prokurator nie za się zawodu metody ani sprzętu ale gada się! "wyżej sr* niż Dup* ma"! Gratuluję pomysłowości i pisania negatywnych opinii za kasę! A może boli to że zabieg jest skuteczny a drogi i nie stać na zainwestowanie w siebie? Gdyby zabieg szkodzil niszczyl to maszyna by nie została dopuszczona do sprzedaży i zabiegu by nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi RF w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Pani kosmetolog dobrała do mojej skóry odpowiednie parametry, wygladam świetnie, ładnie napięta i wygładzona skóra, zmarszczki rozprasowane. Oprócz tego uzyskałam porady jak pielęgnować skórę w domu. Zakupiłam również profesjonalne kosmetyki z których jestem zadowolona. Żaden lekarz by mi tego nie doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokkk
To według mnie jest tak jak ze wszystkim, jedni piszą że działa inny że szkodzi, ale prawda jest gdzieś po środku, bo jak ktoś idzie do najtańszej kosmetyczki która za 100 euro sprowadziła sobie z Niemiec jakiś przedpotopowy aparat który w Niemczech chciano zezłomować a u nas chcą na tym jeszcze lata działać to pewnie że jest problem. Zastanówcie się czy byście pozwoliły wylać na swoją twarz nieznaną substancję ? No nie ! To czemu ktoś szuka najtańszych zabiegów i potem narzeka że coś poszło nie tak ? Nie ma czegoś takiego jak najlepsze i najtańsze !!! Jeżeli jakaś firma ma nowoczesny sprzęt, przebadany, serwisowany sprawdzany i polepszany to coś takiego musi kosztować. Nie róbcie zabiegów typu thermage w jakiś miejscach gdzie nie znacie pochodzenia sprzętu, jego wieku i doświadczenia lekarzy, tak lekarzy a nie kosmetyczek, bo kosmetyczka nawet jeśli będzie chciała dobrze to może nie mieć żadnego doświadczenia. Dziewczyny rany , dbajcie o swoją twarz, brzuch itd to jest wasze ciało !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carocarola
Witam. Miałam laser CO2 to całkiem co innego ale chodzi mi o to co mówią lekarze.... Miałam kilka blizn, które zafundowała mi kosmetyczka... nie będę opisywac tego wątku...wybrałam się do lekarza aby wykonał mi zabieg laserem CO2 biorąc pod uwagę, że miałam też pory... dostałam informacje, że pory się spłycą.. Po zabiegu wyglądałam gorzej niż przeciętny pacjent..no cóż nie dziwiło mnie to bo mam skórę wrażliwą...ponad tydz. i miałąm wygojone... cera jak u niemowlaka..ale po pewnym czasie pory zaczeły robić się jeszcze głebsze niż wczesniej...widać jak ingerujesz w ciało.. to ono się broni.. z większą siłą. Pojawiły sie pajączki... Nie warto... spłyciłam pory mikrodermabrazją którą sama sobie wykonuje.Jest lepiej niz przed zabiegiem z tego jestem bardzo zadowolona ale mam żal, że lekarze ściemniają albo brak im wiedzy... bo jak mówiłam, pory mam większe i nawet na czole te " dołeczki" zostały to nie bardzo przez tel. chcieli słuchac...czytałam gdzieś opinie pewnej kobiety która robiła CO2 bo chciała zmiejszyć pory i miała jeszcze gorzej.Cięzko na forum wierzyć komukolwiek.. ja też podchodzę z dystansem ..Takie moje doświadczenie z laserem..Powiem wam, ze sama zaczełam czytać o kosmetologi medyczynie i zapisałam się na kolejne studia kosmetyczne/medyczne... po tym wszystkim. Sama sobie wykonuje zabiegi.. i wiem, że wiedza oraz wyobraźnia to najważniejsze dwa czynniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem każdy reaguje na zabiegi inaczej. Ja mogę powiedzieć, że bardzo dobrze 'przyjęłam' Linerase. Skóra na prawdę po zabiegu jest odżywiona i odmłodzona ;) Nie mamy wszyscy jednakowej cery i typu skóry. Prawdą jest to, że efekt zabiegu w dużej mierze zależy od osoby, która go wykonuje. Dobry wywiad przed zabiegiem, rozmowa z pacjentem mają ogromny wpływ na rezultat, gdy lekarz pozna naszą skórę, łatwiej mu będzie dobrać odpowiednie leczenie. Polecam chodzić do sprawdzonych gabinetów i zabiegi wykonywać najlepiej u lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaleczona29
jestem po zabiegu rf mikroiglowej któremu się poddałam w studium urody w Rumi i jedyne co mam to oparzenie 2 stopnia i bliznę po zabiegu .Byłam u chirurga ktory stwierdził oparzenia 2 stopnia po tym jak do niego poszłam bo zrobił mi się duży strup który sie saczył i odpadł i odsłonił żywa tkankę! !! na co usłyszałam ze to normalne przy takich oparzeniach a kosmetyczka umyła rączki choć to jej wina bo przy zabiegu powinno być oparzenie 1 stopnia.Nie polecam oddawanie swojego ciała w ręce osób dla których liczy się nie dobro klienta tylko jego kasa.Dla niedowiarkow posiadam zdjęcia choć przyznam że są trochę drastyczne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiok
Cześć, czy ktoś z Was miał powikłania po Zaffiro? Piekąca , sucha skóra, ból twarzy, zniszczony kolagen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyjny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja miałam robione zaffiro w wieku 30 lat w Ambasadzie Urody w warszawie. Wyglądałam okropnie, najgorzej włąsnie pół roku po zabiegu, z twarzy została głownie pusta skóra. Nie bede pisac przez co musiałam przejsc, zeby odzyskac wygląd... Lepiej zrezygnijcie z tego typu zabiegów na twarz. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiok
Przykro mi , że też Cię to spotkało. Jestem po Zaffiro 3 miesiącach, mam bardzo zniszczoną skórę, całą siatkę zmarszczek, opadły mi powieki. Pierwsze objawy zaczęły się po około 4 tygodni od zabiegu na czole. Bardzo ściągnięta skóra, nie mogę poruszać czołem bez bólu. Możesz napisać jak sobie poradziłaś? Czy najgorsze jeszcze przede mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp. zafirro. wydaje mi się, że najbardziej działa czas i skóra powoli sie regeneruje ale u mnie była jeszcze młoda ( 30lat). Najlepiej idz i walcz tam gdzie miałaś robiony zabieg.. nie bede nic polecać na forum poza przytyciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×