Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Znęcanie się nad dzieckiem - obejrzyjcie...

Polecane posty

Słów mi brak. Wczoraj ktoś założył topik na ememie i stamtąd mam wszystkie linki. Obejrzyjcie www.youtube.com/watch?v=6CbrTXO5YsA&feature=player_embedded www.youtube.com/user/RatujcieSzymona#p/a/u/1/MTFbrk87UOc www.youtube.com/watch?v=ZOXCayr71TI&feature=related www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/oblezony-bar-mleczny-17022011/3908734 Zaczyna się po 4 minucie Zajęła się tym Dorota Zawadzka www.facebook.com/superniania?ref=ts A tu link pomocniczy, w którym jest napisane kto zacz... www.forum-turystyczne.pl/q/fo_id,163189,,,otwarto_gosciniec_na_orlim_szlaku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam, miałam
takim kobietom powinno sie usuwać macicę, by nie mogły mieć dzieci!! Nie obejrzałam do koća, to ponad moje siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie obejrzałam wszystkiego, wystarczył mi pierwszy film. A podobno nie można dać dziecku klapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak zwykle linki się rozwaliły - trzeba skopiować, wkleić w pasek i pousuwać spacje - wtedy się wszystko pootwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu można komentować : kontakt24.tvn.pl/artykul,znecanie-sie-nad-dzieckiem-przez-matke,82752.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sam nick
nie bede ogladac,dla mnie chore ze ktos chce wejsc i cos takiego ogladac......a potem pisac ze biedne dziecko i co za maciora i bez patrzenia wiem ze to chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Powiedzcie po krotce co tam jest. Ja nie chce tego ogladac, bo odkad sama mam synka stalam sie potwornie wrazliwa na kazda krzywde dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assanatti
po co wy to oglądacie w ogóle? i po co zakładanie takich tematów? to już któryś z kolei na kafe.... ja osobiście nie widzę nic-pożytecznego w oglądaniu filmów jak ktoś się znęca nad dziećmi czy nad zwierzętami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a i tak wiadomo, że każdej normalnej osobie ciśnienie się wtedy podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie oglądaj bo sie poryczysz i tyle, powiem Wam szczęście w nieszczęściu że ojciec o niego walczy. niestety opieka społeczna w PL i policja niewiele tu zrobią, może właśnie media ... oj gdyby tak o wszystkie dzieci walczono świat był by lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
I tak z ciekawosci otworzylam pierwszy link i posluchalam jakies 10 sekund chyba...Boze, jak tak mozna...Czy ktos sie tym zajal? Przeciez jak filmy sa w necie to po nitce do klebka mozna dojsc ktore to matki i cos z tym trzeba zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
assanatti po to żeby nie przejść obojętnie koło ludzkiej krzywdy! jak dziecko przychodziło w poniedziałek głodne bo nie jadło od piątku nic (mamusia z tatusiem pili) to tez miałam zamknąć oczy bo mi sie ciśnienie podniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze, że nie otworzyłąm jak ktoś wyzej napisał - odkąd mam dziecko to takie historie sa dla mnie przerażające i zaraz płaczę - co sie ze mną porobiło, nigdy az taka wrażliwa nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 19 miesiecznego synka ojciec dziecka walczy o niego, policja, prokuratura i MOPS powiadomione, matka puki co nietykalna - samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
assanatti - jak to PO CO? Ludziom trzeba uswiadamiac i uwrazliwiac, ze w kolo nas takie rzeczy maja miejsce! A nie odwracac glowe i udawac, ze nic sie nie dzieje! Boze, czy ty wiesz co te matki z tymi dziecmi robia? Te zachowanie ma pozniej wplyw na ich cale zycie, wiesz o tym? Chcesz odwracac glowe od takich rzeczy to odwracaj, ja, mimo, ze nie obejrzalam wszystkich , a tylko kawalek pierwszego uwazam,z e trzeba o tym mowic i naglasniac takie sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt wam nie każe oglądać, proszę się zamknąć w domu, wyłączyć radio i tv, oraz dostęp do internetu i udawać, że świat jest różowy i wszędzie biegają małe słodkie kaczuszki. Ja nie obejrzałam wszystkiego, a nawet przyznam się, że tylko obejrzałam, bo czytałam bez dźwięku, za słabe mam nerwy, a i tak się wkoorwiłam. Chodzi o to, by takie sprawy były nagłaśniane, a nie zamiatane pod dywan, jak to zrobiono w tym przypadku, prokurator nie dopatrzył się przemocy wobec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiadomo, kto to jest, podałam link, do forum turystycznego... Zresztą ojciec dziecka nie ukrywa swojego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym jest nakarmienie
głodnego dziecka, a drugim oglądanie jakichs filmików, skoro wiadomo, że dzieje się na nich krzywda :O sam fakt obejrzenia i tak nic nie zmieni ja np nie mam zamiaru tego oglądać- o maltretowaniu kota też nie oglądałam, bo nie sprawiłoby mi to żadnej przyjemności (kiedy było o tym w 'uwadze' to też przełączyłam) oczywiste jest dla mnie, że u normalnych ludzi takie 'akty' wywołują (słuszne) oburzenie, wściekłość- wystarczy przeczytać, usłyszeć oglądanie filmów i niejako 'napawanie' się tą przemocą też w jakimś stopniu jest 'naturalne', ale jest to 'naturalna perwersja' bo niby PO CO właściwie ktoś ogląda filmik, skoro wie co na nim jest i z góry też wie, że nie jest to nic fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
To nie na moje nerwy sluchanie i ogladanie takich rzeczy, ale tak jak napisalam wyzej, o tym TRZEBA mowic! Takie matki byly, sa i beda i jelsi nikt niczego nie bedzie robil to nic sie pod tym wzgledem nie zmieni, a tu przeciez chodzi o zdrowie psychiczne, a moze i nawet fizyczne bezbronnych dzieci!! Annnaaa - Boze, nie do pojecia...bo jest matka to automatycznie ma "wieksze" prawo do dziecka. Chore to wszystko. A kto kieruje sie tu dobrem dziecka? Nikt chyba...Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
wiedziałam żeby tego nie otwierać bo aż mnie telepie.... jak bym dorwała tą szmatę to,.....ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo, czy nie zmieni, wydaje mi się, że jednak zmieni, sprawa została nagłośniona, więc nie wierzę, że dziecko zostanie z psychopatką. Poza tym, jeśli ktoś wystosuje np petycję w tej lub innej sprawie, ja chętnie się podpiszę, nie zrobiłabym tego nie wiedząc o istnieniu tego problemu. A te, które są przeciwne oglądaniu takich filmów, może mają coś na sumieniu? A swoją drogą trzeba mieć coś z deklem, by myśleć, że przeciętna matka - a takie tu chyba na Kafe są, będzie się napawać, oglądając te nagrania. Nie o to mi chodziło. Jeśli kogoś to rajcuje, to jest takim samym psychopatą, jak matka Szymona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 19 miesiecznego synka poszło w medzia- będzie dobrze, media mają największą siłę sprawcza po Bogu, w takich sytuacjach warto to wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zesz cholera.....
falea wydaje mi się że źle zrozumiałas matki które nie chciały tego oglądać....też nie chciałam bo wiedziałam co tam zobaczę i wiedziałam też że bardzo mnie to wkurwiło az mi sie ręce teraz trzęsą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym jest nakarmienie
n bądź śmieszna- ja nie mówię, żeby o tym nie mówić, nie pisać, nie krzyczeć czy nie wrzucać filmików ja mówię o ich OGLĄDANIU :O wiesz, to jest tak jak z oglądaniem corridy- damy siadały w pierwszych rzędach, zakrywały oczy dłońmi, a jednak co chwila zerkały, piszcząc, kiedy zwierzę się męczyło falea- powiedz, PO CO oglądałaś te filmiki? domyślam się, że po pierwszych sekundach można wywnioskować co będzie dalej... a Ty jednak obbejrzałaś do końca i to wszystkie :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz cholera..... - ja dobrze zrozumiałam, bo też tak jak Ty się wkurzyłam i to po północy, nie mogłam potem zasnąć. Odniosłam się do tego co napisała "jednym jest nakarmienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym jest nakarmienie - jednak coś ci jest... Przeczytaj dokładnie moje posty, ale naprawdę przyłóż się i przeczytaj je, dużo ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zrobil te nagranie czy ta osoba byla przy tym i ze stoickim spokojem nagrywala to szalenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×