Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

SUKNIA ŚLUBNA "SERENA" -SPRZEDAM MAŁOPOLSKA

Polecane posty

Gość kafakafekafe
bardzo ładna suknia. tez nie lubie tych pufiastych i falbaniartych kiec, potem młoda panna wygląda jak bomka choinkowa;] a Ty musialam pięknie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
autorko nie odpisuj sobie sama, bo to widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosica
Ale ty masz gębe nie wyparzoną piszesz do mnie zebym kupila sobie jakies szmaty beda mi do ryja pasowac a skad do cholery wiesz jak ja wyglądam, gwarantuje Ci ze jeszcze by Ci szczena opadla jakbys mnie zobaczyła wielka, gruba przezywajaca odchudzanie krowo...i tak strasznie ale to strassszzsznie Ci zazdroszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdhgdfhgdf
autorko suknia bardzo ładna, skromna, bez zbytniego przepychu. Chciałabym taką. Ale jeśli mogę się wtrącić to zachowujesz się jak 12latka. Każdy ma prawo napisać, że coś mu się nie podoba, ale to nie jest powód żeby go wyzywać. A jeśli już czujesz nieodpartą chęć dogryzienia komuś za zniewagę Twojej sukni to już rób to w inteligentniejszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem kazdy ma prawo napisac co uwaza ale ja dalam ogloszenie o sprzedazy sukni a taka jedna z druga pisza ze to szmata wiec heloooooolllllllll ja nie zaczelam a to nie jest topik o opiniach jaka suknia jest brzydka tylko o tym czy ktos jest zainteresowany kupnem czy nie jesli bym chciala uslyszec stek wyzwisk tobym inny temat zalozyla wiec chyna wszystko jasne prawda janosica ----------- a ty masz chyba problem ze zrozumieniem tekstu wiec moze dokladnie przestuduij co ty napisalas a potem sie dalej wypowiadaj a tak w ogole jesli masz bluzgac to lepiej w ogole sie nie wypowiadaj a co do grubej krowy to jesli przy wzroscie 177 cm i wadze 64kg nazywasz mnie krowa to chyba nie wiesz jak krowa wyglada moze sprubujesz napisac cos bez zbednych wulgaryzmow ale jak widac masz za maly zasob slow i inaczej nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosica
Widziałas gdzies w moich postach wulgaryzm?:) Heh dla mnie taka wielka kobieta jest poprostu wielka a że z wielkością kojarzy mi się krowa stąd te określenie;p chyba słuszne, jak nic oddaje posturę 177/64 tylko spokojnie nie mówie przecież o tobie:D:D:D...aha i jestem zazdrosna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysssssa
jakie wymiary sukni i jaka cena? Dałabyś mi wiecej na email fot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosica -----------z ciebie pewnie maly kurdupel i do tego nie jestes swiadoma tego co piszesz proponuje jednak przestudiowac sobie swoje posty larysssa ----------------- maila podawalam powyzej wiec jesli jestes zainteresowana to pisz na maila fotki rowniez moge przeslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walpomordzie
nie przejmuj sie komentarzami.suknia bardzo ladna.większosć osob ktore sie wypowiadaly o sukni negatywnie woli zapewne suknie-bezy z toną tiulu i falbanek...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khsudhc
Skoro dziewczyna ma 177cm wzrostu i wazy 64kg to jest szczupla a nie "gruba krowa" jak ja nazywacie, chyba na wymiarach sie nie znacie. A suknia bardzo ladna, lubie takie skromne, ale z klasa. Niestety nie kupie, bo jestem juz mezatka. Pozdrawiam autorko i dobrze, ze nie dajesz sie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinekkkkkk
Każda kobieta która ma powyżej 170 cm wzrostu jest krowiasta bo jest wielka i szeroka, ma wielkie stopy. Mam 195 cm wzrostu i z tego powodu lecą na mnie same takie olbrzymy, czy to że jestem wysoki oznacza, że muszę wybrać laskę wysoką, która u niższych nie miałaby szans? Najlepsze to takie 168-170 do 60 kg wagi mmm ciasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widać jak suknia jest
piękna skoro sie sprzedać nie chce :D Wątpię, że ktoś normalny założyłby takie coś na własny ślub :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhhhhhhhhh
jestem wzrostu autorki i koleżanki często powtarzają, ze zazdroszczą mi wzrostu i długich nóg. A czy karakanom o wzroście półtora metra ktoś zazdrości? :p U nich między tyłkiem a kolanami jest minimalna odległość. A potem to juz tylko stopy. Nawet oka nie ma na czym oprzeć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena sukni juz dawno ulegla zmianie jesli zauwazylas tamte posty byly dosc dawno pisane w tej chwili cena wynosi 700zl ale juz tak dlugo jest u mnie ta suknia ze postanowilam ze za marne dwie stowki jej nie sprzedam po prostu sobie ja zostawie i tyle bo w dzisiejszych czasach idzie sie ze stowka do supermarketu i jeszcze ci braknie za zakupy kurtka dla dziecka jakas lepsza to koszt 200 zlotych wiec sosy nie oddam jej za mniej niz 700 zl wiem ze chetnych i tak nie bedzie wiec darujcie sobie zlosliwe komentarze zatrzymam ja sobie po prostu moze kiedys bede miec corke w tej chwili mam synka to za jakies 20 lat jej pokaze i tyle ;) pewnie juz bedzie pozolknieta ale co tam heh niech sobie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiałam się nad kupnem
nie pogniewaj sie ale znalazłam tą samą suknie i to samo zdjęcie na zagranicznej stronie - można ją w usa kupić za 85 $ wiec wole sobie ściągnąć z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dlaczego mam sie gniewac wiem ze kazdy szuka jak najtaniej dlatego wiem na pewno ze ta suknia u mnie zostanie bo nie sprzedam jej za dwie stowki i tyle bede stara babcia to sobie ja ubiore hahaha tylko powiedzcie dlaczego kupuje sie taka sukienke tak drogo a potem nie mozna jej sprzedac choc za polowe bo juz jest dla wszystkich za droga a byla zalozona tylko raz to jest jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
Nistety, ale tak to już jest z sukniami ślubnymi, że nie jest tak prosto ją sprzedać... Sama sprzedałam za 1/3 ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna technologia
W sumie to jesli masz sprzedać za jakieś marne grosze to faktycznie lepiej zostawić na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble.......
a wiesz czemu nie udalo sie ???? poniewaz nie potrafisz przyjmowac negatywnych komentarzy...na poczatku nazwali suknie szmata a ty od razu zaczelas wulgarnie..... sama odpychasz ludzi od siebie ....moze sprobuj na allegro ja sprzedac ale daj zdjecie swojej sukni a nie z katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgthjk
obrzzydliwa szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×