Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

SUKNIA ŚLUBNA "SERENA" -SPRZEDAM MAŁOPOLSKA

Polecane posty

Gość SzczęśliwaMężatka2011
To że ktoś napisał że jest szmata czy paskudna czy obrzydliwa to nie znaczy ze obraża Ciebie. Skoro potwierdzasz ze każdy ma inny gust to uszanuj opinie innych. Dla mnie osobiście sukienka jest paskudna jak noc listopadowa. Nigdy w życiu bym jej nie założyła, nawet gdyby mi dopłacono za to. A Ty nie masz prawa obrażać ludzi o innym guście i poglądach niż Ty. Najlepiej wyloguj się z tego forum i już nie wracaj, bo z poprzednich Twoich postów wywnioskowałam, że jesteś po prostu wredna i nie szanujesz zdania innych. Żałosne, dorośnij w końcu dziewczynko. Współczuję mężowi, no ale cóż, O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczęśliwaMężatka2011
no właśnie od Ciebie chyba. Uszanuj dziewczyno zdanie innych bo daleko tak nie zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę podnoszę podnoszę podnoszę podnoszę podnoszę podnoszę podnoszę podnoszę PODNOSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ma juz zdjęcia
wiesz dlaczego nikt nie chce ? suknie w kształcie ryby są przeohydne i nikt nawet za darmo nie będzie się oszpecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikus22
nie otwiera mi się yen link z suknią:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×