Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

SUKNIA ŚLUBNA "SERENA" -SPRZEDAM MAŁOPOLSKA

Polecane posty

Gość JEST OBŁĘDNA
Cudo wspaniała! Ile chcesz za nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuj
ale brzydka szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjkjdjd
autorko ktoś obraził Twoją suknie, nie Ciebie, nie każdemu musi się podobać, a Ty obrażasz zaraz kogoś od brzydkich szmat. Współczucia dla twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest jej rozmiar? i skąd jestes? i ile da się wynegocjować cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po to dodałam ten topik aby ktos obrazal moja suknie jesli sie komus nie podoba niech sie nie wypowiada a jesli obraza moja suknie to tak jakby obrazal mnie wiec ja robie to samo i tyle w temacie a mojemu mezowi nie masz powodu wspolczuc jest bardzo szczesliwy ze ma taka zone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powie, szvzerze
chciałam do ciebie napisac i umówic sie na przymiarkę, ale od takiej osoby nie chce kupić sukni. Współczuje mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powie szczerze --- to kup sobie od kogoś innego albo w salonie i nie rób głupich uwag mnie łaski nie robisz czy napiszesz do mnie czy nie phiiiiiiiiiii napewno znajdzie sie tu ktos kto jest normalna dziewczyna ktorej podoba sie moja sukienka i bedzie chciala ja kupic wiec sie skontaktuje :) zapraszam na maila piszcie:) jesli ktos pisze ze moja sukienka to brzydka szmata to niestety ale ja nie zostawie tego bez komentarza i napewno zadna z was by tego nie zostawila wiec teraz sie nie wymadrzajcie z jakims glupim wspolczuciem mojemu mezowie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam zalowac ze w ogole zalozylam ten temat widac nie ma tu normalnych dzieczyn chcacych normalnie pogadac szkoda oczywiscie sa wyjatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iipoikj;k;kjm;j;lj;lj;jm
jak tak psychicznie przywiązana jesteś do sukni, że utożsamiasz się z nią gdy ktoś nazywa ją szmatą (sic!) to po co ją sprzedajesz? Sugeruję, że spowoduje to jeszcze większy ubytek w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz nic ciekawego do napisania to po co sie w ogole odzywasz temat jest o sprzedazy sukni a nie o obrazaniu mnie po co w ogole sie wypowiadasz jak ci sie nie podoba i nie masz ochoty jej kupic a ubytki w glowie to chyba masz ty i to calkiem spore!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę temat dla zainteresowanych dziewczyn:) bez takich glupich wypowiedzi jak powyzej prosze:) podaje maila jeszcze raz agnieszkak6@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjmh
suknia jest okrpna, zwykla, prosta poprostu zszyty material z jednej strony :D faktyczniE fuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjmh
w zyciu bym czegos takiego do slubu nie ubrala w ciazy bylas i brzuch maskowalas czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy kulturalne jestescie szkoda slow jesli wam sie nie podoba to po co sie w ogole wypowiadcie tak bylam w ciazy i brzuch maskowalam masakra jakas mi sie akurat taka prosta podobala kazdy ma inny gust i dalam za nia ponad 2 tysiace jesli chodzi o scislosc i wcale by sie w niej wygodnie nie spalo masakra jest tu cokolwiek napisac bo od razu cie zrypia z gory na dol typowy polski narod i kobieca zawisc ehhhhhhhhhhhhsssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta wyzej ładna jest.
twoja tez nie jest zla ale nie w moim typie. jest ladna na swoj sposob ale taka... troche skromna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie akurat taka skromna podobala ale jak juz napisalam kazdy ma inny gust przeciez wiadomo ze nie kazdemu sie ma podobac ale to nie daje prawa do obrazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjmh
ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×