Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

SUKNIA ŚLUBNA "SERENA" -SPRZEDAM MAŁOPOLSKA

Polecane posty

strój już przygotowany kochana, nie obawiaj się. a pojęcie mam większe od ciebie. i wez już zamknij ten topik jak widac nie ma chętnych na tą twoją szmatkę. i przestan się w końcu osmieszac bo tylko chamstwo sobą reprezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhh majac 22 lata na pewno masz wieksze ode mnie sama sie nie osmieszaj i idz szykuj stringi na cmentarz hehssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jesteś starsza a głupsza, powinnaś świecic przykladem dla młodszych a ty świecisz ale swoim debilizmem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jutro bedziesz swiecic gola dupa ale bedzie ubaw heheh ;) a skoro piszesz ze jestes duzo madrzejsza to po co siedzisz na czyms tak durnym jak kafe wlasnie widac jaka jestes mega inteligentna po postach jakie piszesz wez ogarnij sie dziewczynko i spadaj do szkoly tam twoje miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnam cię "inteligentko" :D takiej ordynarnej chamki jeszcze nie widziałam wiec nie chce się zniżac do twojego rynsztokowego poziomu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jakbym dała ogłoszenie że oddam za darmo to ktoś by się zgłosił????????????????????????????????????????? heh no więc............................................ czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadchodzi sezon ślubny wiec może jednak jakaś pani się skusi na moja kieckę kurcze dalam za nia 2 tysiace i co teraz nawet za darmo nikt jej nie chce ehsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsdsuswsa
wrzuc zdjecie jeszczeraz, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę po raz enty dorzucam do sukienki buty i futerko ;) zainteresowanym paniom fotki przesle na maila cena do uzgodnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Ja
jak cena do uzgodnienia jak pisalas ze oddasz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz dokladam do sukienki jeszcze dwie rzeczy wiec w tej chwili cena jest do uzgodnienia a poza tym jak chcialam ja oddac to nikt sie nie zglosil wiec teraz juz zmieniam zdanie i cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stona z suknią się nie
wyswietla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firegirl
Suknia nic specjalnego - prosta i banalna. Podobnie właścicielka która ani rozumem ani inteligencją nie grzeszy. Współczuję mężowi mało kulturalnej żony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×