Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

SUKNIA ŚLUBNA "SERENA" -SPRZEDAM MAŁOPOLSKA

Polecane posty

Gość DADDDDSD
autorko nie karm troli i nie odpisuj na ich zaczepki -oglosilas sie i reszte olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonawa guma
z tego co wyczytałam to ludziom, którym się nie podoba sukienka po prostu o tym mówią a ty ich od razu wyzywasz, to jest forum i skoro się ogłosiłaś tutaj to licz się z tym, że każdy może skomentować twoją sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyzywam ?????????????? chyba nie widzisz co piszą inni to oni to robią a jesli inni moga to ja tymbardziej bo to moj temat i moja sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia ślubna kielce i okolice
dlatego ja dałam sam opis, wiem jak tu bluzgają niektóre kobitki, a gusta są różne, czasem widzę naprawdę ładną sukienkę a komentarze są strasznie niewybredne. wydaje mi się, że w większości to z zawiści,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, suknia piękna a złymi komentarzami się nie przejmuj :) mnie również podobają się sukienki bez koła, tzw. ciążowe, i o takiej marzę. Wprawdzie ślub dopiero za rok ale powoli rozglądam się za sukniami, które będą mi pasowały najbardziej. Skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka86--------------- pisz na maila jesli jestes zaineresowana sukienka:) wszystkie szczegoly podam ci na maila:) agnieszkak6@buziaczek.pl czekam na wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Na poczatku temetu pisała z toba ta sama osoa tylko zmieniala nicka. Nie przjemuj sie tutaj jest duzo ludzi ktorym sie nudzi i pisza bzdety. Sukienka ładna, lubie prostote. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziaaaaaaa ---------------ja sie wcale nie przejmuje kazdy ma inny gust a polka natura juz taka po prostu jest slynie z zawisci wiec mam to gdzies co pisza a jak sie komus podoba i jest zainteresowany to niech pisze na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już przestań pisać o tej
zawiści, to że się komuś nie podoba kiecka to żadna zawiść :o wyluzuj dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosica
Suknia mi sie nie podoba taka zwykła codzienna a autorka arogancka i wredna, z ciekawością czytałam co ta wariatka(autorka) odpisuje:D hahaha biedna ktoś obraził jej suknie a ona zaraz wyzywa śmiać mi się chce, zakompleksiona gruba wielka baba bo w stopce widac ze sie odchudza hahahahaha;p nie mogła mieć innej suknie bo w większej bezie by jak king-kong wyglądała;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee :D
fajnie będzie swoje dziecko wychowywała jak ludzi od brzydkich szmat wyzywa :D ktoś napisał że twoja suknia to szmata a nie że ty szmata ale że masz w gębie szambo to co można się po takich ludziach spodziewać. Brak kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosica
jak szkoda słów to sie nie odzywaj głupia pindo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia3
Wypierdalaj stąd tępa kurwo, nikt nie chce kupić Twojej szmaty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa ale sie usmialam z was to dopiero szmaty i do tego zazdrosne kup sobie worek na ziemniaki bedzie ci pasowal do twojej niewyjsciowej mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
Jak można na poważnie brać ujadanie jakiejś pindy, która w stopce przeżywa swoje odchudzanie i wagę podaje? Do korytka macioro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stigma
Bo jest pewnie rozmiaru 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhooq
sukienka może i znośna, ale autorka tematu to jakaś idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
Moim zdaniem suknia jest ładna. Dużo nie znaczy dobrze. Większość kobiet marzy, aby w tym dniu założyć wielka , najlepiej falbaniastą , na największym kole, ale!!!! Nie każdemu mężczyźnie podobają się te na kołach ;P mężczyzna jak to mężczyzna, woli widzieć piękne kształty kobiecego ciała, a nie przykryte pod niewygodnymi falbanami. Bardzo istotna sprawą prócz upodobań przyszłego męża jest to iż, nie każdej pasuje każda suknia. Suknię ślubną dobiera się adekwatnie do figury, a nie do własnych marzeń. Suknia ma podkreślać kobiece piękno, ma wywoływać w swoim mężczyźnie zachwyt, ma tuszować i uwydatniać to co należy. Dlaczego narzucacie swojemu przyszłemu mężowi, że ma być w takim i takim garniturze, ma mieć to i to, a same nie pytacie co podoba się narzeczonemu ,a co nie! Ubieracie się w byle co, bo chcecie żeby było duuuuuuuużo , a potem są rozwody, bo mąż jedyne co zapamiętał z wesela to obcisłą sukienkę kuzynki niż waszą beznadziejną suknie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
aha i Autorko, pewnie ślicznie miałaś zrobione włoski do niej, moim zdaniem wyglądałaś niczym Afrodyta. Pięknie podkreśla piersi Twoja suknia. Jeśli jeszcze jesteś wysoka to niejedna pewnie ci zazdrościła widząc Ciebie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........kropka.......... tak jestem dosc wysoka co widac w stopce:) a suknie chcialam miec wlasnie skromna i taka mialam a komentarzami sie nie przejmuje bo pisza to tylko glupie i zazdrosne dziewuchy ktore nie maja o tym pojecia i niech sobie pisza tyle ich a ja mam to gleboko w powazaniu haha kropka dzieki za mile slowo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×