Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Wiem , że często poszukujecie ubranek ...

Polecane posty

jadem kpiaca BRAWO!!!!!! podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia a ciuszkow nie oceniam, bo nie ogladalam, gdyz u mnie prawdopodobnie bedzie chlopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estery
Litosci!!! Popraw te błędy ortograficzne w opisach aukcji, bo wala tak po oczach, ze oslepnac mozna!!!!!!! chodz???? chodz????? o zesz co za pusta idiotka z ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka :)
kafe schodzi na psy :( już nie idzie "porozmawiać" kulturalnie... trzeba się wyzywać od najgorszych bo inaczej dzień stracony, szkoda, że już prawie kazdy temat tak wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka analfabetka
i dzieciaka na analfabete wychowa :O Ciekawe ile lat bedzie miala ta mala jak pierwszy raz nogi rozlozy, jak matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannanana
to forum dla patologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasd
"to forum dla patologi" witaj wsrod swoich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgertyety
Autorko,masz sliczna coreczke,Ty rowniez jestes bardzo lładna,a glupimi zazdosnymi pindami sie nie przejmuj,ja tez mam meza który mimo ze na 27 lat to wyglada na 20 i kazdy mysli ze taki młody i juz ma 2 dzieci.ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fgertyety
kurwa zjebany tępaku, chooj nas obchodzi na ile wyglada twoj pierdolony popychacz..estera ma z 18 lat gora wiec zamknij morde i wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolonka
dziewczyny czemu sie czepiacie tej całej Estery? czy kazda z Was taka swieta była ze z seksem do slubu czekała? zadnej antykoncepcja nigdy nie zawiodła? zapomniał wół jak cieleciem był... trudno dziewczyna wpadła czy nie wpadła (nie wiem bo jej nie znam) ale jakos sobie radzi ze mieszka u tesciowej- a czy wy drogie mamy wszystkie macie mieszkania wlasnosciowe badz domy, dyplom magistra w kieszeni i stała prace? no i ukonczony odpowiedni wiek na rodzenie dzieci?- pytanie tylko kiedy jest ten odpowiedni wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×