Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcz89

w czasie ciąży (czyli co robić żeby się nie zanudzić??:))

Polecane posty

Gość gość
Bardzo fajny wątek. Tez chciałabym się Was poradzić co robić w ciazy, kiedy się nie pracuje. Poza ciążami zagrożonym są jeszcze takie sytuacje, że kobieta się po prostu przestaje sie nadawac do swojej dotychczasowej pracy. Ciesze się bardzo z ciąży, ale sama widzę ze mózg mi się skrócil i wykonywanie przeze mnie mojej pracy jest po prostu niebezpieczne finansowo dla moich klientów. Zdarzyło mi się juz kilka kosztownych pomyłek. Przede mną około 4 miesięcy - co robić? Gotowanie, pieczenie, sprzątanie, pranie, prasowanie, dbanie o skórę, szkolenie się w makijażu, książki, spacery z psem, szykowanie wyprawki, ale to wszystko i tak wydaje sie być strasznie nudne. Mamusie, poradźcie coś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi słów.. Dziewczyny ! Czytam te Wasze wypowiedzi i tak szczerze są one dalekie od tematu zamieszonego na tej stronie. Szkoda że tylko spieracie się i wzajemnie obrażacie. Jestem w ciąży w 7 tygodniu i przestałam chodzić do pracy nie dla tego że mi się nie chciało ale dlatego że szef uznał że ta praca którą wykonuję jest zbyt ciężka dla kobiety w ciąży. Do tej pory pracowałam całymi dniami, nie zważając na to czy jestem chora, czy zdrowa. Zawsze do tej pracy chodziłam. Teraz gdy jestem w ciąży, ciężko mi się w domu odnaleźć. Próbuję szukać natchnienia czym się zająć w domu, oprócz nauki szydełkowania, nauki języka obcego, gotowania i sprzątania. Może ma któraś z Was jakieś ciekawe pomysły? Pozdrawiam. Dorota 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji i szukam ciekawego zajęcia. Nie chce poddać się nudzie, może coś tutaj mamy, które robiły lub robią coś ciekawego i podzielą się pomysłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seriale, spacery. basen jest odprężający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Dziewczyny aż się włos jeży na głowie jak się to czyta. Kobieta kobietę chce zjeść na obiad, a tak naprawdę nie znacie indywidualnej sytuacji każdej z nich. Osobiście jestem zdania, że jak się tylko da, to pracować jak najdłużej. Ja poszłam na L4 na tydzień z powodu choroby i tęsknię już naprawdę za pracą! Jak trzeba spędzać dzień po dniu w łóżku i nie ma się sił nawet na robienie prostych rzeczy, które do tej pory sprawiały przyjemność, to żadna frajda. Zresztą ile można siedzieć w domu, to szybko zaczyna się nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oszczędzać energie, bo później będziesz karmić co 2-3h i nie będziesz mieć czasu się wysrać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×