Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość nadzieja w sercu
allaa ja biore tez clo na stymulacje ale malo pomaga no pozniej pregnyl na pekniecie bo pecherzyki nie chce pekac:/ a wiecie moze jaki powinien byc sluz czy to nie ma znaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
achh to takie trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja w sercu. To masz taka sama sytuacje jak ja . CLO potem pregnyl. W tym miesiacu dolozyli mi jeszcze estrofen poniweaz mialam miale endometrium. Nawet nie wiwedzialam ze clo ma no to istotny wplyw. Co do sluzu to nie mam pojecia. Nie mialam zadnych badan w tym kieruku. Mialam zamiar zrobic ale zdecywowalam sie na iui i juz nie bylo na to czasu . A prze iui sluz ma jakies znaczenie? Przeciez iui wykonuje sie gdy jest wrogi sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano byłam na hcg. Właśnie zaczelam plamic więc przyszła@ Najbardziej szkoda mi mojego meża .Nawet płakac mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
ja tez nie mialam zadnych badaniach.. a na iui sie zdecydowalam bo nie mialam wyboru moj maz ma nowotwor i teraz ma radioterapie wiec plemnikow nie ma :( mamy 5 ampulek spermy i mamy nadzieje ze sie nam uda :) narazie wykorzystalismy jedna :) bole to ja mialam tylko 2 dni po inseminacji a i plamilam tez po inseminacji dwa dni a moj gin powiedzial ze to od owulacji ale ja akurat nigdy podczas owulacji nie plamilam wiec nie wiem co to moze oznaczac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
pomidorowka badz spokojna moze to tylko plamienia!!! moja ciocia przez 3 cykle miala miesiaczke a byla w ciazy .. powczekaj na wynik ... a powiedz a ty nie bralas luteine po iui ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudenka
U mnie też nic nie wyszło. Jestem załamana. Będziemy robić podejście do 3 IUI teraz, ale nie wierze już, że się uda... Nie mam siły. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
aallaaa a male endometrium tzn jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
marudenka jejkus jak sie czujesz?? jejkus jak mi pzykro a myslalals moze tez o piciu tych ziol ojca sroki ??? moze ci pomoze bo pamietam pisalas ze mialam najwiekszy pecherzyk 14,5 wiec mysle ze troche za male bo czytalam ze one powinny byc od 21 mm chyba ze sie myle nieiwiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
kochane a ktoras z was zna sie na sluzie.. ponoc powinien byc bialy mleczny a ja mam bialo zultawy wodnisty i pomimo ze dopiero za tydzien testowanie mial wrazenie ze sie nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Od wczoraj pobolewaja mnie janiki i piersi. Dzisaj jest 26 dc niewiem czy to czasem nie na @ sie zapowiada. Az sie boje co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje endometrium w 11dc mialo tylko 4 ale bylo trojwarstwowe. W 16 dc mialam insyminacje mialo wtedy 7,5. kattia- to jestesmy w identycznej sytuacji. Ten sam dzien po iui i tez odczowam bole brzucha i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
kurcze katiia jak ja bym chciala bys nie dostala okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
no i allaa tez zycze ci bys nie dostala @ !! niech chciasz jedna z nas zajdzie noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos jest mlody inaczej do tego podchodzi. Mowi sie mam jeszcze czas, mimo ze kazda by chciala juz. Mnie najbardziej przeraza czas ktory ucieka i lata ktorych przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja w sercu nieznam sie na śluzie jaki powinien byc ale ja mam go sporo jest biały i średnio gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
aallaa ja tez nie jestem pierwszej swiezosci ;p mam 27 lat w sumie od 2 lat z mezem kochamy sie bez zabezpieczenia i jakos myslelismy jak bedzie to bedzie ale w styczniu zachorowalam na nowotwor i zapisalismy sie do prywatnej kliniki ktora leczy bezplodnosc no i od stycznia wciaz nic ... nie jestes sama kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allaa80 to musimy sie razem trzymac. A oprucz tych boli masz jakies dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
tzn nie ja zachorowalam tylko maz.. katiia prawidlowy sluz ciazowy to wlasnie bialawy lekko kleisty o konsystencji smietany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 26 lat. Od ponad dwoch lat kochamy sie z narzeczonymbez zabezpieczenia . A od ponad roku diagnozujemy i leczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja to troszke by pasował ten sluz do mojego. Ale troszke negatywnie nastawia mnie bol jajnikow i piersi gdyz bola tak jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
spokojnie katiiaa co ma byc to bedzie!! i tak na tą chwile juz nic nie jestesmy w stanie zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny jestem po 30-stce moj M przed 40 -stka. Staramy sie od 15 cylki. Pierwszy z iui. U nas nie zdiagnozowali przyczyny. Troche slabe wyniki nasienia- ale jak to powiedzial ostatnio lekarz nie sa tragiczne. Ja w niedziel mialam taki bol z lewej strony brzucha ze nie moglam oddychac. Nie wim co to bylo iui mialam we wtorek wiec troche dziwen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
lece do pracy kochane trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorówko ! Masz już wyniki ? Wierzę, że jesteś w ciąży ! Dawaj tą wysoką betkę bo mi palce od zaciskania puchną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja w sercu
pomidorowko ja tez czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam tu codzienie i czekam na pomidorowkowa duza bete:)Dziewczyno odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kochana wszystkie czekamy z niecierpliwoscia trzymajac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×