Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość EmiJ_83
Małgoś i jakie masz dla nas wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
A wiec sluchajcie gdybym nie zmienila lekarza jutro mialabym IUI , a nowy lekarz w pt rano kontrolne usg i prawdopodobnie pregnyl bo uznal ze moje pecherzyki za male jeszcze bo maja 18 i 19mm a pregnyl powinien byc podany gdy pecherzyk ma 20,21 mm i zobaczcie jak na moje pewnie IUI nieudane i znow zalamka.Niewiem czy ten lekarz ma racje ale mow troche inaczej, sama juz niewiem ale zaufam mu zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Małgoś myślę że ten nowy lekarz może mieć rację. Ja zawsze miałam robioną IUI na pełniących pęcherzykach, ale nie mniejszych jak 21-22 mm. Ja już nie mogę się doczekać testowania. Najgorsze te wieczory jak już wrócę z pracy i pozwolę myślom płynąć swobodnie. To nasze ostatnie podejście i tym bardziej jest mi trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
* pękniętych pęcherzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrecz mialam iui na mega wielkich pecherzykach conajmniej jeden musial miec 22 mm.Malgos-ja przeszlam 4 inseminacje,do czwartej nie chcialam podchodzic,chcialam od razu ivf ale dr sie uparl.I zobacz jaki efekt.Wogole bylam juz myslami nastawiona na kolejny miesiac i stymulacje do ivf a tu taka niespodzianka.Kompletnie nie myslalam o wyniku iui bo 4 to byla i mialam ich dosc,olalam sprawe totalnie,Wykupilam leki anty potrzebne do przejscia dlugiego protokolu.Czekalam na @ jak na zbawienie zeby jak najpredzej zaczac juz przygotowania.A tu taka niespodzianka,podwojna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Akkma wspaniale - zazdroszcze :) moje marzenie :) ja byłam dziś o 7 rano na usg i pęcherzyk jeden 25mm , jeden 23 , dostałam pregnyl i na 15.30 IUI jedy boję się żeby nie popękały bo już takie wielkie ....Myślicie że to dobrze takie duże ??ostatnio podali mi pregnyl na 19 mm. Ja wczoraj już z M stwierdziłam że to ostatnia IUI i idziemy na Ivf , przez te 2 miesiące to bedzie tak że wydamy ok 3 tys. to już prawie polowa IVf a lekarz mówił że skuteczność siega 40 % u nas nie ma jako tako sprecyzowanej przyczyny poza tym że mam pcos i to uważam że mnie blokuje . Zobaczymy , może sie uda , zaufaliśmy temu lekarzowi bo tamten to jakoś olewatorski był sama niewiem juz co mysleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Małgoś piękne te Twoje pęcherzyki :) Będę trzymać kciuki :) Mnie dzisiaj dopadło jakieś przedziwne zwątpienie :( Od jakiś 3 dni odczuwam nasilający się ból w dole brzucha. dokładnie tak jak mam przed @, ale biorę luteinę, więc to nie może być objaw nadchodzącej @. Włączyło mi się jakieś czarnowidztwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
EmiJ niewiem jak to jest byc w ciazy ale słyszałam od mojej siostry ( zero problemów ciąże planowane i kazda w pierwszym miesiacu starań ) ze własnie brzuch boli jak na okres... a u Ciebie to chyba za wczesnie na @ :) , może ktoś sie u Ciebie "robi" i dlatego tak czujesz...nie dopuszczaj złych mysli ja ostatnio do konca miałam nadzieje , straciłam ja dopiero po drugim wyniku bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Dzięki Małgoś :) Kochana jesteś, własnie takiego podbudowania było mi trzeba :) Z pewnością ten ból jest spowodowany zagnieżdżaniem się dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie forum ruszyło:) Nie ma niestety pewnej metody, in vitro czy iui to wielka loteria... Niejedna z nas się o tym przekonała... Ja mam 1 iui udaną a 5 nieudanych, Nitka ma dziecko z 1. in vitro a 2 kolejne nieudane... Właśnie Nitka, na jakim jesteś etapie? Akkma jak szkraby? Trzymam kciuki za testujące wkrótce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
A wiec mialam dzis druga IUI , M 21 mln zolnierzykow i reszta bardzo dobrze , mam tylko nadzieje ze ze wszystkim zdazylismy.Jak doktor wpuszczal nasienie to az mnie tak rozpieralo jak przy hsg , dziwne za pierwszym razem tak nie mialam.No i coz odliczamy ...kurcze chyba z obecnych bede ostatnia testowac ☺mam nadzieje dziewczyny ze przetrzecie mi droge do upragnionego szczescia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bahati dawno cię nie było no niestety te nasze próby to tak jak loteria niby się myśli że już się znalazło sposób na 6 a tu jednak nie ehhhhh szkoda gadać aż się czasem wszystkiego odniechcewa i czasem potrzeba chwili aby naładować akumulatory Małgoś Emij oczywiście trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudeńko
Małgoś kciuki zaciśnięte Emij mnie też podbrzusze boli w 6 dobę po i to dość mocno i skurcze macicy więc jestem dobrej myśli za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Kochane z takim wsparciem to nie może się nie udać :) sypną się ciąże :) Małgoś, Cudeńko testuję pierwsza, więc przetre Wam szlaki :) Jak dobrze, że jesteście <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos86
Witajcie a tak sie zastanawiam ...hmm czy Wy po IUI jakos specjalnie odpoczywacie ? Dzis sb i tak sie zastanawiam czy az tak intensywnie sprzatac ?mam do umycia tak ok 180 m2 podlog, zreszta jak co tydzien , M mowi ze jak raz nie umyje to sie nic nie stanie ☺ale czy to jest az tak wazne ?przeciez za tydz.i tak to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Małgoś dzisiaj żadnego sprzątania! Dzisiaj odpoczywasz, bo wczoraj zaszłaś w ciążę :) Ja przy poprzednich IUI to normalnie się zachowywałam, a po tej ostatniej pani doktor powiedziała, że mam odpoczywać, żadnego wysiłku i mam sobie dogadzać co też z przyjemnością czynię :) Ty też odpuść wszytko co nie jest koniecznością. Zrelaksuj się, miłego dnia Kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś dziś sobie odpuść podłogi a za tydzień umyje maż a tak poważnie to ja się staram zachowywać w miarę normalnie ale nie myje okien w tym czasie i nie wieszam firanek tak jak wtedy na święta to mama mi pomagała ja tylko prasowałam ale bez przesady w końcu to nie choroba ale faktycznie dziś i jutro możesz po odpoczywać i jak to m :)i pani położna kiedyś powiedziała i pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
dziewczyny, różne są ciążę, ale ja miałam od początku problemy i krwawienia i nie bez powodu wtedy lekarze zalecają bezwzględnie leżenie plackiem. Warto w naszym przypadku zrobić wszystko, żeby sobie pomóc. Jak się leży to macicia jest lepiej ukrwiona, ja krawienia miałam zawsze po lekkim wysiłku, więc oszczędzajcie się. Nawet gdybyście miały ciąże bezproblemowe to profilaktycznie oszczędzanie się nie zaszkodzi. Jestem pewna, że gdybym nie leżała plackiem 3 m-ce nie utrzymałabym ciąży, więc dajcie sobie maksimum szansy. trzymam kciuki, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Dziewczyny pomóżcie! Dzisiaj jest 11 dzień od IUI. Jestem niecierpliwa i już dzisiaj testowałam. Gdzieś czytałam że testy owulacyjne są bardziej czułe i też wykazują ciążę. Zrobiłam test owulacyjny i test ciążowy w tym samym czasie z tego samego moczu. Na ciążowym jedna krecha, ale na owulacyjnym 2 !!! Czy któraś z Was słyszała, lub sama testowala na owulacyjnym? Już nie wiem co myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie masz myśleć. 11 dni to za wcześnie na test ciążowy. Do stwierdzania ciąży służy test CIĄŻOWY nie owulacyjny. Przy testach owulacyjnych długo są 2 kreski i wcale nie oznacza to owulacji, liczy się intensywność kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emij no mnie się tez wydaje ze testy owulacyjne raczej nie służą do wykrycia ciąży a jak jesteś tak strasznie niecierpliwa to idź jutro na BETE wydaje mi się że coś już może się dziać i beta może być powyżej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emij, ale na teście owulacyjnym prawie zawsze wyjdą 2 kreski, bo on mierzy natężenie LH, które jest obecne cały czas, tylko w okresie owulacji gwałtownie rośnie, aby osiągnąć pik i wywołać pęknięcie pęcherzyka. Dlatego ocenia się barwę, a nie obecność tej kreski. Mimo, że testem owulacyjnym nie powinnaś się sugerować, życzę ciąży. Już to pisałam, mnie ciąża nie wyszła z testu po 11 dniach, a później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Dzięki allisa. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy. 1 krecha :( postanowiłam nie iść dzisiaj na betę i jeszcze trochę pożyć nadzieją. To dopiero 12 dzień , nie wszytko jeszcze stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Emij , jak na moje to za wcześnie zrobilaś test , powtórz tak w czwartek . Mi lekarz powiedział ze NAJWCZEŚNIEJ 14 dni od IUI zrobić sikańca i i tak może jeszcze nic nie być na teście i wtedy bete zrobić . Nie terroryzuj sie tymi testami Kochana , poczekaj cierpliwie mi ostatnio udało się wytrzymać do 13 dnia , a później powtórzyłam w 16 dniu i odstawiłam luteine . Teraz narazie wogóle nie myślę i nie chcę mysleć co bedzie .... Od jutra mam brać luteine 3x2 !!! masakra niewiem gdzie to wmieszcze :) Emij nie odpuszczaj , trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiem jak to jest, ktoś może mówić 100 razy nie rób testów, nie doszukuj się objawów, a nami rządzi tylko jedna myśl - o ciąży. Z perspektywy czasu wiem, że choć nie da się odłączyć od tych myśli, trzeba na siłę starać się zastępować te myśli czymś innym co nam sprawi przyjemność. Wiem, że to nie jest łatwe, ale trzeba nad tym popracować, postarać się dla własnego dobra, bo inaczej można popaść w somonapędzającą się obsesję. Postarajcie się dla siebie i dla Waszego przyszłego maluszka. Nie mówię, żeby się odłączyć wogóle, bo się nie da, ale starajcie się nie popadać w skrajność. Każde oderwanie się od złych myśli niech będzie małym sukcesem, to może tylko pomóc, bo i tak robicie wszystko co możecie, a zdrowie psychiczne jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudeńko
Jaka cisza nastała na forum :) Ja jutro lecę na Betę ale wyniki dopiero po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
Cudeńko a który masz dzień ?? ja dopiero gdzies za 10 dni bede testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudeńko
Jutro będzie 12 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiJ_83
Ja dzisaij poszłam na betę. Wtynik koło 20:00. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś86
EmiJ wiem co czujesz , trzymam mocno kciuki - oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×