Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

wiesz nam lekarz nie powiedział wprost że przyczyna jest taka a taka ale m ma obniżone parametry u mnie podobno wszystko ok więc wygląda na to że chodzi o nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
aha w bytomiu w Antrum ale my mamy dopiero 1 wizyte tam bo normalnie sie czeka 3 miesiace udalo nam sie wczesnij zapisac moj m jest juz 3 miesac bedzie na kuracji 21 mamy wizyte a w na poczatku maja powtarza wyniki zobaczymy ja bede miala robione jeszcze sprawdzenie dorznosci jajowodów bo tak wszystko jest ok ale i tak musze siobie jeszcze raz porobic badsnia hormonow bo robilam pol roku temu ale bylo ok monitoring juz mialam owulka jest test na wrogi slzu test jest ok moj ma slab ruchliowsc moze i cos sie poprawiala to napewno bo moj sam sterdzil ze nasienie jest juz inne ale i tak inseminacja nas nie ominie zapewne bo to juz 2 ,5 roku w kwetniu bedzie jak sie staramy zobaczymy moja sisotra od jutra juz zaczyna 5 miesiac tak mysle czy uda mi sie w tym roku:( tez w razie czego bede podchodzila do 3 razy a potem damy sobie spokoj mam nadzieje ze uda sie za 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
krystal obnizone parapetry ale jest problem z iloscia jakoscia? co z morfologia? bo u mojego m wszystko dobrze tylko ta ruchliowsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa ja też chyba 3 podejścia tylko, potem pewnie spróbujemy z invitro, no zobaczymy nie ma co sie przejmowac na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
no u nas i n vitro raczejn ie za duze koszta jak sie nie uda to cóz bedziemy muiseli sie z tym jakos pogodzic poki co walczymy w taki sposób jak ise nie uda bede sie wtedy martwic a tobie zycze powodzienia zeby sie udalo za 2 razem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas na in vitro też w sumie nie stać ale w razie czego to weźniemy kredyt:) tak sobie czasami myślę kiedy ten koszmar się skończy:( za ciebie też trzymam mocno kciuki oby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa nie zauważyłam pytania o nasienie U nas też jest słaba ruchliwość z reszta parametrów to nie wiem tak dokładnie bo lekarz powiedział że nie jest dobre ale nie jest też beznadziejne i nie rozwodził sie nad tym zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
aha no masz ci los ja po czesci juz sie pogodzilam z tym ze naturalanie u nas sie nie uda i juz dalam sobie spokoj czekam poprostu na badania i inseminacje!jestem juz pogodzona z ta mysla ze natura nie wygramy ale jak sa inne spspby takie jak inseminacja a ma to pomoc to zrobimy wszystlko by sie udalo terz czaekam na @ jak zreszta co miesac ani nie czekam w zawsze przychodzi dawno przestlam liczyc dni plodne itd nie licze cyklu pogodzilam sie w pewnym sensie juzz tym bo ilez mozna miec cierpliowsc? ilez mozna miec nadzieje? na natura! wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa kto wie może właśnie teraz @ nie przyjdzie;) zyczę ci tego z całego sreca! moja znajoma zaszła naturalnie po 3 latach starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dla mnie najgorsze było to czekanie po iui trudno o tym nie myśleć i ciężko się na czymś z skupić ale trudno taki mój los czekaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szana na _dzidzie_
krystal juz moja nadzieja sie skonczyla ze sie uda naturlanie ja juz poprostu w to nie wierze u mnie sie to nie sprawdza!!!tak jak z wrzceniem na luz juz dawmo z mezem dalismy od ponad 1,5 roku i nic ja juz prace zminialam na rozne kursy chodzialm nie myslalam mialam duzo zajec i tak nam to nic nie dalo wiec jednym slowem u nas to nie dziala zycze ci zeby sie w kwietniu udalo musi sie udac!a na forum w sumie zajrzlam bo szukalam czegos o inseminacji wlasnie i trafilam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa u nas to już wogle sytuacja beznadziejna bo staramy sie ponad 4 lata A ile masz lat jeśli można spytac bo ja w tym roku kończe 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja teraz odpukać się jakoś trzymam ale były momenty że byłam opłakanym stanie ciągle płacz i płacz Dobrze że mój m sie jakoś trzyma i dodaje otuchy jaby jeszcze on sie tak dołował to ja nie wiem chyba wariatkowo tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na_ dzidzie_
no wlasnie pare dni temu skonczylam 29 juz:/ wiec jestesmy w tym samy wieku latka leca a dziecka jak nie ma tak nie ma zeby powiekszyc wkoncu ta rodzine czasem mam dosc dla mnie i dla mojego meza to ciezka próba zwiazku dla nas itd.ja jestem 2,5 roku po slubie a moja sisotra jak juz wspominalam we wresniu ub. roku brala slub a w grudniu zaszla w ciazei do tego jest mlodsza a my coz nigdy nie przypuszczam ze nas to spotka akurat ale innm wydaje sie ze jak oni moga to inni tez maja miec od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
to dobrze ze masz wsparcie meza ja na mojego tez moge liczyc wczesniej co miesiac byl placz ,załamka jak przychodzila@ ale moj m tez mowi uda sie i jest tego pewien no tylko ja juz nie mam sil tak naprawde i wiem ze tylko i nseminajca nas ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej wkurza jak sie mnie osoby z którymi nie jestem blisko pytaja o to kieyd ja będę miała dziecko:( wiesz tacy znajomi z którymi to sie zamieni od czasy do czasu zdanie normalnie mam ochotę odpowiedzieć że g.... cię to obchodzi:) ale nie wypada więc delkatnie zbywam i zmieniam temat ale ludzie normalnie nie maja za grosz wyczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
no cos o tym wiem:/tylko co bys nie powedziala to jest zle ostnio kuzynka mi sie pyta a kiedy wy wkoncu bedziecie miec dziecko? najwyzsczy czas latka leca no to czasm powem jak bog da to bedzie to o na mi to powedz mezowi zeby dzialal:oludzie czasem powinni sie ugryzć w jezyk zanim cos powiedzabo nie pomysla ze jak niem dluzy czas to chyba logicze ze moze byc cos nie tak no ale jak ktos ma dzieci to latwo mu sie mowi bo ten problem go nie dotyczy trzeba to przejsc tak jak my zeby cos zrozumiec ile te cierpienia i bólu w tym jest jak sie tyle czasu nie udaje:(ale mam nadziej e ze bedzie nm dane i wkoncu zobaczymy 2 kreseczki bedzie to nasze wyczekane i upragnione dziecko i napewnobedziemy inaczej kochaly niz te ktore nie bylo planowane wiadmo kazde dziecko sie kocha ale to zupelnie w inny sposob a macie wybrane imiona /? bo u nas jak bedzie dziewczyna to bedzie Paulina a jak chlopczyk to Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie mamy imion wybranych ale Paulinka i Dawid bardzo ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
wiesz moze to sa jakies bzdyry ale wrozyl ci kots kied z obraczki?bo mi tak jak bylam na kursie z kosmetycznym to byl wrzesnin 2009 to jedna tam na wrózyla i powedziala mi ze bede miec jedno dziecko bedzie to syn i bede ise dlugo starala no jak widzidz wczesnij sie staralismy i noi terz daelj nic wiec cos musi w tym byc koezanne znow wyszlo ze ma synai bedzie miala blizniaki i urodzila blizniaki 3 miesace temu a jeszcze innej ze ma corke i pokazla sie corka miala corke a iala miec jeszcze jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nikt minie wróżył:) ale kiedyś się robiło takie wróżby że się zawieszało igłe albo obrączkę na wlosie nad ręką no i u mnie zawsze jakaś lipa z tym była więc nie wiem może nie będzie mi dane zostać mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
no wlasnie mi babka tak wrozyla w ten sosob ale jak tam nie wierze w takie pierdoly powedzials A to i musisz powedz B do 3 razy sztuka!!!! uda sie za drugim zobaczysz wspomnisz moje slowa! no ja jeszcze raz skonsultuje moje wyniki w klinice ale jestesmy tam 1 razm wiec bede musial na now wszystko robic bo oni sobie tam tak zycza no wiesz kasa!!!!!!!!mj powtórzy i zobaczymy czyli co bede musial wszystko miec na nowo/?hormony, badnia na wrogi sluz monitoring, hsg??;/a ty mialas hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miała hsg wyszło ok jajowody drożne macica prawidlowego ksztaltu i budowy tak jest na opisie:) myślę że hsg jak raz zrobsz to już ci nie będą kazali w tak krotkim czasie powtarzać bo po co a z hormonami to rónie ja jak teraz do tej kliniki zaczęłam jeździź to lekarz poatrzył tylko na moja stare wynikii nic nie kazał robić tylko zrobił usg przepisał leki i umówiliśmy się na iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
aha no to dobrze bo tak mysle tez ze moze sie nie udawac moge miec nie drozne jajowody ?i moze dlatego plemnikom ise nie udaje dotrzec hmmmm ale moze i mam dorzne a wynkime jest slaba ruchliowsc no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hsg zawsze warto zrobić przed iui ja bym bez tego nie podchodziła bo gdyby się okazało ze jajowody niedrożne to tylko bez sensu wydatek na iui wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla_82
Krystal wielka szkoda, ze nie udało się za pierwszym razem. Mi lekarz od razu wypisał dwa opakowania clo, zakładając za pewne że nic z tego za pierwszym podejściem nie będzie. Dziewczyny "te" nietakty ze strony znajomych czy dalszej rodziny są okropne i chyba każda z nas(forumowiczek) je przerabiała. My jak powiedzieliśmy dla najbliższym to zaczęli nas przepraszać, że nie wiedzieli itd. Teraz mamy tak, że cały czas wypytują (wiem że się martwią) ale to też jest wkurzające. My się staramy 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na _dzidzie_
no wlasnie dlatego jak bede miala najpierw robione hsg wlasnie tam a i le kosztuje dopiero sie dowiem na miejscu wszystkiego a na strone nie pisze a hsg mials przeprpwadzane w klinice ile placilas? czy mozna miec skierowanie? ale chyba nie a i tak w maju moj ma powtórzyc 2 raz spermiogram i wtedy zobaczymy ale mi sie wydaje ze jajowody mam drozne no ale trzeba to sprawdzic bez tego ani rusz byle do 21 kwietnia a potem juz z górki mysle moze sie uda na wkacje podjsc do iui zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z rodziny to wie tylko mama i siostra ale się specjalnie nie dopytują oprócz tego wie moja bliska przyjaciółka ale tylko że się leczymy a nie wie dokladnie na jakim etapie Carla mam nadzieje że u ciebie inaczej się potoczy i zaciążyłaś za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa ja miałam hsg na nfz czyli nic nie płaciłam robił mi ją lekarz u którego sie wcześniej leczyłam, on pracował w szpitalu i tam mi zrobił hsg. Myślę że można spokojnie dostac skierowanie na hsg bo to jest standardowe badanie przy leczeniu nieplodności zapytaj swojego lekarza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×