Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airy Fairy

15.03.2011 - MŻ ;)

Polecane posty

Hej. Ja mam 24 lata. Wzrost 170, waga na dzień dzisiejszy 60.5. Nie jest to jakaś duża waga, ale naprawdę lepiej wyglądam i najlepiej się czuję w wadze 56 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie najmłodsza ale gruba i mocno zdesperowana! Imię--------- wzrost --------waga 18.03--------waga 25.03 -------waga 01.04 Airy F.-------162-----------------60.5 ----------------- Eks-----------167-----------------85.2------------------ Nie wiem czy dobrze tabelkę zrobiłam? I śniadanie : dwa cienkie kawałki ciemnego chleba pokropione oliwą z oliwek, pół mozzarelli i kiełki rzodkiewki. Gorzka herbata. II śniadanie: plaster sera pleśniowego i 4 oliwki. Herbata zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.ja tez mam zamiar schudnąc bo przybyło mi duzo kg no a wiadomo jak to na wiosne:)mam pytanie czy wspomagacie sie jakimis tabletkami?ja kiedys dwukrotnie sie odchudzałam i szło mi jak z płatka a teraz.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotta ja tabletek nie stosuję. Staram się jeść pięć niewielkich posiłków dziennie, w regularnych odstępach. Zrezygnowałam ze słodyczy, białego pieczywa, czerwonego mięsa i alkoholu. Gotuję wszystko na parze. Lodówka ugina się od nabiału i warzyw. Piję kefir, czerwoną i zieloną herbatę. I muszę być eks grubasem! Koniecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__
cześć Dziewczynki, to ja też się dołączam:) mam do zrzucenia jakieś 5 kg, żeby czuć się dobrze i baardzo mało czasu- jeszcze tydzień. Póki co zgubiłam 2kg (w ciągu 5 dni), chociaż zdaję sobie sprawę, że w większości to woda. Więc jem tylko 2 posiłki dziennie, składające się z jakiejś rybki lub chudego mięska i do tego sałatka. Zero podjadania, duuużo wody (ok 2 litry dziennie) i do tego zielona herbatka. Oczywiście bez porannej kawy bym sobie nie poradziła :D Dziś po śniadanku: kubek kawy i marchewka:) po tym tyg, przejdę na jakąś zdrowszą dietę, póki co bardzo mi zależy żeby jak najszybciej to zgubić. Jestem mega zmotywowana. Tylko jeszcze jedno: JOJO. bardzo się go obawiam :( znacie jakieś sposoby na tego sadystę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu na sadystę to ponoć jest tylko jeden sposób - wole, regularne chudnięcie. Dwa posiłki dziennie to zbyt mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eks, z mojej strony wsparcie masz zapewnione! :) Ja mam 31 lat więc nie wiem czy ja nie jestem najstarsza :P Rotta, Madzia, zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po tym tygodniu przejdź powoli na coś rozsądnego, bo jojo murowane! Dziewczynki, zmykam do pracy w wpadnę wieczorem. Nie poddawajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airy Fairy bardzo Ci dziękuję! :) Och, starsza jestem. Taka prawdziwa babulinka ze mnie. Ale motywację osiemnastki mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa Airy Fairy, miłej pracki i do wieczora! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__
tak, tak z pewnością na coś rozsądnego przejdę, nie mam zamiar rzucać się na jedzenie, ani dalej takiej głodówki ciągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu czy Ty masz jakąś imprezę, że w takim szybkim tempie chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__
przez cały rok mieszkałam we Włoszech, tam baardzo dbałam o to jak wyglądam, dużo biegałam itd. I własnie za tydzień jadę tam, odwiedzić znajomych ale przedewszystkim chłopaka z którym tak długo się nie widziałam. I 7kg mi się przybyło od tej tęsknoty chyba:P I tu nie o to chodzi, że mu się teraz nie spodobam ale to ja chcę wyglądać jak najlepiej, inaczej się będę źle czuła. No i jeszcze mają zamiar urządzić mi imprezę powitalną... Na szczęście od czerwca znowu na rok tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to już teraz rozumiem! :):) Ja wprawdzie nigdzie się nie wybieram i nie planuję jakiejś imprezki ale tak dla własnego lepszego samopoczucia muszę tą eksgrubaśnicą zostać. A Tobie już teraz tego czerwca i całego roku TAM bardzo zazdroszczę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__
no właśnie gdyby nie ten wyjazd, to przeszłabym na jakąś rozsądną dietkę, żeby pomalutku i zdrowo się z tym do czerwca uporać. Ahh ja też już nie mogę się doczekać czerwca! Zwłaszcza gdy za oknem szaro, ponuro deszczowo jak dziś:( Razem będziemy się wspierać i damy radę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Madziu, wspierajmy się! Bardzo na to liczę! A od czerwca może staniesz się naszą włoską korespondentką? Troszkę Waszego słoneczka będziesz nam tu podrzucała? Coo...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__
Oo bardzo chętnie!:) tylko niech ten czerwiec szybciej nadchodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadejdzie, nadejdzie,,, zobaczysz jak szybko nadejdzie! 🌼 Teraz już muszę do obowiązków wracać. A wiec cześć ! 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__
Mam nadzieję :) No to miłego dnia! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! Tobie Madziu też miłego życzę! 🌼 Pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdułka
Czesc Dziewczyny:) Przyłączę sie do Was, bo tez chciałabym troszkę schudnąć. Magda.....20l....178cm.....75.7-18.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magdułka. Przyłączaj się do nas. Im nas więcej tym lepiej. Większa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę się dołączyć? Mam do zrzucenia jakieś 11kg do lata. Jestem na diecie już od tygodnia i wydaje mi się jakby to była cała wieczność, coś czuję że będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mrt_na jakiej diecie jesteś. Mam nadzieję, że to racjonalne odżywianie, a nie katowanie się. Czy widzisz już jakies efekty odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) okazało się, że mam trochę popołudnia dla siebie. Jeśli chcecie się dopisać do tabelki skopiujcie tą gdzie jestem ja i Eks i dopiszcie się pod spodem. Ważenie niech będzie tak jak zapisałam w każdy piątek :) Zgadzacie się?? mrt_ hmmmm myślę, że dobrze byłoby gdybyś zmieniła podejście.. Bo będzie Ci bardzo ciężko. A może jesz za mało?? Dieta powinna być taka, żebyś była syta i zadowolona. Jedz zdrowo, ale też pozawalaj sobie czasem na małe szaleństwo bo to pomaga wytrwać. Wiem to od koleżanki,której z kolei takich rad udzielił dietetyk :) I najważniejsza sprawa RUCH! Jakikolwiek. Nawet wieczorny spacer szybkim tempem byle regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ustalonej diety, jem teraz zdrowe rzeczy.. Głodówki nie dla mnie, zawsze po jakimś czasie kg wracają mi z nawiązką. Teraz zamiast batona wybieram marchewke, dużo warzyw i owoców. Mój problem tkwi w tym, że jadłam mimo tego, że nie czułam głodu. No a teraz muszę się przyzwyczaić do przerw między posiłkami i to jest najgorsze. Zauważyłam pewne zmiany, na pewno nie czuję się ciężko i mam mniej wydęty brzuch, zresztą to on jest moim największym problemem. Robię też brzuszki codziennie zobaczymy co z tego będzie :) a co do ruchu, to kupuję rowerek stacjonarny. Mam nadzieję, że pomoże! :) a Wam jak idzie dziewczęta? z jakim problemem najbardziej się borykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię--------- wzrost --------waga 18.03--------waga 25.03 -------waga 01.04 Airy F.-------162-----------------60.5 ------------- Eks-----------167-----------------85.2------------- mrt_---------167-----------------58.7-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×