Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrzos40

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna - Poczta Polska ?

Polecane posty

Witam, Zostałam dziś zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko ds. planowania i monitorowania kosztów w Poczcie Polskiej. Przez telefon Pani poinformowała mnie, że będzie to trwało ponad 2 godziny. Rozmowa, testy. Troszkę mnie to zaskoczyło. Czy ktoś był na takiej rozmowie? Proszę o pomoc i instrukcje jak to wyglada, jak się przygotować ? I jeszcze jedno...Czy ktoś wie ile zarabia osoba na takim stanowisku? Będę wdzięczna za pomoc :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pracująca....
w Poczcie teraz sa zwolnienia i redukcje kosztow. Zobacz sobie na www, mieli w ub roku milionowe zyski a na pracownikach skąpią jak nie wiem. Listonosz roznosi 4tys listów dziennie a oni jeszcze ich zwalaniaja. Ja mialam jakies zaproszenie na rozmowe do nich, ale mialam na to przeznaczyc 5godz. w 2miejscach sie to mialo odbywac :o Byly mrozy,a ja mialam tez inne propozycje, więc odpuściłam. Zarobki z tego co wiem są dość marne, ale próbuj, może Tobie się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
ja startowałam na podobne stanowisko i miałam dwa etapy w dwóch różnych miastach! wszytsko trwało ponad 3 godziny, między innymi testowali mnie z excela i worda. pytania raczej standardowe były: coś o sobie, dlaczego ich firma itp. potem kobieta przedstawiła mi kilka historii i zapytała jakbym się zachowała w danej sytuacji. chodziło o pracę w grupach, rozwiązywanie problemów, pracę pod presją. wydałam kupę kasy na bilety autobusowe, a jak mi na koniec powiedzieli, że mam zarabiać najniższą krajową to myślałam, że padnę ze śmiechu... nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×