Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Jeśli chodzi o leczo to zależy co do niego wrzuciłaś. Jeśli same warzywa to nie jest kaloryczne ale jeśli z kiełbasą to już gorzej... W każdym razie, smacznego!:) Ja na śniadanie zjadłam kanapkę chleba ziarnistego z szynką a na obiad nektarynkę. Się wkurzyłam bo po wczorajszym całym dniu na owsiance spadło jedynie 0,1kg czyli tyle co nic. (A miał być minus kilogram) A może moja waga szwankuje? Widzę, że bateria już traci moc bo wynik ważenia pojawia się tylko na moment i gaśnie ale czy pomiar wagi jest dokładny to już nie jestem tego taka pewna. W każdym razie zamiast rozpamiętywać owsianą porażkę zabrałam się za ćwiczenia fizyczne, żeby wytapiać tłuszczyk:p A jak tam wy dziewczynki dajecie radę dzisiaj na dietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie zjadlam to leczo( byla i kielbasa) ale troszke. Kurde pasowaloby mi tez pocwiczyc ,zatem ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Wytrzymalam.!!! Dzis zaczelam sobie zapisywac co jem. Sniadanie - i juz sie zalamalam ile kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co bylo na sniadanko?? ja wypilam dwa piwa teraz;/i zaraz ide poskakac :D na impreze nie na skakance;lD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aichaa, dobry pomysł z tym zapisywaniem co się je. I gratuluję, że nie tknęłaś czekolady!! A ile ty ważysz i ile masz wzrostu? A ty kayseri? Może zróbcie sobie stopki:) Miłego dzionka! Jak tam po imprezce, Kayseri? Dużo kalorii pochłonęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) na imprezce nic nie zgrzeszylam:) a troszke sie potanczylo to i cos sie spalilo pewnie;) ja jakos ostatnio wspominalam ,mam 175cm wzrostu i 72 kg wagi,zamieszcze to w stopce;) zjadlam teraz dwa faworki ;//i banana. -potraktuje to jako sniadanie. wiecie co,ja kiedys zapisywalam wszystko co jadlam w kalendarzu i w sumie moze pomagalo. Chyba do tego wroce;) choc staram sie tu pisac o moich posilkach. Ale moze zaczelabym je planowac,byloby najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, mniam faworki. U mnie by się na dwóch nie skończyło...:p Kayseri, to zapisuj znowu swoje codzienne menu może raczej w zeszycie i spróbuj chociaż orientacyjnie obliczać kalorie. Wtedy dowiesz się jakie masz dzienne zapotrzebowanie i z czego zrezygnować. A jaką wagę chciałabyś osiągnąć? Ja sobie wyznaczyłam cele ( patrz stopka) i staram się małymi kroczkami je realizować. Bo jak bym sobie wyznaczyła od razu te 62kg jako cel to bym się chyba załamała. A tak to cieszę się z każdego etapu. Co masz dzisiaj na obiad? Ja na śniadanie zjadłam kromkę chleba ziarnistego z szynką konserwową. Na obiad zjem pomarańczę albo grejpfruta (strasznie mi pasują owocowe obiadki) a na kolację jeszcze nie wiem ale coś z warzyw. Ja jem trzy razy dziennie bo wychodzę z założenia, że skoro w szpitalach karmią trzy razy dziennie to znaczy, że to nam musi do zdrowia wystarczyć:p Chociaż podobno ideałem jest zjadać 5 małych posiłków dziennie. Ale liczy się wszystko. Nawet jabłko to też posiłek. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko,zgadzam sie z Toba. Mysle ze 3 posilki dziennie to akurat. Probowalam kiedys spozywac 5 ale nie dalam rady,czasu mi brakowalo i jakos duzo mi sie wydawalo. Ja to zawalilam dzis ,w sumie obiad ok: gotowany indyk +mizeria ale zjadalm nad woda hamburgera i wypilam piwo;/ . ja to ide juz spac,by jutro wczesnie wstac i moc przeprowadzic ta amerykanska diete. Bo jak wstane o 12 w poludnie to czasu zabraknie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Mam 176 cm wzrostu waze 80 -83 kg zawsze mam takie wahania Jak chodzilam na silownie to bylo lepiej teraz nie moge niestety. Szlag mnie trafi z tym zapisywaniem...czlowiek sie spieszy a na tych opakowaniach nigdy nie moge znalesc co ile ma tluszczu bialka.... Myslalam o tej diecie z syropem klonowym ale nie wiem czy dam rade. Cos ktos slyszal o niej.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,czytalam o tym cos na innym temacie ,ale ja bm nie ryzykowala...skad to mozna wgl wziac,ten syrop ? a moze spojrz na ta diete http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=858949 ja mysle to przeprowadzic,tylko zaopatrze sie w odpowiednie jedzonko;) chcialabym na niej schudnac 5 kg,a potem powroce do swojego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
To z serkiem topionym.? A dziewczyny serek topiony to najgorsze swinstwo jakie moze byc. Sam tluszcz. ; / W tej diecie a raczej kuracji oczyszczajacej o ktorej wspominalam pijemy wode z sokiem z cytryny, szczypta pieprzu cayente ( nie wiem czy dobrze napisalam ) i syrop klonowy. Do kupienia w kazdym centrum handlowym. Kuracja trwa przynajmniej 10 dni a jedna pani wytrzymala ponad 300.!!! Pierwszego dnia zażywa sie srodek przeczyszczajacy aby oczyścić jelita. Nic nie jemy tylko to pijemy. Moze sama sprobuje.? Tylko nie wiem jak bedzie z niejedzeniem a pozniej wychodzeniem z takiej dietki. Ahhh...no i jeszcze odradzam diety typu kawa i kawaleczek serka. To za male porcje zeby pobudzic perstaltyke jelit i to wszystko ze tak powiem "lezy i zawala" oraz nas truje. Bylam kiedys na badaniach u gastrologa i powiedzial ze czlowiek potrzebuje "wymiataczy smieci" typu ciemny chleb, otreby. Bo z zalegajacego jedzenia powstaja kamienie kałowe ktorych i tak mamy juz od kilku do kilkunastu kilo. Polecam lewatywe ale taka specjalistyczna w gabinetach podobno wspaniale oczyszcza. Przepraszam ze tak sie rozpisalam ale moze komus sie ta informacja przyda. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Kayseri_19 trzymam za Ciebie kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam o tej dietce z syropem klonowym ale szczegółów nie znam. Podobno ciężko na niej wytrwać. Ale próbuj, Aichaa - może tobie się uda. Trzymam kciuki. Taka lewatywa to mnie by się przydała bo mam straszne problemy z WC. Właśnie tak jak piszesz: wszystko mi zalega i pewnie gnije:( I jak tam dziewczyny? Będziecie zapisywać co zjadłyście? Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc;* taa,z tej diety nici,ktos mi serek topiony podkradl:D ale trudno,a do sklepu nie chcialo mi sie ruszyc. Ja tez mam problemy z WC,praktycznie wcale sie nie wyprozniam,raz w tygodniu. Ale to chyba z powodu choroby,o ktorej kiedys wspominalam. 10:30 -platki kukurydziane na mleku (0,5%) + lyzka otrebow owsianych 15:00-dwie kromki chrupkiego pieczywa z pomidorem (obiad)+mieta 18:00- satatka z pomidorka teraz ide na skakanke,mysle zaczac na poczatek skakac tak dwa razy dziennie po 10min. Trzymajcie sie :) i zacznijcie spowiadac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zaproszenie ;) i oto jestem :) ja dietke zaczełam tak naprawde dopiero dzisiaj ale jak czytam co wy jecie to wydaje mi sie ze ja nic nie schudne bo ja jem o wiele wiecej niz wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawalilam,zabijcie mnie;D zamiast planowanego obiadu zjadlam jagodnika;/ za kare zrobie 50 przysiadow. Jak tam u Was? Cwiczylyscie cos? od dzis zaczynam regularnie jezdzic rowerem tak ok 20km dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie spowiadam wzrostu mam 169 waze w chwili obecnej 76 kg :( to kilogramy jeszcze pociązowe zostały i po urlopowe oczywiscie ;) staram sie troche cwiczyc w domu ale nie zawsze mi to wychodzi bo przy dziecku cięzko a jak młody juz spi to ja najczesciej tez padam na ryj a wy stosujecie jakies konkretne diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie stosuje zadnej konkretnej. Staram sie mniej jesc i pije duzoo wody. Naleze do leniwych i tez za wiele nie cwicze;/ moja siostra po ciazy zastosowala ta diete dukana i schudla na niej 7 kg w 1,5 tyg zatem polecam nawet przez dwa tyg sie pomeczyc,zeby ta waga ruszyla. a ile chcialabys schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayseri, a co to ci dolega, że się regularnie nie wypróżniasz? Bo ja też zażywam leki i nie wiem czy to one mi nie powodują tego, że do toalety też chodzę raz w tygodniu i to po czopku glicerynowym:( Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: jedna kromka chleba orkiszowego z szynką konserwową Obiad: pomarańcza Kolacja: nektarynka i dwa ogórki zielone Ja te 7kg schudłam w ciągu trzech tygodni bo bardzo się zawzięłam. Mało jadłam i dużo ćwiczyłam. I nadal tak jest bo chcę znowu ważyć 62kg. Ja przytyłam jesienią kiedy to lekarz przepisał mi lek, który spowodował u mnie napady głodu na słodkie i opychałam się łakociami. Sama nie wiem kiedy przytyłam 15kg i dopiero przyszło opamiętanie. Zawsze byłam raczej szczupła i źle się czułam z tą wielką wagą. Teraz zaczynam się już powoli mieścić w ciuchy z ubiegłego roku co sprawia mi wielką radochę:) Trzymajcie za mnie kciuki, żeby się udało! Ja wam bardzo kibicuję! Jak jest dobra motywacja to wszystko można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko,Gratuluje,takiego spadku wagi w tak krotkim czasie;) ;) ale Ty malutko jesz,podziwiam Cie,naprawde Ci zalezy i masz silna wole . Ja na kolacje zjadlam to co mialo byc na obiad . Teraz pije mleko ( czasami sobie popalam i boje sie o zeby strasznie;/ mleko ma chronicprzed zolknieciem ;D haha,tak sobie wmowilam) Cw: 15km rowerem , 20 przysiadow,10 min rozciagania . Trzymam za Ciebie kciuki! Za wszystkich ;) do jutra .:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam napisac co mi dolega...choruje na WZJG( wrzodziejace zapalenie jelita grubego;/ ) ,odkad dostalam wyniki tak przestalam chodzic do lekarza,boje sie,boje sie tych wszytskich badan juz jedno ohydne mam za soba rektoskopie czy jakos tak i wiecej nie chce:( nie chce zeby mnie faszerowali jakimis lekami ,na razie jakos z tym zyje,nie mialam okresu zaostrzen od ostatniego kiedy to sie skaplam ze jestem na cos chora ( mialam biegunke przez miesiac ,latalam do kibelka srednio 4 razy dziennie.) Ogolnie przy tej chorobie tak jest,zatwardzenie ;p moze tez przez to tyje,wgl wiekszosci produktow powinnam sie wystzregac,wzdymajacych warzyw,smazonego itp a co najwazniejsze alkoholu i slodyczy,no ale jakos nie potrafilam..jednak teraz kiedy postanowilam schudnac jakos sobie z tym radze.:) ale sie nagadalam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobimy tak? Co tydzien,w kazdy wtorek bedziemy podawaly swoja wage i wymiary a dokladniej __bioder,pasa,udek? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Ja mogę podać swoje wymiary tylko jakoś po południu bo już się ubrałam i zaraz wychodzę.(Wagę już uaktualniłam w stopce). Ale mam w związku z tym pytanie: czy mierzymy się w pasie czy w talii? Bo różnica polega na tym, że talia jest nad pępkiem w najszczuplejszym miejscu a pas poniżej pępka. Jak ja się kiedyś mierzyłam to miałam różnicy 8 cm. Ja proponuję mierzyć się w talii bo tam zawsze mniej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski , zaczynam z Wami. Mam 39 lat, 168 wzrostu, waga 69. jeszcze 5 m-cy temu ważyłam 63, ale zachciało mi się rzucić palenie i pooooszło!! Chcę znowu ważyć 63!!! Dzisiaj zjadłam miseczkę musli z mlekiem 0,5 % i teraz podzeram marchewkę, zeby nie ciągnęło mnie do słodyczy, bo to moja ZMORA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię yxoram i zapraszamy do wspólnego odchudzania:) Dzisiaj mamy dzień ważenia i mierzenia. Jeśli możesz to podaj swoje wymiary. Kayseri zaproponowała, że wtorki będą dniami pomiarów. I pisz dokładnie co jesz bo my tu się codziennie "spowiadamy". Ja już po śniadaniu (kromka chleba orkiszowego z szynką). Do zobaczenia później! A jaka u was dzisiaj pogoda dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ PODAŁAM SWOJE WYMIARY:) CHCIAŁAM WPISAC W STOPCE ALE NIE WIEM JAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiecie, co najbardziej mnie wkurza, ze są osby, które mogą jeść wszystko i nie tyją :((( ja tak lubię jeść:))) ale koniec z tym...ale jak bedziecie słyszeć o jakiś wspomagaczach , dajcie znać:, pogoda u mnie baaaaardzo ładna ( woj. kuj -pom), o dziwo, ale ja w pracy jestem niestety :(ale tylko do 14.30 a potem szybko na siłownię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×