Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: nektarynka 2 śniadanie: kromka chleba razowego z serem białym obiad: sałatka (ogórek, pomidor, cebula) kolacja: 4 surowe marchewki Ale bym zjadła czekoladę...całą! ...albo dwie:p A co wy, dziewczyny dzisiaj jadłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
O sTokrotko malutko jesz:) 1 sniadanie-sałata,pół pomidora,serek wiejski 4 łyzeczki,kawa 2 sniadanie-2 ogórki kwaszone,3 łyzeczki buraczkow,kawa obiad-czastka kalafiora,3 łyzeczki kapusty kiszonej kolacja-jabłko Byłam na spacerku 40 min i brzuszki 530:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
A ja sie dzis objadlam jak dziki swiniak ;/ Kurczee.!!! Mam byc szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka spokuj tam,przestan myslec o czekoladzie:) Ty naprawde malo jesz,ja dzis przegielam;/ ehh,zjadlam kielbase z grilla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Takie z nogami ugietymi troche w kolanach i i nie zginam sie do końca tylko tak troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Miałas grillla,ja czasem grzesze z piwem,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
http://deser.pl/deser/1,83453,5087488,Chloe_Marshall__pierwsza_puszysta_w_finale_Miss_Anglii.html Co niej sadzicie.? Czy slusznie dostala nagrode.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Hejka:) na 1 sniadanie zjadłam sałate,serek wiejski i pół pomidora,kawa teraz jem 2 cukinia .pyszna jest taka zapiekana,gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: czy słodzicie kawę i herbatę? Bo ja od kilku miesięcy piję gorzką herbatę a kawy wcale nie piję ale gorzkiej bym nie dała rady... Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: kromka razowego chleba z chudą szynką Obiad: miseczka zupy jarzynowej (niezabielanej) Podwieczorek: nektarynka Kolacja: pochrupię jakieś surowe warzywa Mam w zamrażarce torcik czekoladowo-kokosowy i powiem wam, że zjadłabym go nawet w formie zamrożonej...:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertyna, a jak ty robisz tą zapiekaną cukinię? Jakoś dietetycznie? Jeśli tak to podaj przepis, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌼 Aicha--jak dla mnie ta dziewczyna ma bardzo ladna buzie i w sumie cialo tez w dobrym stanie(dziwne okreslenie) ale chyba troszke za gruba jest i na pewno gdyby schudla bylaby bardziej godna tego tytulu ale w sumie moze jej sie nalezy za odwage:) snaidanie: dwie kromki chleba z pasztetem i pomidorem obiad : gotowany karczek w sosie w miedzy czasie zjadalm troche ciasta drozdzowego ,wypilam kawe,zjadlam dwa ptasie mleczka;/ wypilam dzis bardzo malo wody Stokrotka ja nie slodze herbaty ale kawe niestey musze(zreszta prawie jej nie pije) ale jakies cappucino,staram sie uzywac slodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Śniadanie: kromka chleba razowego z szynką 2 śniadanie: pomarańcza Na obiad planuję jakieś warzywa surowe albo gotowane (może fasolka szparagowa) Kolacja: jeszcze nie wiem Mam straszne problemy z WC.:( Nie byłam już tydzień... Dzisiaj sobie zaaplikuję czopek bo nie mam innego wyjścia. Nawet tabletki na przeczyszczenie nie skutkują.:( Chyba wybiorę się w tej sprawie do lekarza bo to trwa już zbyt długo. Miłego dzionka! Ale dziś u mnie zimno i deszczowo! Zjadło by się coś konkretnego na gorąco ale skoro chcę schudnąć to czeka mnie dieta. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz to? znowu nam chyba ktos wymiekl;/ hej Stokrotko 🌼 sniadanie: bulka z pomidorem i maslem+ herbata owocowa obiadu nie jadlam . zjadlam w miedzy czasie kawalek makowca i z 5 ziemnaikow z ogniska . znowu zapominam o piciu;/ cholera,cos sie lamę;( ale nie poddam sie. nie cwiczylam dzis nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Hejka:) taka cukinie to mozna na rózne sposoby,oblukałam w necie,ale najprostszy to przekroić cukinie wzdłóz ,wykroic trosze ze srodka i zmieszac z czyms co lubisz np serkiem jakims,jakies przyprawy,ja lubie na ostro:)i zapiec ,z 15 min w piekarniku, ja sie nie poddaje,chwilke tylko sie złamałam,ale cały czas jem warzywa rózne i serek wiejski,to taka podstawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
A ja dzis caly dzien latalam z wiadrami po schodach na dzialce bo trzeba bylo wylac beton a ktos ten piach i wode nosic musial..padlo na mnie 2 pietra od 16 do 19 praktycznie bez przerw. Wiec dzis sobie odpuscilam cwiczenia....zaraz padne bo tak mnie rece bola. Strasznie sie spocilam. Jak dzika swinka ;) A z dietka raz lepiej raz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednafajnaa
Aichaa naprawde,...nikt tu nie chce czytac o wiadrach. wez sie wyzal u psychologa. Prawda dziewczyny.? Ja tez nosilam wiaderka kiedys i zyje. Poza tym przyda ci sie grubasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Mam 63,7 ,ale fajnie:) wczoaj skakałam troszke na skakance ,300 skoków bo dopiero zaczełam i boje sie zakwasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jednafajnaa--Tobie to juz chyba nawet psycholog nie pomoze 🖐️ u mnie ok,tez sie dzis tak narobilam,ale to dobrze;) i wkoncu mam ten orbitrek,daje wycisk. pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Ja dziewczyny to nie mam czasu na cwiczenia ale przy budowie domu pomagam. Cala noc nie spie bo pisze prace a od 4 rano biore sie za sprzatanie. ; / Dobra juz nie truje bo widze komus to sie nie podoba... Ja mam dzis grilla i nie wiem jak to przezyje bez podjadania alkoholu... U mnie siedza i kolejki pilnuja zeby kazdy wypil wiec sie raczej nie wymigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Aichaa, to ty dzielna dziewczyna jesteś. Jak pracujesz na budowie to żadne dodatkowe ćwiczenia ci już nie potrzebne.:) Kayseri, zazdroszczę ci tego orbitreka. Też bym chciała ale u mnie z kasą krucho...:( Teraz jak codziennie będziesz trenować to na pewno waga poleci. Trzymam kciuki!:) Moje wczorajsze menu: Śniadanie: 1/3 woreczka ryżu (bo zostało z poprzedniego dnia i ktoś musiał zjeść) :p 2 śniadanie: miska surówki (kapusta kiszona, kukurydza, marchewka) Obiad: nie jadłam Kolacja: pomidor i marchewka Dzisiaj mam w domu miłych gości i zobaczymy jak sobie poradzę z poczęstunkiem. To znaczy, żeby się nie częstować. Będą na pewno namawiali i podtykali. Wiecie jak to jest. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
U mnie tez z kasa krucho dlatego kupiłam sobie ta skakanke;;;:),juz dzis walnełam 350 skokow ,malutko wiem,ale odczegos trzeba zaczac wczoraj byłam na godzinnym spacerku,a oprócz tego wciaz trzymam sie warzyw,dzis to pewnie zgrzesze piwkiem wieczorem,ale czasem trzeba;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Aicha co Ty sie nia przejmujesz,mozesz tu pisac co tylko chcesz:) sniadanie : jogurt 7 zbóż i jedna kromka chleba razowego + szklanka wody teraz zjem kanapke z chrupkim pieczywem 10:30 ..10 min na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się nie zjeść niczego słodkiego ani tłustego za to opychałam się w nieograniczonych ilościach surówką.:p Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: kromka razowego chleba z chudą szynką Lunch: całe mnóstwo surówki z marchwi z jabłkiem i sokiem z cytryny Podwieczorek: pomidor Do tego trochę ćwiczeń fizycznych i jeszcze zamierzam dziś poćwiczyć. U mnie za oknem leje deszcz ale w ciągu dnia było ładnie i nawet słonecznie. A wy z jakiego regionu jesteście? I jaką dzisiaj macie pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:00 obiad(zupka warzywna,pol miseczki ) 18:30 dwie kanapki chleba razowego z pomidorem kurde,zjadalm dzis troche czekolady;/ 30 min Nordic walking 12 minut na orbitreku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Wypiłam wczoraj 3 piwka,ale spoko,waga nie skoczyła,wciaz wcinam,sałate,marchewki,rzodkiewki,ogórki małosolne , ja jestem z kuj-pom,tez wczoraj deszcz padał,dzis juz troszke lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello ja jestem z lodziego i juz wczoraj myslalam ze jakies tornado bedzie;/ sniadanie: dwa wafle ryzowe. , 0,5 l wody, czerwona herbata 50 brzuszkow normalnych i po 15 skosnych + male rozciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj Piątek Owsiankowy. Ugotowałam porcję na cały dzień. Owsianka bardzo mi smakuje. Mogłabym jej zjeść dużo na raz ale jem po szklance (dosyć gęstej) co 3 godziny. Ciekawe czy coś stracę na wadze... W każdym razie owsianka jest bardzo zdrowa. Ma mnóstwo witamin z grupy B i błonnik. A moja lekarka to nawet kazała mi jeść owsiankę codziennie na śniadanie na te kłopoty z WC. No jak? Skusi się któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×