Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Kayseri i dziewczęta, ja kilka słów na temat śniadanka. Uważam, że dwa wafle ryżowe to za mało. Ja staram się jeść najwięcej i najtreściwiej z rana a potem coraz mniej w ciągu dnia. Piszę "staram się" bo oczywiście różnie mi to wychodzi.;) Ale ogólnie to dobre jest powiedzenie, które pewno znacie:" Śniadanie zjedz za dwóch, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi). Uważam, że jest w tym wiele prawdy i proponuję, żebyśmy tak planowały posiłki, żeby śniadanie było największe. (Chociaż z reguły rano ma się najmniejszy apetyt) Co o tym myślicie? Jak z tym jest u was? Ja już jestem po obiedzie owsiankowym. Wersja owsianki dietetycznej jest oczywiście mniej smaczna niż ta z posypką cukrową ale nie narzekam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Ja stosuje sie do przyslowia. Sniadanie zjedz sam Obiadem podziel sie z przyjacielem A kolacje oddaj wrogowi. ;) A u mnie miasto zalane. ; / wody po metr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mogę coś wam polecić
film dokumentalny z planete o dietach, grubaskach , zdrowym odzywianiu i mitach żywieniowych http://www.youtube.com/watch?v=WVXi6f7X00A we wszystkim należy zachować zdrowy rozsądek i umiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Moze sie skusze na ta owsiankę:) ja wczoraj troszke sie złamałam,od mych zasad,no i klops,ale dzis juz nie złamie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacie rade kobity
wystarczy zdrowy rozsądek ;) trochę ruchu i pilnowanie górnej wartości kalorii a nie będzie trzeba się katować cud dietamii odmawiać sobie wszystkiego;) tylko zmniejszyć ilości wystarczy Aichaa śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moje dzisiejsze menu: Śniadanie: kromka chleba z ziarnami z chudą szynką Lunch: dwie nektarynki Obiadopodwieczorek: Sałatka warzywna ( pomidor+ogórek+rzodkiewka+cebulka) Na kolację może schrupię surową marchewkę a może już sobie odpuszczę bo jest po 18:00. Dzisiaj jak codziennie zafundowałam sobie dużą porcję ćwiczeń fizycznych. Jak jest tak zimno to lubię ćwiczyć bo to mnie rozgrzewa.:p Rano waga pokazała mniej po Dniu Owsiankowym co wprawiło mnie w dobry humorek.:) A jak wy się sprawujecie na diecie, dziewczynki? Meldować się!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U mnie za oknem szaro-buro i zimno.:( Właśnie zastanawiam się co dzisiaj jeść. Na razie schrupałam jabłuszko i myślę na co mam ochotę na śniadanie. Dziś czeka mnie usmażenie sterty naleśników z serem dla moich dzieci bo od rana najmłodsza prosiła. Trochę to nietypowe jak na niedzielny obiad ale mam zupę pomidorową od wczoraj i na drugie będą te naleśniki. Może nawet na jednego się skuszę w ramach nagrody za dzielne dietkowanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankis, przyłącz się do nas. Pewnie! Zapraszamy! No i zjadłam a raczej pożarłam pysznego naleśnika z serem i potem się dwie godziny katowałam ćwiczeniami fizycznymi żeby go spalić. Naleśnik spalony.:) A ruch to samo zdrowie. Teraz mi się nie chce jeść ale jeżeli coś dzisiaj będę jadła to będą to owoce albo warzywa. Meldujcie się dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) wybaczcie mą nieobecnosc. Ankis27--Witaj:) juz sie spowiadam,przez ostatanie dwa dni sprawowalam sie nawet nawet;) nie zgrzeszylam chyba..a zjadlam kiedys tam kawalek czekolady;/ Dzis na snaidanie: bulka grahamka z dzemem+szklanka chudego mleczka potem zjadlam golabka,gotowane udko,kawalek ciasta drozdzowego i troszke fasolki szparagowej 35 min nordic walking i 10 min orbtreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imie Anka waze 67kg 165cm."Diete" wprowadzilam tydzien temu. Chcialabym zrzucic 5kg. jeszcze sie nie wazylam takze nie wiem czy sa juz jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Ja dzis zjadlam kotlecika z pomidorem zupe ale to az 2 miski ;/ nastepnie 2 kanapki i parowke. i tu moj najwiekszy grzech: FRYTKI.!!! kolezanka w kfc zamowila i mnie czestowala ale sama sie na B- smarta nie skusilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayseri, a wiesz może ile kalorii można spalić maszerując tak jak w Nordic Walking? Spotkałaś się gdzieś z taką informacją? Bo warto by wiedzieć... a ja też jestem ciekawa... Śniadanie: kromka chleba ziarnistego z chudą szynką Na obiadek mam w planie kubeczek rosołu i gotowane marchewki. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest! Znalazłam! W ciągu treningu przez jedną godzinę Nordic Walking można spalić 400 kcal!! Czyli dosyć dużo. Zważywszy fakt, że czekolada ma ok 550 kcal to po zjedzeniu tabliczki czekolady wystarczy udać się na półtora godzinny marsz i czekolada spalona.:) ...to tak do wiadomości zainteresowanych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Hejka:)ojj weekend sobie pozwoliłam za duzo,znowu przerzucam sie na warzywka,na obiad równiez gotowane marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka dzieki za info;) maszerowanie z tymi kijkami jest bardzo przyjemne dlatego polecam. sniadanie: 3kromki chrupkiego pieczywa z chudym twarozkiem i pomidorem+herbata 15:00 serek danio + dwie kromki chleba graham 10 min orbitreka z rana,jak na razie nie daje rady wiecej ale za godzine ide znowu cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zjadłam 7;00 miseczka płatków z mlekiem 11;00 jpgurt naturalny 12;30 nektarynka 15'30 serek wiejski Niewiem co zjesc na kolacje macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! Mogę się do Was dołączyć? Odchudzam się...hmm od dzisiaj :D Ważę 74 kilo Waga marzeń to 54 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
No troszke cicho,cały dzien warzywka,i serek wiejski a na kolacje jabłko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą! Ja dzisiaj zjadłam chyba za dużo: Śniadanie: kromka chleba ziarnistego z chudą szynką Obiad: kawałek mięsa gotowanego z rosołu Podwieczorek: 2 nektarynki i 7 śliwek (przesadziłam) Kolacja: 2 marchewki gotowane Pamiętajcie, że jutro się mierzymy. Talia, biodra i uda. Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avantgarde, oczywiście zapraszamy do wspólnego odchudzania!:) Napisz coś więcej o sobie. Np. ile masz wzrostu i lat. I jeszcze jaki masz sposób na chudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOgę napisac ile waże 66,2kg(było 67kg) Nie mialam czasu na szczegolowe pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) sniadanie:serek homogenizowany + kromka chleba graham zmierze sie jak tylko znajde centymetr. Avantgarde - CZESC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Sylwia :) Wzrost 166 cm, waga...nieszczęsne 74 kilo. Pomiary podam jak już wszystko zmierzę. Niemniej jednak jestem bardzo duża :D Stosuję dietę - po prostu ograniczania się czyli tą tradycyjną mż :D Kiedy się ważycie i mierzycie? Ja planuje po pełnym tygodniu diety się zważyć. Chcę do tego czasu zejść na 72 i jadę na wakacje, pewnie nic tam nie zrzucę, ale dobrze by było choć pozostać przy straconej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyna
Kurcze po weekendzie włazło mi na 64 kg,a było juz 63,no cóz znow trzeba walczyc..w pasie to mam 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×