Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

a jednak udało się :)) ,dopiero zjadłam 2 marchewki i już znowu mnie ssie..........oszaleję... a może guma do żucia //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yxoram WITAJ;) ja tez uwilebiam jesc;/ ciezko sobie z tym poradzic ale musisz sobie to zakodowac w psychice ze tak nie mozna,ze musisz przestac. Ja od dzis jestem na tej diecie amerykanskiej czy jakos tak :D Trzymajcie kciuki ,tylko 5 dni musze wytrzymac,pierwsze sniadanie juz za mna . Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy -topiony serek z szynką - 50g -pomidor o to moj jadlospis na reszte dnia Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina ale wino to raczej czerwona herbatka zastapie. tak,zmierzmy sie w talii;) podam swoje wymiary jak wroce z miasta ,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jak Wy tam zyjecie? Ja jak na razie daje rade ,drugi sniadanie i przekaska za mna i jeszcze troche jedzonka przede mna;D teraz pije czerwona herbate. Wiecie co..jestem bardziej zalamana po tym mierzeniu niz wazeniu. Udo -61 cm Biodra-106cm Talia-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jaka cisza... udalo sie,pierwszy dzien mam prawie za soba :) nie jest zle,ale powiem Wam ze troche glodna jestem;/ i dosyc slabo sie czuje ,ale moze mi przejdzie :) zrobilam 7km rowerkiem ,musialam uciekac bo u mnie burza wyszla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERKA, JAK SIE USTAWIA " MOJE ULUBIONE " NA STAŁE ? cześć jak tam dziewczynki... wczoraj nie zjadłam nic słodkiego!!! to duzy sukces...i kupiłam sobie otreby owsiane z błonnikiem, co robicie, zeby były zjadliwie- OCHYDZTWO:) nie będę stosowała jakiejs konkretnej diety, ale MŻ i tak np wczoraj zjadłam: Śniadanie: miseczka mleka 0,5% z musli w trakcie 2 marchewki do podżerania herbata zielona i czerwona 2 śniadanie kawałek ciemnego chleba z wędliną miseczka ( mała)surówki pekińska, pomidor, rzodkiewka deser plaster arbuza obiad maleńki kawałek karkówki z grilla został z dnia poprzedniego 2 plasterki mozzarelli sUrówka 2 GODZ. NA SIŁOWNI - POT MI SIĘ LAŁ PO TYŁKU- UWIELBIAM TO !!!! 1,5 L WODY MINERALNEJ kawałek chleba z ziarnami 2 plasterki mozzarelli pół jogurtu naturalnego z otrebami owsianymi, bleee Wiem, że nie jest to szczyt moich mozliwosci. Cały czas jestem taka opuchnięta. co zrobić, zeby ta woda zeszła? dzisiaj rano załozyłam moje stare spodnie, które przed rzuceniem palenia spadały mi z tyłka i ...nie mogałam się dopiąć, udało się bo są elatyczne...szok, tragedia, JESTEM ZDESPEROWANA!!!! ALE DO FAJEK NIE WRÓCĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYSERI MAMY BARDZO PODOBNE WYMIARY, udo 62( było 56), biodra 106( było98), pas 80 (było 72) i do tego dążymy , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xoram, bardzo fajne menu. Tak trzymaj! I fajnie, że do fajek nie wracasz. Ja też kilka lat temu paliłam ale na prośbę dzieci rzuciłam i nawet wtedy nie przytyłam. Ale z reguły się tyje bo zaczyna się papierosy zastępować jedzeniem. Ja to rozumiem. Zobaczysz - teraz będziesz pięknie chudła:) Kayseri, co dzisiaj będziesz jadła na swojej dietce? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak;)do tego wlasnie dazymy :) ja dzis znowu to samo;/ mecze wlasnie serek topiony ,blee. Bede na tym trzy dni i daje sobie spokuj. Lepiej jesc cos innego,bo ilez na tym mozna wytrzymac . I wcale nie czuje zeby jakos mi sie żołądek przykurczyl a zazwyczaj tak mialam ze jak mniej jadlam to czulam ze troszke mi brzuszek opadla,a mam jakis rozepchany,jakby wzdecie;/ Stokorotko a Ty co tam wczoraj zjadlas? i co planujecie na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zjadłam na śniadanie: kromkę chleba ciemnego z szynką. na obiad:fasolkę szparagową a na kolację: nektarynkę. Dzisiaj na śniadanie: znowu kromka z szynką, na obiad: kubeczek zupy grochowej a na kolację: chyba nektarynka (strasznie mi ostatnio smakują) Moje dziecko właśnie odpakowało czekoladę nadziewaną i kusi :p ale muszę dzielnie wytrwać bo ja się nie potrafię poczęstować się jedną kosteczką tylko mam napad wilczego głody na słodkie i zjadłabym całą więc wole nawet nie zaczynać. A jak wy sobie radzicie z niejedzeniem słodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze ciezko jest ,wczoraj siostra otworzyla czekoladki z milki i myslalam ze zwariuje;/ wszyscy wokolo czyms sie zajadaja a ja na to musze patrzec,az mnie skreca. na sniadanie zjadlam pol serka topionego z pomidorem +czerw.herb 12: 3 jaja na twardo a teraz skosztuje marchewke;) kurde dzis kolezanka do mnie przyjezdza,nakupilam ciastek itp i nie wiem jak ja sie powstrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayseri - trzymaj się dzielnie i nie ruszaj ciasteczek! Ja wiem jak to jest ciężko bo wprost przepadam za słodyczami. Daj znać czy wytrzymałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam:)))) Warto się trochę pomęczyć, aby dobrze wyglądać i, co najważniejsze dobrze się czuć we własnej skórze:) Trzymam za nas wszystkie kciuki:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleglam:( zjadlam,no nie dalo sie... i jeszcze dwa nalesniki z serem:( uwielbiam je i nie wytrzymalam:( wymyslcie mi jakas kare:( Luiza Witaj:) napisz cos o sobie,ile chcesz schudnac ,ile wazysz itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri, niegrzeczna dziewczynka:((( dzisiaj za kare zjedz jogurt naturalny z płatkami owsianymi :))) ja juz wiem, jak to jesć, zeby się nie porzygać!!! wkładam do ust i przełykam bez mielenia w buzi :)) i zapijam herbata zieloną wczoraj tez się trzymałam, co najważniejsze nie zjadłam nic słodkiego !!!!dzisiaj będzie gorzej bo w pracy będzie ciasto, ale powalczę :) wczorajsze menu: ACTIVIA ŚLIWKOWA OTRĘBY OWSIANE 3 ŁYŻKI MIGDAŁY 6 SZT HERBATA ZIELONA HERBATA CZERWONA II ŚNIADANIE 10.30 ARBUZ 340 G GARŚĆ MUSLI WODA MINERALNA 0,5 L. III POSIŁEK MARCHEWKA KROMKA CIEMNEGO CHLEBA PLASTER WĘDLINY DROBIOWEJ IV obiad jeden mały młody ziemniak kawałek smażonego filetu z kurczaka surówka ( wszystko w małych ilosciach) kolacja półmlecznej bułkiz drobiową wędliną 3 plastry pomidora nektarynka a na koniec odrobine jogurtu naturalnego probiotycznego z otrębami owsianymi ogólnie wydaje się dużo, ale ogólnie chyba nie najgorzej, nie wiem, czy nie za dużo tych otrąb, bo mnie jakos nie chcą działac na perystaltyke jelit :) a w ogóle dziewczynki skąd jesteście ? pozdrawiam miłego dietetycznego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yxoram, widzę, że się dzielnie trzymasz na diecie! Kayseri, za karę 100 damskich pompek! Luiza, fajno, że się przyłączyłaś do nas! Ja wczoraj wieczorem byłam okropnie głodna i ratowałam się ogórkami zielonymi i pomidorem. Zjadłam też nieplanową nektarynkę. No i waga mi pokazała trochę więcej ale nie zmieniam stopki bo ładnie wygląda.:p Zjadłam śniadanie: jak zwykle kromkę chleba ciemnego z szynką :p A na resztę dnia nie mam planów... W lodówce pusto... Może pogrzebię w zamrażarce - tam jest fasolka szparagowa. Sama nie wiem... Rozmemłana jakaś dzisiaj jestem. Zimno mi i mam katar i kaszel. Chyba mnie łapie jakieś grypsko.:( Miłego dnia, chudzinki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Kurde Stokrotka to mnie zalatwialas z tymi pompkami ;/ nie umiem,ale bede probowala;) yxoram--dziekuje za laskawosc,to akurat lubie;D zatem na obiad jem jogurt z otrebami;) nie ma co przesadzac z iloscia otrab,bo mozna dostac zatwardzenia;/ ciesze sie ze sobie radzicie,tak trzymac;) sniadanie 10:00 : serek wiejski + jedna kromka chrupkiego pieczywa +czerw.herbata ide biegac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię otrębów. Mam takie granulowane z żurawiną. Jutro planuję się oczyszczać i jeść cały dzień owsiankę. I w przepisie dodaje się do każdej porcji dwie łyżki otrębów ale ja sobie ugotuję chyba trochę gęstszą i otręby odpuszczę...:p A może któraś z was ma ochotę się do mnie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaa
Hej Hej ;) Kayseri_19 proponuje pobiegac przysiady albo rower. Robila ktoras A6w .??? Ja dzis chcialam zaczac MC czyli syrop klonowy woda cytryna pieprz cayene. I chyba przez 3 dni bede to pic ale w zastepstwie kolacji II sniadania i podwieczorku bo tak od razu to sie raczej nie odstawie od jedzenia...jestem nalogowcem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
czasami jak czytam, co piszą dziwczyny o jedzeniu to aż żal Kayseli - od otrębów nigdy nie dostaniesz zatwardzenia - one wyłącznie regulują przemianę materi , poprawiają perystaltykę jelit, są wypełniaczem który pęcznieje w żołądku i nie chce się jeść, tylko trzeba pić duzo wody. A jeśli chodzi o jedzenie serków topionych to jest zabójstwo - 100 procent tłuszczu, masakra dla odchudzania - w ogóle nie powinno się ich jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja sie przylacze;) zaraz lece do sklepu po mleczko i ten owies;D tzn platki owsiane . Skakalam na skakance 2minuty;D malpa ciagle mi sie zwija i mam jej dosyc musze zainwestowac w nowa. Nie moge sie doczekac tego orbitreka:( jednak na obiadek bede jadla zupke,ktora siostra ugotowala dla swojej dzidzi:) na marcheweczce,miesku,troszke kartofelka tam jest i kaszy . Nie zatrzepane niczym ,wiec smialo moge wcinac;D jogurt na kolacje zostawie. Biore sie za te pompki;/ watpie czy mi to wyjdzie,mam slabe rece;/ obejrze na youtubie jak to sie wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stull dzieki za rady,ale po co sie wtracasz? widze Cie juz na ktoryms watku i wszedzie glosisz swoje madrosci. 🖐️ To co pisalam o blonniku to prawda,jesli sie przesadzi to tak moze sie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
Zamiast podziękować - złościsz się niepotrzebnie - to pewnie wina zatrutego organizmu. A na to forum weszłam pierwszy raz od roku i dzisiaj jest to mój dugi wpis, sory ale nie udało ci się. A marcheweczka w zupie - bardzo podnosi glukoze we krwi i po 15 minutach będziesz miała wilczy apetyt, tak samo jak po piwku. Mają duży indeks glikemiczny - poczytaj o tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje mam zatruty organizm ,o ludzie tego jeszcze nie slyszalam. Nie no spoko,dziekuje za rady. Moze cos jeszcze? skoro tu juz jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
Wracając do błonnika Pomaga w zaparciach, biegunce Pomaga w walce z otyłością. Błonnik pomaga zrzucić zbędne kilogramy, bo wchłania wodę, dzięki czemu pęcznieje i wypełnia żołądek, zmniejszając uczucie głodu. Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów (jeśli wiesz co to jest i co może spowodować ich nadmiar). Stabilizuje stężenie glukozy we krwi. Oczyszcza organizm z toksyn Błonnik w jelicie grubym wchłania wodę dlatego powinno dostarczać się przynajmniej 2 litry wody dziennie. I o tym trzeba pamiętać. I myślę, że nikt o zdrowych zmysłach nie zjada paczki otrebów dziennie, czy opakowania błonnika w tabletkach. A tak na marginesie - zamiast atakowac - mogłabyć porozmawiać - mogłabyć wiele się nauczyć. Ale najpierw więcej cierpliwości i spolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam az... 8 pompek;D haha,maskara. Strasznie ciezkie,nigdy tego nie cwiczylam . Do wieczora zmecze ta 100 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam az... 8 pompek;D haha,maskara. Strasznie ciezkie,nigdy tego nie cwiczylam . Do wieczora zmecze ta 100 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
Mogłabyć się wiele nauczyć -więcej spolegliwości życzę. Wystarczy zdrowo i prosto się odzywiać. Ale trzeba chcieć .Na piwie i serkach topionych jojo będzie Twoim drugim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam az... 8 pompek;D haha,maskara. Strasznie ciezkie,nigdy tego nie cwiczylam . Do wieczora zmecze ta 100 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
Mogłabyć się wiele nauczyć -więcej spolegliwości życzę. Wystarczy zdrowo i prosto się odzywiać. Ale trzeba chcieć .Na piwie i serkach topionych jojo będzie Twoim drugim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×