Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabiłam pajonka

ING Bank Śląski, czy PKO BP, który bank wybrać?, a może inne?

Polecane posty

Zastanawiam się nad założeniem konta i póki co popatrzyłam i mam na oku ING, i PKO, ale ja jestem blada co do tych rzeczy zupełnie nic nie wiem, jaki bank wybrać, może jakiś inny, doradźcie mi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych dwóch to ING
No dobrze, ale zależy co potrzebujesz mieć w tym swoim koncie. Z czego byś najczęściej korzystała. Z jakich opcji. PKO jest droższe raczej. W ING możesz korzystać z wszystkich bankomatów bezpłatnie. Przelewy internetowe też nic nie płacisz. Nie wiem jak jest z opłatą za konto i za kartę. Poszukaj na stronie ING w tabelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konto w PKO BP i jestem zadowolona. Uważam, że banki mają porównywalne oferty, w jednym stracisz na tym, ale zyskasz na czymś innym. Ważne by dopasować pakiet do swoich potrzeb tak, aby płacić jak najmniej za prowadzenie konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kna konto będzie wpływać moja wypłata ok 1500 mes, będe opłacać rachunki przez internet, płacić kartą za zakupy, często wypłacać z bankomatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłomijest
w ing masz wszystko za darmo, tylko musisz miesięcznie mieć płatności kartą min. 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiłam pajonka Kna konto będzie wpływać moja wypłata ok 1500 mes, będe opłacać rachunki przez internet, płacić kartą za zakupy, często wypłacać z bankomatów Alior jest dla ciebie. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić 5 zł i zakażdą wpłatę pensji lub zapłatę kartą powyżej 100 PLN dostać złotówkę, to możesz wybrać konto skarbonkowe w GetinBanku. Jednak ostrzegam, w Getin są często problemy z logowaniem i z konta nie doładujesz telefonu komórkowego. Założenie konta trwa aż 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ljh;kg;; riaaa, wieżysz w cuda , takie jak od tuska, wszystko za darmo inteligo w reklamie też ma wszystko za zero złotych więc nie wprowadzaj w błąd ludzi, reklamuszej bande kapitalistów ? W Inteligo opłata za kartę 4 zł miesięcznie, a za wypłaty ze wszystkich bankomatów drugie 4 zł msc. do tego musisz mieć kody zdrapki, a nie telefon, który każdy ma zawsze przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuu;(
wybiore ING Bank Śląski, mam tu wszystko za darmo, po cholere mam płacić 8 zł w Intelgio?, głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ljh;kg;; tylko inteligo z pko BP, nie słuchaj tych pajaców, to wszystko te banki to złodziejstwo Mam Inteligo od lat, do tego Alior, mBank i Getin, więc mam najbardziej wiarygodne porównanie. Inteligo jest najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ljh;kg;; jakie 8zł ? 0zł masz Pod warunkiem, ze dokonujesz kartą transakcji na co najmniej 100 zł miesięcznie i wypłacasz tylko z bankomatów PKO BP. Do tego te archaiczne karty zdrapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także nie dawno miałam
ten sam dylemat, ale w końcu założyłam konto w Banku Pocztowym,przelewy 0zł, utrzymywanie konta 0zł, nie musisz nic wydawać, nie musisz mieć regularnych wpłat, konto internetowe(Pocztowy24)takze wszystko 0zł, jedynie co zapłacisz to kożystanie z karty to koszt 4zł miesiecznie, i to jedyna opłata, z której ja osobiście nie kożystam, ponieważ na każdej poczcie mogę wybrać pieniadze, a jak wiadomo tych placówek jest bardzo duzo, takze ten bank polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ljh;kg;; dodam, że do firm czy osób do których robisz przelewy nie musisz mieć zdrapek ani innych dziwnych rzeczy jak komórka, płatność trwa 10sekund Bredzisz - taki przelew musiałby być ustawiony jako zaufany. Ta opcja jest w niemal każdym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
PKO i PEKAO to drogie banki, które lecą na opinii. ING jest w miarę ok. Jeśli zaoferuje Ci darmowe konto z bezpłatnymi bankomatami, to bierz. Można łatwo samemu sprawdzić banki i wybrać to, co dla nas najlepsze. Tutaj jest ciekawy poradnik odnośnie szukania konta, a następnie zakładania http://toniepotrzebne.pl/moja-bankowosc/jakiekontobankowe2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka kolutuska
PKO skubało mnie na każdym kroku i te głupie warunki regularnego przelewania wygrodzenia na konto i wymyślanie kolejnych warunków mnie zmęczyły. Zmieniłam bank na ING i dziś nie żałuje, jest o wiele tańsze niż w pko. Opinie o banku ING i szczegóły konta możesz sprawdzić sama: http://forum-ebank.pl/opinie-o-ing-banku-t67.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna19173
Ja mam w PKO BP i jestem zadowolona mam konto za zero i lokaty fakt z niedużym oprocentowaniem ale wiem że moje pieniądze sa bezpieczne. Bank państwowy najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka2407
a co sadzicie o millenium bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko skok stefczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ING zaczelo skubac, to doslali druga karte to cos, przestalem korzystac z ich uslug i otworzylem sobie konto w Deutsche Banku:) ich bankowosc elektroniczna nie powala ale ja nie potrzebuje wodotryskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam mbank, mam i jestem zadowolona. bardzo szybkie przelewy, wyplate mam zawsze dzien wczesniej od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz214
Ja w takim ywpadku wybrałbym ing bank slaski, bo na forum gowork.pl/opinie_czytaj,23672 maja wiele dobrych opinii, pko bp takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASKED
PKO BP to najgorszy bank jaki może być na naszym rynku. Dwa tyg temu robiąc przelew na 17 000 zł pomyliłem nr konta i PKO BP robią mi taki problem żeby anulować ten przelew, że aż trudno uwierzyć. NIE MAM ŻADNEGO ZAUFANIA DO TYCH.... BRAK SŁÓW ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinplus
Jeżeli chodzi o ING to zwalnia z opłaty za kartę jeżeli miesięcznie wydajesz nią nie 100 a 200 zł w ciągu okresu rozliczeniowego. Transakcje muszą zostać rozliczone do 28 dnia miesiąca, tutaj masz ładnie wyjaśnione: http://finansenaplus.pl/ing-bank-konto-opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BGŻ BNP PARIBAS Polecam otworzyć konto w tym banku. Wszystko jest za 0 zł !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :) - 0 zł za prowadzenie konta - 0 zł za kartę debetową do konta - 0 zł za wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty za granicą Załóż konto z mojego poleconego linku i otrzymaj bon do H&M Lub IKEA !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×