Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

miałam identycznie :) z resztą wciąż, gdy wchodzę do większego sklepu to mam mieszane uczucia w żołądku :D za dużo zapachów i produktów na które wybitnie nie mam ochoty :D I tak mnie jakoś wzięło jeszcze na te nieszczęsne ogórki małosolne, albo na kapustę kiszoną :) oj dzisiaj nakupuje dziwnych rzeczy :):) Troszkę się niepokoje bo od dobrej godzinki mam takie delikatne kłucia w prawym boku promieniujące na pachwinę.... Nie wiem, czyto normalne rozciąganie.... NIe jest to mocny ból tylko takie nieprzyjemne uczucie, niekomfortowe,,,,,:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany oczywiście kupił wszystko, tylko nie to co najważniejsze- włoszczyzne i ryż:/ Więc zamiast pomidorówki mam jajecznicę z bułeczką, masełkiem i pięknie pachnącym pomidorem :) A na deser budyń czekoladowy ^^ ukucia przeszły po spacerku z psem.... dziwne, zazwyczaj było na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny:) witam wszystkie "nowe" mamusie;) miło, że jest nas coraz więcej! ale mam zaległości w czytaniu;) dawno nie zagladałam Julianno nie martw się takie bóle raczej są normalne, ja mam zaleconą przez lekarza no-spę i naprawdę pomaga, dziś tak mnie bolał, też w jednym boku, zażyłam no-spę i jest naprawdę super;) ogólnie w 2 trymestrze, tak jak pisałyście, czuję się lepiej, nie ma mdłości, nie wymiotuję, mam ciut więcej energii...no właśnie ciut:( a myślałam, że będzie lepiej, bywam senna jak Wy,a le to może pogoda, no i niestety zaczęły dokuczać mi bóle pleców:( brzuch mam jeszcze mały i aż strach pomyśleć co będzie jak brzuszek będzie rósł:( eh...jakoś przygnębia mnie ten ból:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja dziewczyny nie dawno wróciłam ze spotkania z koleżanka no 4 godz bite pogadałyśmy :) w między czasie zachoczyłyśmy o kawiarnie na lody i do mojego baru na hamburgera (drugi dzisiaj:)) wleciałam do dziecięcego troche kupiłam i takie fajne białe buciki zobaczyłam tak mi sie spodobały że je kupiłam z kaczuszkami na przodzie śliczne i do drogeri kupiłam troche już kosmetyków do dzidzusia tak mnie poniosło dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja jeszcze nic nie kupiłam... kupiłam tylko oliwke dla niemowląt ale to dlatego że smaruję sobie nią brzuszek hehe:) Czytałam dzisiaj opinie o warszawskich szpitalach, i jestem skłonna stwierdzic że najlepiej jest rodzic u siebie w domu heheheh...a najlepiej w ogóle tego nie czytać zeby nie dostać depresji heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie też zakupów nie porobiłam, tyle co mnie 2-3 rzeczy na allegro urzekły:) a tak- chyba wolę jeszcze troszkę poczekać, nie przeżyłabym gdyby nagle zakupy okazały się zbędne....:( a tak, na razie po prostu zyje z dnia na dzień, i mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie..mnie to już palce bolą od trzymania tych kciuków hehehehehhehe :) aleee...nie moge się już doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)14 tydz a tu jeszcze tyle przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak brzuszki? U mnie od 13tc nic się nie zmieniło, maluszek rośnie bardzo powolutku.... Dzisiaj jestem wykończona, tak strasznie mi słabo, głowa cały czas boli, w dodatku mdli mnie z byle powodu, tak, że nie ledwo co przełykam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
u mnie też brzusio stoi :) wczoraj tak sie obajdłam że dosłownie wykulałam sie z tego baru he he:) a teraz sobie leże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie moglam polezec, trzeba bylo z psem wyjs, pranie zrobic, no i zmusic sie do jedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No ja sobie rano to zrobiłam :) mój piesio to zimorodek i pod kocem leży :) a na dwór jak idzie to ledwo dupke wystawi zrobi co terzeba i spierdziela do domu bo zimno np dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a moja to taki misio polarny, im chłodniej tym lepiej :) miała bodajże 5 miesięcy jak były te straszne mrozy w zimie a ona co? W największe zaspy śniegu i hulaj dusza:)! I tak 20 minut, czasem dłużej.... Teraz, gdy temperatura jest powyżej 20sC to już zieje i wyszukuje najchłodniejszej partii podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Moja bunia ja tylko śnieg pod łapami poczuje to od razu trzęsie sie że ho ho to małe jamnikowate to co nie ma co grzać podobają mi sie te psiny z reklamy pediri czy jak to tam te białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziaki :) choć ja na długi czas mam dość szczeniaczków, siusiania, sprzątania kupek, porozwalanych książek, poobgryzanych mebli....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja dziewczyny zamówiłam sobie swoją ulubioną pizze i teraz wcinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz 2 kundelki- z tym ze jeden ma 3 latka a drugi 17. Charaktery zupelnie odmienne, staruszek wolalby powoli, polezec a znowu sunia biegac, biegaci jeszcze raz biegac:D Tez macie takie cos, ze jak wam sie bardzo siku chce to was jajniki kluja? bo ja jak powstrzymuje siku (bo musze cos waznego) to mnie tak lewy jajnik boli ze z bolu wytrzymac nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam labradora i przypuszczam ze nawet jak bedzie miala 10 lat to dalej sie bedzie jak szczeniaczek zachowywac;-) poki co ma 2, ale kocham ja przerazliwie mocno;-)nie ma opcji zeby sie z nia nudzic;-) smacznego Ania!- a jaka to ta ulubiona pizza?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
Ja mam podobnie jak nie mogę od razu iść do łazienki to strasznie bolą mnie jajniki. Ja mam 3 pieski i 3 kotki, ale na dworze. 2 pieski to owczarki podhalańskie pies Michu i suka Diana i kundelek Pawełka - Nino. Niestety ten ostatni musiał zostać zamknięty w kojcu, bo od pewnego czasu coś w niego wstąpiło i zaczął straszliwie gonić ludzi, a tym nie specjalnie się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Moja ulubiona cztery smaki ( farmerska, napoli,rzeźnicka,bolonesse). moja sunia z nami jest już 9 lat i wiecie co jest uwaga dziewica atakuje psy . Jak sie pies do niej zbliży to odrazu w atak a jak suka to sie klei :) teraz ma ten okres że sie "goni" i jest jeszcze bardziej agresywna dla psów płci męskiej :D a to takie małe rude od ziemi to jakieś 30 cm więcej nie dam a sie rzuca jakby jakim amstafem była :) teraz ja w ciąży jestem często koło mnie siada i kładzie głowke na brzuch (wyczuwa że maleństwo mam w brzuchu) i jak ktoś podchodzi do mnie czy coś to atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Moja ulubiona cztery smaki ( farmerska, napoli,rzeźnicka,bolonesse). moja sunia z nami jest już 9 lat i wiecie co jest uwaga dziewica atakuje psy . Jak sie pies do niej zbliży to odrazu w atak a jak suka to sie klei :) teraz ma ten okres że sie "goni" i jest jeszcze bardziej agresywna dla psów płci męskiej :D a to takie małe rude od ziemi to jakieś 30 cm więcej nie dam a sie rzuca jakby jakim amstafem była :) teraz ja w ciąży jestem często koło mnie siada i kładzie głowke na brzuch (wyczuwa że maleństwo mam w brzuchu) i jak ktoś podchodzi do mnie czy coś to atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamulki zycze wam cudownej ciąży i szczesliwego rozwiązania. Ja tu gościnnie bo ja juz po. Czy któraś z Bielska-Białej pisze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
A w pierwszej ciąży to jak byłam w 20 tygodniu mój były noga mnie szturchał a ona akurat koło mnie siedziała z głowa na brzuchu i ten mój były tak mnie specjalnie noga w ramie szturchał to jak wkońcu do niego doskoczyła skarpetke mu porozrywała i palca dużego pogryzła perfidnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zrobiłam nowy nick bo zapimniałam hasła do tamtego i sie zaczerniłam pod tym byłam (Ania23L) a teraz jestem Ania23 LB- B bo mój synuś bartek :D ja dzisiaj jestem śpiąca że ho ho jakiś ten dzień dziwny. A wy dziewczyny jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko kota,mieszkam w bloku wiec pewnie inaczej się nie da:) trochę się boję o dziecko, bo nie wiem jak kicia zareaguje ale tylko jeden krzywy ruch...i wyjazd. Ja czuje się dzisiaj dobrze ale miałam jakąś ciężką noc..brzuch mi dokuczał a nospy nie miałam.. dziewczyny ile jest dni na doniesienie zwolnienia do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia ale śmiesznie to napisałaś aż sie aśmiałam o kota twojego michodzi cytuje:"jeden krzywy ruch i wyjazd". Niby sie mówi że lepiej jakby zwierze domowe powinno być wyprowadzone na moment wniesienia dziecka do domu. Poprostu jak kicia z dworu wróci dzidziuś powinien już być niby łatwiej jest sie zwierzęciu przyzwyczaić sie ale ile w tym prawdy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania nie gadaj przeciez
wiadomo ze pomaranczowe nicki nie maja hasla :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa ja miałam tylko nie korzystałam pod hasłem miałam można tak bynajmniej w wersji mobilnej jak w chacie mnie nie ma weź sobie sprawdź teraz mam nadzieje że bede pamiętać nie masz sie kogo przyczepić daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 psy, 2 szynszyle, rybki i szczura, ale w zyciu nawet nie pomyslalabym "jeden krzywy ruch i wyjazd";/ staralabym sie jakos zalagodzic spor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×