Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

malenka u mnie tak samo mały bierze łyzeczke do buzki ale wypluwa a raczej wylatuje mu wszystko,ale chyba cos tam zjada skoro kupa marchewkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na poczatku tez tak bylo ale za ktoryms razem ladnie zaczela polykac i juz nie wypluwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie też musze dać "ofiare" tylko u nas w kopercie to musi być konkret wiecie co mam na myśli . jeśli chodzi o jedzenie z łyżeczki to na początku też wachlowała językiem a teraz wszystko ładnie je nic nie zostawi poza tym co jest na policzkach :) dzisiaj było tak ciepło że aż 2 razy na spacerek 1-godzinny poszłam o 10 i o 13 . Kombinezonu jej nie zakładałam bo cały kark ma zaraz mokry założyłam dzisiaj różową kurteczke M&S . A dokładnie dresik cocodrillo buciki materiałowe grubsze (nawet nie pamiętam skąd je mam ) no i kurteczka . Rękawiczki czapeczka szaliczek i była gotowa na wyjazd swoją bryką :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Dzisiaj cisza :P Ja własnie wrócilam z zakupów.. Bylam powiem wam ze na Szmatach :P nie wstydze sie.. mozecie uwazac mnie za nie wiem kogo ale lepsze zeczy kupilam synkowi i corci na szmatach i tanie i nowe z metkami niz po normalnej cenie.. Kupilam np. ogrodniczki dwie pary po 3,5 koszuleczek kupialam po 1, 2,5. dosyc fajne i nowiutenkie.. A wy chodzicie dziewczyny nieraz do TANIEJ ODZIEZY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę co piątek - nowa dostaw3a towaru :) Często udaje mi się kupić identyczne rzeczy :) U mnie jest nawet ciuchland ekskluzywny - tylko ubranka dziecięce. Ceny trochę większe np za body 5 zł, albo sukieneczka princeska 12, ale za to jakość niesamowita np. ostatnio kupiłam letnią sukienkę z H&M za 5 zł :) Byłam dziś na cystografii w szpitalu z Hanią - wszystko jest dobrze nie ma wad układu moczowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie chodzę po Second Hand'ach , ale wynika to z tego, że najzwyklej w świecie nie mam czasu ;/ Trzeba na to trochę poświęcić czasu, popatrzeć w których są ładne ciuszki, bo kiedyś weszłam do jednego to raz, że sam zapach na wejściu mnie odrzucił a dwa, że same takie rzeczy, że to mycia podłogi bym ich nie wzięła. Natomiast jeszcze przed ciążą lubiłam chodzić (mam siostrzenicę w wieku 2 lat) i trafiłam na śliczne kombinezony, jeden taki misiu i to z metką! Świetny był naprawdę, w drugi jak nowy, różowy z kwiatkami, przeuroczy. Także można trafić na śliczne rzeczy naprawde:) Przecież często tak robią, że kupują , a później na allegro wystawiają :) Teraz niestety idę na łatwiznę, jadę do Smykolandu i wszystko mam w jednym sklepie, albo bardzo lubię też sklep Mariquita lub C&A i czasem 5-10-15 jak mają coś ładnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas co chwika jest dostawa odziezy.. i jest ich prawie 5 takich samych sklepow ze nieraz to niewiadomo gdzie chodzic, ja dzisiaj z mezem obeszlam dwa.. kupilam nawet sobie sweterek za 4 zł.. Oplacalo sie.. Wypiore i bedzie jak nowy :P Ja mam duzo ciuchow ze starszej corci ale synkowi juz nie dam sukieneczki czy tez np. bodow rozowych na pole z kwiatuszkami czy serduszkami :D tam inne biale czy zielone to luz.. Rózowe moge mu dac po domku ale na polku by sie z niego smiali a ja nie chce zeby pozniej dziecko cierpialo jak juz bedzie wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam właśnie nowe fotki dzieciaków - śmieszne te maluchy, Mikołaj wygląda jak mini dorosły ;) a Borys widzę już byl na basenie! Karolcia i jak na tym basenie? co robiliście? macie jakieś konkretne ćwiczenia na basen czy na żywioł i spontanicznie? :) aaa, u nas już pojawiły się dwa ząbki na dole! wrzuciłam też fotki Szymona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupuje Boryskowi w lumpku;) mam jeden gdzie sa tylko ciuszki dla dzieciaczków zdarza sie ze trafie z metka jakies firmowe ostatnio kupila spodnie wrnaglery na 6ms za 5zł;)wygladaja jak nówki!!i nie ma sie co wstydzic przeciez nie kupuje mu brudnych podartych ciuszków...u mnie w lumpku wiekszosc jak nowe tylko ze ceny za sztuki 3-5zł kutrki 10... Tak Bori był na basenie bylismy na zajeciach ale stwierdzilismy ze to na ciaganie kasy bo to samo mozemy zrobic sami z nim na basenie...a godzina przyjemnosci z instruktorem 30zł i moze byc tylko 1 rodzic...natomiast bez instruktora sami placimy 6zł...;)Bori płakał ale potem było oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem fanką lumpków :D w ciąży chodziłam dużo a teraz nie bardzo mam kiedy dwa mamy takie, że jak jest dostawa to można się nieźle obkupić a dostawy dwa razy w tygodniu :) i też jestem zdania, że jakościowo często są lepsze niż w sklepach a cena o wiele niższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka wszystkie dzieciaczki sie pozmienialy strasznie!! ale faktycznie dopiero na zdjeciach widze roznice ;-) my chrzcimy jakies 3 tygodnie po slubie, wiec mam nadzieje ze problemu juz nie beda robic... a co do zatrzymania laktacji to ja sciagalam kazdego dnia coraz mniej i w koncu co 2 dzien. Po tygodniu powinno byc juz ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chętnie pochodziła, ale mój facet jest zagranicą i po prostu nie mam jak , bo jestem sama z dzieckiem cały czas, więc jak już wychodzę z małą to wejdę na szybko do jakiegoś sklepu i raz raz kupuję - innej możliwości niestety nie mam :( Dziewczyny, a czy ja mogłabym dostać dane do Waszej poczty, pokazałabym Wam swoją córeczkę :) Nie wiem czy pamiętacie, ale ja jestem od tego olejku :P Razem z Anią probowałyśmy tyle , że ja poleciałam tego dnia na porodówkę , a Ania nie :P Wcześniej też się czasem udzielałam , a czytam Was już sporo czasu:) Oczywiście zrozumiem odmowę, jednakze mam cichą nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamusie musisz meila podac;) dziewczyny smarujecie czyms dzasełka??bo mój mały ma takie czerwone i opuchniete ze szok i chce cos kupic ale nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małej kupiłam bobodent niby najsilniejszy w aptece wyłożyła mi 3 różne i sama sprawdziła który będzie ok jak widze że mała wkłada rączki do buzi i jest marudna to jej smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliputka@op.pl - to mój mail :) Moja też się strasznie ślini, wkłada rączki do buzi i jest bardzo marudna , nie chce jeść zbytnio, tylko bawi się tym smoczkiem, chyba ją swędzą i to dlatego. :) Dziewczyny szczepiła któraś przeciwko rotawirusom ? U mnie pół domu ma tzw. jelitówkę, małej nie szczepiłam. Nic jej nie jest póki co, zastanawiam się czy jest jeszcze możliwość zaszczepienia jej, czy to by teraz coś dało, czy by nie zaszkodziło? Próbowałam dodzwonić się do lekarza,ale nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) ja też chodze po lumpkach :) nieraz idzie fajnie trafic :) przyszla mamusia pamiętamy :) jak wiecie wcześniej pisałam miałam iść w ciąży na egzamin z prawa jazdy tylko te kłopoty sie zaczęly z ciąża i odpuściłam . Ale dzisiaj instruktor pojechał mnie zapisać przypomniałam sobie łuk i troszke po mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciaaa24... ja przy synku stosowałam dentinox, dobry, słodki... my już od 2 miesiaca mu dziąsełka smarowaliśmy, bo ślinił się strasznie i wciaz rączki w buzce trzymał i tak łapczywie je obżerał... ale pierwszy ząbek wyszedł mu dopiero w 1o miesiącu :D Więc trochę wydaliśmy na ten żel (bo on jakieś 28 zł kosztował), a widać niepotrzebnie :D Co do lupmków my też chodzimy, tam naprawdę moża kupić śliczne, prawie nowe ubranka, szczególnie dla takich maluchów, które tak szybko rosną i niczego za długo nie ponoszą. Oczywiście mamy też trochę nowinek w szafie, ale też raczej kupione w promocji i już nieco większe :D U nas Huert notorycznie drze portki w przedszkolu, a tu najtansze z H&M 40 zeta, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczepiłam mojego synka na rotawirusy i pneumokoki. Bardzo dobrze to zniósł :-) nie miał gorączki. Dziewczyny wracacie do pracy po macierzyńskim czy macie inne plany??? Ja dostałam dziś propozycje pracy w domu, w konkurencyjnej firmie i będę mogła zacząć kiedy chce :-) Nie wyobrażam sobie żeby zostawić mojego maluszka za miesiąc z babcią czy opiekunką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam do pracy, ale mniej wiecej w lipcu :) dopiero wtedy kończy mi się macierzyński. Zastanawiam się nad powrotem na 3/4 etatu - mamy takie prawo. Ja będę musiała zostawić dziewczynki w żłobku - niestety nie sądzę aby teściowa dała sobię radę sama z dziewczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny także zdecydowałam, że zaszczepię małą. Jeszcze zdążymy, jednak teraz i tak prawdopodobnie będzie chora:( Słuchajcie, a co z Julianną? Tak czasem myślę jak tam Aleks? Nic nie pisze, nie odzywa się na forum... Macie z nią jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie 18 marca kończy macierzyński więc na dniach musze napisać pismo o dodatkowe 4 tyg..a potem raczej nie wracam do pracy bo nie mam z kim małej zostawić, żłobka u mnie nie ma, mama pracuje a teściowa..hmm... bez komentarza ja szczepiłam 5w1 i to wszystko :) moja koleżanka szczepiła na wszystko a mały i tak w zeszłym tyg wylądował w szpitalu..(jelitówka) kellyj bardzo lubie oglądać fotki Szymona :) są jakieś inne niż wszystkie :) Julianna widze że udziela sie na fb a na forum to tylko chyba raz po porodzie napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam dzisiaj małemu zel kind baby posmarowałam ale bez wiekszych efektów...mały i tak pożera wszystko;) Ja do pracy narazie nie wracam do maja mam macierzynski a dalej bede kombinowac,bede sobie ciagła jakies L4 bo inaczej tego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dzisiaj padam na twarz :( Moj kochany syneczek pospal od 16 do 20 pozniej chwilke wolnego... i dalej poszedl spac :P A pózniej JEDEN wielki koszmar.... Obudzil nam sie po północy i nie chcial spac.. plakał.. mial nosek zatkany, podalam mu sol morska troszke odczekalam.. wyczyscilam i poszedl spac.. Pozniej znowu o 3 w nocy znowu placz i od nowa to samo eh :(.. A pozniej juz 4.50 syneczek co chwilka sie budzil juz.. i dzisiaj juz padam na twarz eh :( ale jakos dalam rade :p Nie wiem jak to bedzie jak moj M wyjedzie 10 marca na 4 miesiace :P chyba całkiem oszaleje :D hehe smieje sie oczywiscie... A jak u was nocki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie nocki ok,nawet wieczory sie jako tako unormowaly:)mala zasypia ok 20 i spi albo do 3 albo do 5,to zalezy ile zje wieczorem,potem karmienie i punkt 7 pobudka:):) Piszecie ze smarujecie dzieciom dziaselka,ale to ze wkladaja raczki do buzi nie musi chyba koniecznie znaczyc ze beda zabkowac.Moja tez laduje nawet dwie,slini sie tez mocno ale ani nie marudzi ani nie widze zadnego zaczerwienienia wiec nie smaruje niczym.Mysle ze te nasze dzieciaczki teraz maja taki okres ze poznaja swiat przez jedzenie wszystkiego co maja pod reka a jak nie maja to raczki tez im smakuja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kellyj masz rewelacyjne fotki! Bardzo dobra jakość zdjęć :-) no i Szymon taki fotogeniczny- przystojniak. Niestety jeżeli chodzi o szczepionki to na pewno nie zagwarantują tego, że dziecko nie zachoruje np. na rota wirusa ale przebieg choroby jest dużo łagodniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały ssał raczki jak miał juz 2 ms ale teraz zaczełam smarowac bo ma strasznie czerwone i opuchniete te dziasełka,zamówiłam mu tez na allegro smoczko gryzaki...super sprawa bo wkłada sie jak smoczek ale koncówka jest jak od gryzaka;) U nas dzisiaj była super pogoda wiec zrobilismy sobie długi spacer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wydaje mi sie ze rzeczywiscie te pakowanie raczek (czasem nawet dwoch naraz)to tylko taki okres nie zawsze musi to byc zabkowanie.u mnie tez Nikola ciagle cos ma w buzi od raczek grzechotek miskow pluszowych kocykow po moje albo czyjes rece hehehheh.ale obserwuje ja i nie ma nawet zaczerwienionych tych dziaselek wiec chyba jest ok. u nas jak narazie spanie jest ok .zasypia miedzy 20.30 a 21.00 sama w lozeczku i spi tak do 3 czasem do prawie 5 i praktycznie jak w zegarku codziennie pobudka 7.20 jakas masakra jak nakrecona.heheheheh.jak tam dziewczyny u was z kaszkami czy kleikami?ja daje malej od 3 nocy narazie po lyzeczce do ostatniego mleczka ale to dziwne bo wogole sie nie rozpuszcza i meczy sie strasznie ssac.probowalam wiekszy smoczek to znowy tak szybko jej leci ze az nie nadaza polykac juz nie wiem co robic.wy dajecie od razu geste lyzeczka i najwyzej po tym troszke mleka bo przeciez ona tak sie bawi lyzeczka ze bedzie tylko zla podejrzewam i wszystko wypluje.wsumie boje sie tez tak odrazu dac jej takie geste chcialabym stopniowo.....co radzicie albo jak wy robicie? a tak wogole czy wasze pociechy ciagna glowe do przodu jakby chcialy wstac czy tam usiasc.Nikola jak doszla do tego ze tak mozna teraz non stop ciagnie ta glowke.od 3 dni tak robi.nie wiem czy tak moze znowu.jezu teraz trzeba tak uwazac na te dzieci.jest taki maly pieron co chwile cos nowego czlowiek juz nie nadaza. jesli chodzi o prace to ja narazie nie wracam .jestesmy sami tutaj a do zlobka nie oddam narazie bo cala pensje oddalalbym no juz wole z nia zlobek to juz wole z nia siedziec w domu......dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniaczek ja kleik podałam pare razy ale tez nue mógł uciągnąc,dopiero ze smoczka 3 sie udało i kaszke tez z niego pije wsumieoraj dostal 1 raz:) Moj mały spał od 21-7 wiec ewelacja:) Jak go kłade to sie cały prezy podnosi główke ale niestety podniesc sie nie moze jeszcze hehe i strasznie sie wkurza i krzyczy wtedy,obraca sie tez na brzuszek ale zawsze przygniata sobie lewa raczke i nie ma siły zeby ja wyjac albo wrócic na plecki...a jak wasze maluszki z obracaniem??bo Bori raczej tylko na prawa sie obraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×