Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość mama babelkow
Teraz 14 czerwca mamy wizyte w poradni oceny rozwoju i spotkanie z rehabilitantka bo chlopcy to wczesniaki jednak zobaczymy co powie.Chlopcy nie siedza ale wg ortopedy to nic dziwnego wrecz bylby zdziwiony gdyby siedzieli tak jak czegos tam nie maja w bioderkach bo tworzy sie to ognisko kostnienia miedzy 7 a 8 miesiacem a im trzeba odjac czas o ktory urodzili sie wczesniej.Turlaja sie jak male bobry zmieniaja polozenie we wszystkich pozycjach pelzaja jak sie da Jeremi stio trzymany pod pachy.Kuba kreci glowa na nie tak smiesznie to wyglada:) jedza wszystko co dostana bardzo lubia rybe i z warzyw cukinie.Waza Kuba 8300 Jeremi niecale 8 kg mierza kolo 68/70 cm bo tak sie kreca ze ciezko ich zmierzyc a glowki i klatki nie mierzylam.Jedno co to to ze ciagle nie mamy szczepienia albo zabkuja albo nie ma szczepionki generalnie pediatra powiedziala nam ze mamy przyjsc ich zaszczepic wtedy kiedy bedziemy pewni ze sa zdrowi i nic im nie dolega bo my znamy ich najlepiej, a okres zabkowania u nas dramatyczny szczegolnie Jeremiego goraczka i placz bez przerwy biegunki rozdraznienie masakra jeden ab jest drugi wlasnie wychodzi a Kuba zaczyna wiec non stop kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja rehabilitantka też odradzała mi różne takie urządzenia oprócz pchacza, moja tez nie siedzi sama i to dobrze tak ma byc na ten okres. No chyba że sama by usiadła to co innego. Moja pani tez wspominała o złym wpływie na biodra we wieku dorosłym że wszystko wyjdzie później. Kzdy robi jak uważa. A jak byłam dwa miesiace temu na bioderkach z małą to tez nie miała jąder kostnienia mimo że o czasie sie urodziła i za miesiac ide jeszcze raz, mam nadzieje ze wszystko ok bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj jakas masakra chyba zaczyna sie zabkowanie na poważnie,dziąsła czerwone jak nie wiem , mały płacze non stop z przerwami na złapanie oddechu;/teraz zasnął wiec mam wolna chwile... Do mnie chodziki klasyczne jakos nie przemawiaja,ale nad takim skoczkiem sie zastanawiam bo mały uwielbia wrecz jak go trzymamy pod pachy a on skacze ;) tylko rece odpadaja po paru minutach...a to jest jakies rozwiazanie...Jestem zdania,ze w nadmiarze wszystko moze dziecku szkodzic,ale bez przesady przeciez te zabawki przechodza jakies testy,badania itd i sa dopuszczone do sprzedazy wiec mozna ich uzywac... My mamy pchacz cos takiego http://allegro.pl/fisher-price-grajacy-muzyczny-chodzik-pchacz-nowy-i2382034316.html I mały uwielbia jak mu tam gra itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambusik - pisałaś, że Twoja Julka ma jeszcze duże ciemiączko - moja Karolina też, mam wrażenie, że ono jakoś nie bardzo zarasta, jutro będę na szczepieniu to zapytam lekarza, ale coś mi się majaczy, że starsza też długo miała niezarośnięte.. Dziewczyny nie orientujecie się kiedy zaczynają się wyprzedaże, bo chyba jakoś już w czerwcu? Muszę obkupić dziewczyny, cierpię zwłaszcza na brak spodni dla Loli, to te odziedziczone po starszej córci są za małe w pasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
To mnie wlasnie drazni ze kazdy lekarz mowi co innego u nas generalnie skoczek mocno wzmocnil u Kuby gorne partie ciala i o to tez chodzilo bo slabo chcial chwytac a tu zabawki wokol wlasnej osi go bardzo stymuluja.Najsmieszniej chwyta tym chwytem kciukowo palcowym skupia sie i celuje dwoma paluszkami wiec na topie sa metki od zabawek i te najmniejsze elementy wystajace z czegokolwiek co sie do zabawy nadaje:)i sa niemozliwi jak sobie nawzajem wyciagaja smoczki i usiluja je wlozyc na nowo:) ostatnio coraz dluzej zajmuja sie soba ale tak zabawnie to robia ze zamiast isc cos zrobic siedze i na nich patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia spróbuj dentinoxa . Sprawdzałam na sobie i przestaje boleć . Ale jak boli i płacze to posmaruje i już jest dobrze . mój syn miał chodzik tak samo wkładałam go na początku ,zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy . Teraz siedzi prosto, chodzi prosto , kręgosłup prosty , nie chodzi na palcach . Chodzimy na bilansie i jest wszystko w najlepszym porządku. z Ali też na badaniach bioderek wszystko prawidłowo . I wydaje mi sie że, takie 10-15 min raczej krzywdy nie zrobi w porównanu do dzieckaktóre w chodziku siedzi po 4 godz jest różnica co nie . Moja czasami sama usiądzie z pozycji półleżącej . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett wyprzedaże już powoli sie zaczynają a tak naprawde z dużymi zniżkami to koło 17 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tesko tez dosyć czesto maja wyprzedaże czesto korzystam;-) tzn upatrze sobie jakis ciuch i czekam, bo tak to maja drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... U nas ciezkie dni... Daja mi w kosc obydwoje.. mam juz nieraz serdecznie dosc... :D ale trzeba trzymac nerwy na wodzy... Wyslalam wam zdjecia... na poczte Mikołajka... Całuje wasze.. dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam takie pytanko. Ktora z was daje dziecku kaszki te z rossmana ich? Teraz wlasnie sa promocje ichcialam wiedziec czy sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMENTATORKAA
JAK MOŻNA ZAŁOŻYĆ DZIECKU NA GŁÓWKĘ TAKI OBRZYDLIWY KWIAT, WYGLĄDA JAK STARA BABA W BRAZYLIJSKIEJ TELENOWELI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do komentatorki- bez komentarza, moje dziecko i ja decyduje w co będzie ubrane.Nie każdemu musi sie podobac. Poza tym przykro że w śród mam które sa tu zarejestrowane i maja dostęp do 'naszej poczty' naszych kochanych maluszków sa takie właśnie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMENTATORKAA
JAK BEZ KOMENTARZA TO PO CO KOMENTUJESZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wogóle nie je kaszek więc sie nie wypowiem.. co do komentarza pomarańczy to ciekawe która taka mądra... Honia chyba jestem ślepa bo nie widze na poczcie takiego zdjęcia Twojej małej...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza a może byś tak napisała na czarno?? U nas w tesco już ruszają wyprzedaże, wczoraj byłam na zakupach i kupiłam starszej bluzki i bluzę, w weekend pojadę kupić Karolince jakieś body i rampersy. A dziś w przedszkolu będzie występ na Dzień Mamy I Taty, jestem chyba bardziej przejęta niż córa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja czekam na porzadne wyprzedaze w mothercare ostatnio juz cos drgnelo ale czekam na wiecej :) U nas ida zeby czasem opadaja mi rece z bezsilnosci... wczoraj panowie pospali troche po poludniu wiec po kapieli i mleku zaczelo sie szalenstwo oni sie turlali piszczac i wyciagajac sobie nawzajem smoczki( i usilujac je wlozyc w roznych konfiguracjach) :) po czym mimo ze usneli pozniej to pobudke nam zrobili o 5.30...musze kupic ciemniejsza rolete bo chyba jest za jasno nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nareszcie mam chwile - przedluzylam sobie weekend :P poza tym u nas codziennie cos nowego - nadal ząbki dokuczają,ale nie jest tragicznie na szczescie :) poza tym Julka zaczela sie podnosic do raczkowania. moze do niedzieli zacznie juz ładnie raczkowac. poki co ładnie jej idzie :P jeszcze nie siada a juz sobie wedruje :) musze kupic zabezpieczenia na kanty i szafki i gniazdka :P bo moment i juz jest kolo komody czy ławy. Pisałyście o zabawie - moja mała też lubi ze mną się bawić. Sama jednak tez potrafi sie bawic nawet i do godziny. lubi tez ogladac bajki :) kula sie po kocu i pelza sobie do telewizora :P albo w lezaczku siedzi i oglada jednoczesnie cos majstrujac przy zabawkach :) :P co do skoczkow pchaczy i chodzików - ja nie planuje bo moim zdaniem to niepotrzebne. kiedys dzieci nie uzywaly i bylo ok. wole jej kupic jakies zabawki ktorymi bedzie sie bawic na siedzaco - ale jak sama bedzie siedziec na kocyku lub w łóżeczku. Scarlett - no Julka ma duże ciemiączko,to przednie,i mam wrazenie ze nic a nic nie zaroslo od urodzenia.ALe pani doktor mówi ze tak sie zdarza. Mała ma dużą główke i powiedziala ze długo jej bedzie głowa rosła jeszcze. I witamina D3 nie ma nic wspólnego,bo podaje cały czas.Mała sie ładnie rozwija i jest długa,mimo że jest w miarę lekka,,bo ma tylko 7kg :D Przybiera książkowo. Poza tym wszystkim to mamy buuum na gaworzenie "tatatata" "bababababa" "ajejejeje" I najrozniejsze dzwieki itd , lecz nadal najbardziej namietnie krzyczy "NIE NIE NIE " :)) "MAMA" nadal nie chce powiedziec :D jak jej mówie to probuje układac usta ale tylko sie chichra :D Dawałyście już truskawki ? Julka juz kilka zjadła...wysysała z nich sok :D i wszystko było ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . tak myślałam że znajdzie sie jakaś mamusia i ja wam powiem ,że przypuszczam która to ale sie nie wypowiem bo nie złapałam za ręke. honia nie przejmuj sie ważne że, tobie się podoba :) chociaż nawet nie wiem o które zdjęcie chodzi bo na poczcie dawno nie byłam w cocodrillo też zaczęły sie i w 5-10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przypuszczam że, to jest mama która sie wcześniej przeniosła na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.10.15 już są od dłuższego czasu bo nasze konto to odczuło hehe troche nakupowałam Majce ciuszków i pewnie sie tam jeszcze pojawie :) a w reserved kids na FB jest rabat -30% więc też taniej :) co do pomarańczy to przykre że nie ma odwagi napisać swoim nickiem którym pisała z nami wcześniej bo wiemy że pisała skoro ma dostęp do poczty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dawno nic nie pisalam ale jakos w te cieplutkie dni nie siadam nawet na kompa:)mieszkam w domu więc kazdy wolny czas jesteśmy na podwórku:):) No nie fajnie ze jest miedzy nami mama ktora majac tez swoje dzieciątko moze skrytykować czyjeś,wiedząc ze dla kazdej z nas te kruszynki sa najwazniejsze.Ale walić to honia,musimy być ponad takimi ludzmi:):):) Mówilyscie cos o rozmiarach,ja z moja jade na szczepienie za 2 tyg i wtedy jak coś to napiszę.Poza tym porównujac pomiary musimy też patrzec na różnice wiekową,przecież między niektórymi z naszych pociech jest nawet miesięczna różnica,a to moim zdaniem sporo:):) Postaram się też coś na poczte wysłać. Trzymajta się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje odczuje jutro he he :) chce kupić troszke ubranek dzieciakom chociaż Ali niczego nie brakuje wszystko ma aż do rozm 86 więc bede kupować 86-92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja chcialam wrzucic zdjecia chlopcow tylko nie wiem czy mam jeszcze haslo do poczty bo nasz komputer byl w naprawie moj synus ciut skasowal nam dysk.... coz no sprzet go nie lubi informatykiem nie bedzie na bank:) zaraz sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja właśnie też kupuje większe 80-86 bo z tych rozmiarów ma tylko pare bluzek i leginsów które kupiłam wcześniej też gdzieś w promocji :) to ja też "wyśle Majke" na poczte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa masz racje co do wieku maluszków. Ja byłam wczoraj z mała na szczepieniach i ma 9kg i 74cm. Mam co dzwigac i ćw. czuje że kregosłup mi wysiada, no ale cóż trzeba sie poświęcić. Kupiłyście może kubki dla swoich pociech? Bo ja kupiłam z Lovi niby od 6miesiąca ustnik balonik czy jakos tak ale nie zabardzo bo jest dość duża dziurka i mała się krztusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honia u mnie to samo ,a do tego obaj nie chca za chiny trzymac butelki ,jak im dam do zabawy to wiedza co z nia zrobic ale jak mamy karmienie to rece sa wszedxie tylko nie na butelce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×