Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

No faktycznie chłopaczek w różowym wózku nie zabardzo podchodzi :D no bądźmy szczerzy lekarz nie jest bogiem i nie jest w stanie tego przewidzić i pomylić sie ma prawo . U mnie w rodzinie też są przypadki ciocia do 8 miesiąca miała mieć córcie w 8 mies. Miała usg i jak lekarz powiedział że chłopak to była tak załamana że, nie chciała dziecka ale odwidziało sie jak zobaczyła Dawidka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pierwszej ciąży powiedzieli że będzie chłopak w 18 tygodniu i się sprawdziło, a teraz niewiem co chwile mam inne przeczucia, mam nadzieje że w czwartek się dowiem bo z tej niepewności zaczynam fiksować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska witamy witamy :) współczuje Ci takiego badania bo po takiej wizycie można się nieźle zrazić ja tak miałam jak byłam w szpitalu masakra. O MATKO!!!! Te czapeczki są rewelacyjne! Ja tez taką zamawiam tylko nie wiem którą wszystkie są rewelacyjne ! I cena przystępna :D Imię u nas to ciężka sprawa :) To jest dopiero niespodzianka jak przy porodzie okazuje się, że płeć dziecka jest inna :) Znajoma znajomej urodziła synka a pokoik na różowo z motylkami bo miała być dziewczynka :) Ja tez mam mętlik w głowie niby ma być dziewczynka ale boję się że jej coś urośnie :D ale też zostawiam metki na ubrankach w razie czego albo kupuje takie neutralne kolory ale to czasami nie jest takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam nadzieje że mi potwierdzą chłopaka . Bo w pierwszej ciąży najpierw była dziewczynka a pózniej zmienił na chłopca . Teraz widzi chłopca i zobaczymy co powie na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam uwidoczniony na zdjęciu interes mojego synka, więc raczej się w dziewczynkę już nie zmieni ;) Och, niech już będzie przelew na koncie :D:D Na reszcie będę mogła zaszaleć :D!! I teraz już wiem, że bardziej powinnam się nastawiać na rozmiary 62-68 niż 56-62 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy czułam ze jest chlopak:) zreszta tez caly czas moj maz mowil synek synek, ja wolalam nie okreslac plci, bo nigdy nie wiadomo, po co sie od poczatku nastawiac, a potem zawodzic:) dopiero zaczełam mowic ze syn , kiedy lekarz w 17 tyg. powiedział ze widac fiutka;) a teraz drugi raz to potwierdzil:) cos mi tam pokazywał na monitorze, odznaczało sie miedzy nogami:) tez mam problem z imieniem: bo chodzi mi po głowie Alan i Adam. Co do Adama moj sie krzywi, bo ma tak na drugie imie, i na Alana tez:) ale jeszcze go na ktores namowie tylko ja sama nie wiem na ktore:) a tak poza tym mIlego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie listopadówki. ja jestem mamą kwietniową. Chciałabym spytać czy nie chciałybyście kupić ubranek po mojej córci, wózka 3w1 v-travel i wszystkiego co potrzebne do porodu dla mamy, bo kupiłam za dużo i mi pozostawało. Gdyby ktoś był zainteresowan podeślę zdjęcia na mejla. proszę tylko o sms-ana numer 500271359 lub info n mejla kamusia316@interia.pl pozdrawiam i gratuluję ;) kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Ale miałam straszny koszmar kurde aż wystraszona wstałam. :o dzisiaj pospałam troszke :) ale od pospania napuchły mi troszke oczy ale jak umyje twarz i powinno przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Witajcie z rana :) Ja coś ostatnio nie mogę sobie znaleźć miejsca w łóżku i przekładam się z boku na bok, dlatego też budzę się niewyspana, do tego brzuch jakiś taki dziwnie rozepchany, bryyy... Co do ubranek, to u nas ubranka w roz. 56 posłużyły dosłownie na chwilkę, Hubert jak miał 2 tyg. trafił do szpitala, bo ma chore nerki, kiedy po tygodniu wróciliśmy z niego, ledwo mieścił się w ubranka 62, różnie też te rozmiary wypadają i faktycznie najdłużej korzystał z ubranek w roz. 68, więc teraz głównie na te rozmiary się nastawiamy. Dzisiaj słoneczko świeci, więc trochę ogarnę mieszkanko i ruszamy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Co do płci to na poprzedniej wizycie dowiedziałam się że to teoretycznie dziewczyna ale juz w piatek ide na 3/4D to zobaczymy co tam powiedzą... My byśmy bardzo chcieli córcię ale na razie mówię "Synu" bo w razie czego to będzie bardzo miłe rozczarowanie...:) Mnie się ostatnio udało wygrać to http://allegro.pl/piekny-pajac-na-68-cm-i1728405022.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) u mnie tez sloneczko swieci po tych deszczowych dniach az milo moze dlatedo ze nie ma upalu:) Tak sobie mysle ze ja mam sporo tych malutkich rozmiarow moi chlopcy mieli po 50 cm i we wszystkim wygladali smiesznie a teraz tez nie spodziewam sie ze nagle urodze dwoch gigantow raczej nastawiam sie na takie 2 kg dzieci jak powiedzial lekarz wiec beda akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A u nas dalej nie ma słońca i trochę pada, ale jakoś ostatnio wolę taką pogodę - może dlatego, że jest chłodniej i przyjemniej. Tylko, że prania mi się już tyle naskładało, a nie ma gdzie wieszać.. A ja już zdecydowałam się na kolory do pokoiku małej, będzie krem i beż. A żeby nie było za mdło, do tego jakieś zasłonki w innym kolorze, jakaś kolorowa kapa na łóżko, zresztą ten pokoik jest maleńki (2x3) więc nie nawymyślam. Mamo bąbelków, myślę że u Ciebie małe rozmiary zdadzą egzamin, bo chłopaki pewnie na początku gigantami nie będą, w końcu mają brzuszek na spółkę, za to potem pewnie będą rosnąć, żeby nadrobić. A wczoraj zauważyłam coś niepokojącego - mam dużego pieprzyka na dekolcie i zaczął zmieniać kształt i fakturę. Trochę się boję, nie wiem, czy może to być spowodowane hormonami ciążowymi? W tym tygodniu jeszcze wybiorę się do dermatologa, mam nadzieję że to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza sie ze pieprzyki wychodza w ciazy jak glupie mam taka kolezanke w zyciu tyle nie miala i chyba o ile pamietam to nie zniknely :( ale koniecznie do dermatologa pewnie to normalne ale warto sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle mam dużo pieprzyków, ale ten jest największy. Do tej pory był gładki, a teraz zrobił się jakiś porowaty i szorstki. Na pewno pójdę do dermatologa jeszcze w tym tygodniu. A u mnie dziś zaczyna się 6 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dzisiaj zaczął mi się 23 tc więc też dołączam do grona 6-go miesiąca:) Dziewczyny a wiecie może co to znaczy jak mam taką lekko zaczerwienioną skórę na brzuchu? Zwłaszcza wieczorkiem to widać...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tą są czerwone plamy czy skóa tak ogólnie bo skóra czasem czerwienieje przez naciągnięta skóre i niestety jest to zwiastun rozstępów nie we wszystkich przypadkach ale jest i nawet smarowanie kremami nic nie pomoże . Ja dzisiaj piore ubranka które dostałam wczoraj , bo od leżenia moga czasem pożółknąć i dmucham na zimne tym bardziej że, używane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro zaczynam 27 tydzień :) ale to szybko leci aż nadziwić sie nie moge. I dzisiaj chodze podekscytowana że to już ten tydzień , i po części że dopiero ja już bym chciała dżeby była wśród nas nasza dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie pogoda taka średnia pochmurnie i mało słoneczka :( ale przynajmniej nie ma upału i duchoty tej okropnej :) Ja dzisiaj miałam straszny sen śniło mi się, że na środku brzucha miałam taki wielki rozstęp ale ona nie był różowy tylko aż fioletowy i ja oczywiście się rozpłakałam mężowi jak ja wyglądam ale na szczęście się obudziłam z tego koszmaru :D:D:D Ja też mam sporo pieprzyków ale jakoś nie zauważyłam żeby ich przybywało póki co i całe szczęście :D Miłego dzionka brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj 22 tydzień i 3 dzień czyli zaczynam 6 według tego co ostatnio czytałam, że chyba od 22,5 tc jest 6 miesiąc tak któraś z dziewczyn pisała :) i też już bym chciała listopad bym mogła spać trochę spokojniej, że dzidzia jest już duża ale to zleci szybko takjak pierwsza połowa ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) U mnie już leci 6ms, a 19.08 zacznie sie III trymestr:) Dzisiaj słoneczko i cieplutko dlatego popołudniu wybieram sie do kumpeli na pogaduszki bo urodziła 1 lipca wiec podejrze co i jak;) Własnie pieprzyki ja miałam na brzuchu taki malusi a teraz sie powieksza i sie zastanawiam czy to jest od tego ze brzuch rosnie czy cos nie tak ale do dermatologa jakos sie wybrac nie moge... mam tylko nadzieje ze zmniejszy sie po ciąży... A powiedzcie mi co planujecie zabrac dla siebie do szpitala?bo ja sie zastanawiam jakie piżamy itd jak któras jest doświadczona niech napisze co sie przydaje:) Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu skora jest taka lekko zaróżowiona, wygląda to troszkę podobnie jak zaróżowienie po opalaniu lub jakoś tak mniej więcej... Czamami swędzi ale szału nie ma. Dziewczyny ten czas tak leci ze masakra, ciagle piszemy ze bysmy chcialy listopad a prawda jest taka ze nawet nie bedziemy wiedzialy kiedy a bedziemy zasówać na porodówke...:) Ja cały czas miałam wrażenie że dopiero się dowiedzialam że jestem w ciąży to juz 23 tydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Can_do nie denerwuj sie zaróżowiona jest przez napięta skóre wkońcu ile tej skóry można mieć :) no powoli powoli zaczyna sie przysłowiowa 100-dniówka do narodzin :) mnie sie 24.07 zaczęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie troszke uspokoilas:) u mnie 100-dniówka zaczyna sie 15 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak że dość że jestem mała ( mało skóry:) ) to mam skóre obecnie na brzuszku tak cięką że widać żyły wszystkie i te duże i te całkiem maciupine . Skóra dosłownie jak pergamin :)aż strach czy pęknie :) nie martw sie będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez widac wszystkie żyły... narazie w najszerszym miejscu mam 100 cm....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×