Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Witajcie;) U nas dzisiaj poprawa pogody bo słoneczko w końcu świeci ale jest za to zimno. Ja wózek pewnie będę miała kupiony pod koniec ciąży tak myślę bo teściowie zdeklarowali się kupić i nie wiem kiedy dokładnie.Mam nadzieję że będę mogła sobie wybrać:) Ja też bym musiała dzisiaj trochę posprzątać ale nie bardzo mi się chce. Dziewczyny fajnie macie z tym usg w Plazie może i u nas coś takiego zorganizują. Mamo bąbelków mi się niedawno śniły wielkie włochate pająki że po mnie łaziły i nie umiałam się od nich uwolnić straszny sen. Ja też muszę coś zrobić z włosami ale nie mam pomysłu jak je obciąć chciałabym przefarbować na blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Czesc, u nas w końcu bez deszczu, więc jest nadzieja. Zreszta zaraz ruszamy do Saturna na łowy, bo tam dziś ceny bez vat na agd i rtv, a mam w zamyśle kupienie wiekszej lodówki i pralko-suszarki. Rewelacyjna sprawa :) Co do siary, poleciało mi kilka kropli. I jak na mnie nie świadczy ona o późniejszej jakości czy ilościach mleka. W pierwszej ciąży leciała mi dość często, dodam, że piersi też mam dość spore, a mleka nie miałam i z wielkim żalem i bólem serca musiałam synka odstawić jak miał zaledwie 2 tyg. Przyczyną tego też był poród, bo miałam cc, przez pierwsze 2 doby nie miałam w ogóle mleka, później nawał, a później nic... całe długie godziny spędzałam przed laktatorem żeby coś z siebie wydusić (bo mały dostawał szału kiedy go przystawiałam, a nic nie leciało), a tam prawie nic nie było :( Nie pomagały żadne herbatki czy sposoby na pobudzenie laktacj :( Trochę to przeżyłam, więc mam nadzieję, że teraz będzie pełno mleczka :))) Życzymy miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zrobilam z tesciowa salatke:) zostalo tylko troche poczekac i pakowac do sloikow:) a za sprzatanie cos nie bardzo moge sie zabrac:) mialam rano ambitny plan zeby jeszcze sobie umyc lodowke, ale cos lenistwo bierze nade mna gore:D chyba ze jak juz zaczne sprzatac to wszystko pojdzie po scierke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko juz zrobilam i teraz odpoczywam:) Jutro mam jechac z TZ do jego znajomych po ciuszki i przybory do kapieli(ich dziecko jest uczulone) i mysle co kupic. Chca nam to wszystko dac za darmo, wiec pomyslalam ze zaprosimy ich za te rzeczy na piwo, ale pogoda jest jaka jest wiec mamy sie spotkac u nich i mysle co moge kupic temu miesiecznemu dziecku?macie moze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiąś grzechotke za 2-3 miesiące już będzie mogła mu nią pogruchać :) albo coś co jej sie przyda np. Jakieś kosmetyki do pielegnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam face na torty angielskie...nawet myślałam żeby się przebranżowić z kucharza na cukiernika bo jakoś bardziej mnie ciągnie do deserów..z resztą 7 lat pracy na kuchni robi swoje...trzeba zmian:).. Ale kurs takich tortów jest dosyć drogi...360zł w góre... Chyba sama się pouczę.. Pogoda jest taka że ruszać się nie moge...ciśnienie dla mnie jest za niskie i czuje się jak hipopotam:/ SweetMaleńka13 może poprostu kup pampersy...ostatnio sie najbardziej z tym spotykam,bo to jest zawsze potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o pampersach z tym ze ja nie wiem jakich oni uzywaja... kupie jeszcze jakies ktore nie beda odpowiednie i bedzie lipa. Kosmetyki pielegnacyjne tez odpadaja bo ma uczulenie na niektore(konkretnie nie wiem na co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak jest to dzieciątko alergikiem to najbezpieczniej kupić zabawke bo ubranek napewno ma ta dziewczyna dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze skoro jest alergikiem to do pielegnacji oilatum?? bo wydaje mi sie ze skoro ubranek duzo to i zabawek rowniez;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
hej dziewczeta u mnie nawet pogoda jest w miare troche sie rozpogodzilo kochany posprztal w domku ja wstawilam pranie i teraz leniuchujemy bylam z mama na zakupach chociaz nie moge chodzic to pojechalysmy autem ale i tak bylo ciezko strasznie podbrzusze twardnialo :( ale za to kupilam dla naszej niuńki czapeczke polspiochy spiochy i body z dl rek :) zaraz sie humor poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też lenistwo;) nie zmusiłam się do sprzątania, jedynie w pokoju córeczki jest błysk, a reszta poczeka;) obiad też ugotowałam, pranie zrobione...no i coś miłego mi się teraz należy:) wybieram się na zakupy;) a dla miesięcznego dziecka może jeszcze nie mają karuzeli nad łóżeczko? albo mata edukacyjna...a jak nie to jakaś zabawka, zawieszka do wózka czy coś, czas szybko leci i maluszek podrośnie to zabawek;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis sprzatalam masakra jeszcze mam dwa prania do powieszenia bo przestalo lac:) co do prezentu a moze takie postacie albo mate do wanny zeby dziecko moglo sie tym bawic teraz przyciagnie wzrok a potem posluzy do zabawy gdzies to widzialam jak znajde to wkleje:)Mam! http://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p255,przyjaciele-z-wanny-fisher-price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wysiadam z tymi żebrami :( najgorsze że na to nic nie pomoże musze jeszcze pocierpieć troszke zreszta może sie przyzwyczaje to już tak zwracać uwagi na to nie bede . A te zabawki super sprawa :) nie trzeba spacji usuwać kochana link sie otwiera. Lusiunia z tego co wiem bo u nas malowane było to mnie mama wyganiała póki nie wywietrzało więc coś musi w tym być. Może lepiej dmuchaj na zimne i poczekaj aż wywietrzeje ten smród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze:) widzialm u kogos tez takie jakby puzzle do wanny tez mozna bylo je przyklejac do scianek czy plytek naprawde fajna rzecz bo chyba dlugo budzi zainteresowanie :) powiesilam wstawilam suszarke z recznikami i wreszcie mam koniec tylko podlog nie umylam bo nie daje juz rady wszystkiego objechac i tak zrobilam wiecej niz mialam bo plytki w calej lazience tez od razu pomylam :)Ania mnie dzis tak boli pod zebrami gdzies ktos sie wcisnal i mu dobrze a ja nie wiem co ze soba zrobic :( niefajne uczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo to ani oddychać nie można bo jak za duży wdech weźmiesz to boli bardziej strasznie to jest. A boli cały czas :( . Ale cóż musimy wytrzymać nie ma rady na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bąbelkow co prawda to prawda masz gorzej ode mnie bo ty dzielisz brzuszek na dwóch :) no nie ma położyłam sie na boku to żebra przestały boleć ale za to odczuwam ból w dole i nie ważne jak sie położe to i tak jakiś dyskomfort jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ze ktos ma lepiej a ktos gorzej:) wyjatkowo dzis mnie boli ale ze sporo od rana zrobilam to gdzies sie mlodziez wcisnela i siedzi:) moze noc jednak bedzie spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym malowaniem to troche grubsza sprawa..bo ja muszę cały dom wyremontować...do surowego bo ja mam mieszkanie po dziadku,czekam na uprawomocnienie wyroku i ruszam z remontem żeby zdążyć przed porodem księżniczki...chyba bede musiała na chwilę się wynieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mało w domku porobiłam bo odkurzyłam tylko podłogi nasz pies się strasznie leni i wszędzie pełno jego kłaków na panelach i dywanach .Miałam jeszcze pościerać kurze ale jakaś byłam dzisiaj nie do życia . Ale rano coś mnie natchnęło i poćwiczyłam trochę jogę dla ciężarnych i się po tym lepiej czuję postaram się codziennie przynajmniej po 15-20 min poćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki ;) Ale się rozpisałyście jak szalone :) a robotne jesteście jak mróweczki zastanawiam się skąd w Was tyle werwy?? Ja jakoś raz dziennie tylko tu zaglądam bo nerka mi tak dokucza, że moge leżeć tylko na lewym boku a z laptopem mi nie wygodnie wtedy wkurzam się i rezygnuje... zostaje mi tylko telewizor :( Myślę, że mata edukacyjna to fajny pomysł jeśli dziecko jest malutkie to może jeszcze nie maja ale z tym to nigdy nie wiadomo :D U mnie dzisiaj próbowała się słonko przebić ale nie wyszło więc pogoda była słaba :( a jeszcze dopadła mnie zgaga, bo najadłam się pomidorów z cebulką... masakra Dobrej nocki kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia- zdecydowanie nie wolno przebywac, my robilismy tylko jeden pokoik- jakies tam gladzenie, malowanie, troche kucia bylo i ja mialam zabronione przebywanie tam ;-) lepiej nie ryzkowac jak nie ma takiej potrzeby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten niedzielny poranek:) Ale dzis spalam jak dziecko brzuch mi nie przeszkadzal nic co sie przekrecilam to zasypialam dalej co za mile uczucie:)ide gotowac rosól bo mnie naszlo :) pewnie przez ten deszcz ktory sobie poszedl:D a rosól i tak zrobie hi hi Milego dna brzuszki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
witajcie ja tez mam "problem" z zebrami i tak sie zastanawialam od czego co sie dzieje tylko u mnie jak leze to jest gorzej a jak chodze to lepiej strasznie boli po lewej stronie pod piersia..wrrr czy tak juz bedzie do konca?? ja niedawno zjadlam sniadanie kawke wypilam placuszka zjadlam i ide sie kapac.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć;) Lusiunia ja bym też nie ryzykowała i nie przebywała w malowanym pomieszczeniu, chociaż moja szwagierka jak była w ciąży sama malowała całe ogrodzenie i murek, robiła różne rzeczy nie stroniła od wiertarki itp męskie sprawy, a urodziła zdrowe dziecko;) chociaż ja bym się nie odważyła! Anca a co to za ćwiczenia? Znalazłaś w necie czy masz jakąś płytkę, też bym chętnie coś poćwiczyła, ale nie wiem co i jak miłej niedzieli;) ja idę na spacer, chociaż pogoda brzydka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra w takim razie ..pójde do mamy...chyba ze mąż pójdzie do pracy to bedę musiała ich popilnować bo to i tak dla mnie droga inwestycja...szkoda żeby cos spierdzielili:) A ja dzisiaj lepiej niż wczoraj:)w Wawie pogoda znosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie dzisiaj ładnie słoneczko świeci jakoś to jest :) martwie sie bo od rana raptem poruszyło sie 2 razy jeśli o wieczora nic sie nie zmieni to pojade do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mi też robiło takie numery, a się okazało, że po prostu miało etap aktywności w nocy, a nie w dzień, którą przesypiałam :P Pozaczepiaj,zjedz coś o mocnym, konkretnym smaku:) może się rozleniło i śpiula :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×