Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

a teraz ja ponarzekam:) coś mnie boli głowa pół dnia...właśnie piję kawkę, ale chyba zaraz wezmę dłuuugą kąpiel, położę się i wezmę książke do reki:):) powiedzcie mi moje drogie Panie, może to takie dziwne pytanie, ale czasami mam ochotę dosłownie "zgwałcic " :) mojego męża, taki myśli chodząmi cały dzień po głowie, a jak przyjdzie wieczór, czuję sie jak słonica i całkiem nieatrakcyjna i nawet nic nie zaczynam...też tak czasem macie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wygranej aukcji:) ja juz dosyc dawno nie odwiedzałam allegro:) ale teraz chyba sobie zajrze:) moze cos wynajde ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczynamy dyskutowac o remoncie ,a to znaczy ze juz niedlugo sie zacznie:) musze wyeksmitowac synow do innych pokoi i zrobic w ich starym nasza sypialnie:)chcialam im zrobic dwa osobne ale oni jeszcze nie chca wiec robimy jeden dla dwoch i teraz trzymajcie sie mocno moj starszy syn lat 13 wybral sobie kolor do pokoju-fioletowy z popielatym :D ale jak chce to mu zrobie:) taka moda nastala;) Witam nowa mame kurcze ale mialas niefajne przezycie co za ludzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby NFZ ale właśnie wcześniejsze badanie były super dlatego nie chodziłam do prywatnych lekarzy, na szczęście ta baba to jednorazowy przypadek. A co do płci to już mam mętlik w głowie na początku chciałam synka bo wszystko mam po pierwszym i ciuszki i zabawki i doświadczenie jak postępować z małymi facetami;-) mąż marzył o córce i w końcu mi też się udzieliło, a teraz mąż mówi że czuje że będzie syn i tak mi namieszał w głowie że nieważne co będzie byle było zdrowe, czy chłopak czy dziewczynka i tak będzie bardzo kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
kasak witaj julianna gratuluje chlopaka pewnie radosc niesamowita ze jest tak jak chcialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
sweetmalenka sliczny ten kombinezonik wygralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ma łazienke tez mamy fioletowa i tak sie zachwycil ze chce fioletowy pokoj:) ale ogolnie lubi tez ciuchy w tym kolorze:D czapeczki mnie powalily na kolana musze je kupic koniecznie ale tyle ich ze chyba nie wiem ktore wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama babelkow- ja juz mam z moja mama ugadane ze mi taka wyszydelkuje :) tyle ze ja sobie zazyczylam taka ala krasnoludek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nikogo kto potrafi:)widzialam je na amerykanskich stronach wiec jestem szczesliwa ze sa w pl za takie pieniadze:) jupiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za babsko jedne i mówią że pani ginekolog lepsza a to nie prawda. No że takich wypuszczają z tych uniwersytetów . Współczuje :o a mój synuś był malutki miał 52 cm dł. I 2850 g. Więc nadzieja że kolosa teraz nie bede miała jeśli mówicie że drugie większe się rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Julianna_Szcz... gratuluję synusia :))) kaska85, witamy cieplutko :) U nas dzisiaj mała zaczęła rozrabiać, szczególnie wieczorem ma wzmożoną aktywność. My do gina za tydzień, ale już bym ją chciała zobaczyć, ehhh... My mamy problem z imieniem, może cuś podpowiecie, albo pochwalicie się jak będą miały na imię Wasze córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie definitywnie padło na syn Antoś michał ( michał po moim ś.p dziadku) i córcia Emilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiedziałam troche na allegro ale nic ciekawego nie dorwałam bo jak mam kupic kombinezonik za 30-40zł plus przesyłka to w sklepie mam nowy wiec sie mija z celem... u nas z imieniem tez problem jak mi sie cos podoba to mojemu nie i tak na okrągło ... Najprawdopodobniej będzie Bartosz przynajmniej taka jest ostatnia wersja o do kótrej oboje sie zgadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn ma Bartosz :) no ja osobiście nawet jak na usg wyjdzie chłopak to sie nie nastawiam za bardzo bo mam pare koleżanek których lekarz zapewniał o danej płci a przy porodzie okazało sie zupełnie coś innego. Są to skrajne przypadki ale wiecie tym skrajnym przypadkiem może być któraś z nas . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie urodzi córeczka to nie bedzie problemu bo dla dziewczynki jakos łatwiej znalez imie...mi sie podoba Zosia , Amelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno czesciej pomylki sie zdarzaja gdy lekarz stwierdza dziewczynke ale ile w tym prawdy nie wiem,no u nas ewidentnie byly jajka i fujarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mojej znajomej do końca był chłopak poszła na usg ostatnie i sie biedna załamała bo okazała sie dziewczynka a miala kupione już wszystko jak na chłopca . Tydzień chodziła jak struta płakała .bo prawie 9 miesięcy myślała że chłopczyk na imie miał mieć Leoś a jest córcia Lenka . Teraz mówi że by jej w życiu nie zamieniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Ania23 LB... narazie mamy dwukrotne potwierdzenie płci, ale też nie wykluczam, że ostatecznie może to być chłopiec, dlatego nie odrywam metek z nowych ubranek, zawsze można łatwiej sprzedać :))) Moi facecie na małą mówią Zośka, mi tak średnio się podoba, Zośka całkiem fajnie, ale Zofia już nie bardzo. Więc ja dalej kombinuje i wymyślam... byłoby łatwiej gdyby pewne Imiona nie kojarzyły mi się z pewnymi osobami, albo gdybym nie znajdowała do nich rymów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chlopcy byli stwierdzonymi chlopcami i to tyle lat temu ,a teraz potwierdzil plec dwa razy plus raz wyrokowal w 16tc, potem polowkowe i chlopcy teraz chlopcy ,a do tego zanim stwierdzil to moje wlasne przeczucie mowilo to samo wiec jak potwierdzil to sie tylko usmiechnelam do M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo jak ktoś jakieś imie podsunie to zaraz mi sie z kimś kojarzy. To jest najgorsze ale cóż nie a sie przecież imie które ma taka co to sie wiadomo co .:) u mnie drugie potwierdzenie bede miala w poniedziałek zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy kiedys wam pisalam ze mamy znajomego ktory polowe ciazy wszystkim sie chwalil ze bedzie cora a urodzil sie chlopak i jezdzil w rozowym wozku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie juz w 15 tygodniu powiedział ze chłopak ale wtedy nie byłam pewna tak do konca a teraz jak bylismy to leżał tak bokiem i było widac siusiaka juz tak konkretnie wiec mysle ze niespodzianek nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajmoa była przygotowana ze bedzie córka no i sie urodził synus wiec jak jej przynosili do karmienia to mówiła do niego Pan X bo nie miała imienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
To faktycznie, łatwiej jest chyba przebrnąć przez pomyłkę typu zamiast chłopca dziewczynka, bo dziewczynce niebieski pasuje, trudniej właśnie wyobrazić sobie chłopca w różowym wózku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jakos nie wyobrazam sobie zeby moj Michas mial sie okazac dziewczynka, bo nawet imienia nie mialabym przygotowanego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też miała mieć chłopca, ale urodziła się dziewczynka, a jej teściowa naprzysyłała już ze Stanów ubranek z autkami :) Ja mam zdjęcie usg z rozłożonymi nogami (dziecka oczywiście:P) i nie widać nic pomiędzy nimi, więc na pewno dziewczynka. Zresztą 3 sierpnia znów mam wizytę i jeszcze to sprawdzę :P A co do imienia, to mam pustkę. Teraz myślę o Annie, ale mąż się krzywi. Podobają mi się też Aleksandra i Natalia, ale bardzo popularne są.. Myślałam tez nad imionami: Natasza, Kamila, Kalina, Ewa, Kinga,.. Pocieszam się, że do listopada jeszcze trochę czasu, w końcu imię dla starszej córki wymyśliliśmy chyba w 9 miesiącu ciąży (Emilia) i teraz nie wyobrażam sobie, żeby miała mieć inaczej na imię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×