Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

a co do tego olejku to nie smak a konsystencja taka strasznie oleista mnie przeraza, ale moj dzielny synus pije codzien tran wiec mysle ze ja tez dam rade, najwyzej bede mocno przepijac, ewentualnie zagryzac suchym chlebkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt konsystencja nie zaciekawa . Ja bym to odrazu wypiła . Tylko raz że strach że zwróce dwa że przez ten smak w buzi bedzie mnie mdlić , trzy czy czasami jak sie biegunka zacznie to czy bedzie boleć czy nie ? :) bądź co bądź pierwszy raz takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc 9, na najblizsze dni oprocz porodu nie mam szczegolnych planow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby jutro cos ruszylo bo nie dosc ze super data to akurat moja siostra ma dyzur w szpitalu i zawsze to razniej jakby maz nie dal rady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsystencja to faktycznie nie fajna. Uzywalam go do rzes i koncowek wlosow kiedys:D ja narazie racze sie herbatka z tych lisci, bo jeszcze nie przekroczylam terminu Ania23-a Ty kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Anca-sliczny piesio, czyzby Golden Retriver?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 24.01 ostatnią miesiączke :) no właśnie czytałam że olejek sie pije w ciąży donoszonej czyli od 38 tyg do 42 . i nie zawsze po nim ruszy jeśli macica jest nieprzygotowana to nic sie olejkiem nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytalam ze jak macica nie gotowa to nie ruszy ale ja juz od kilku dni mam skurcze a te wczoraj byly dosc mocne i lekarz mowil ze zaczyna sie cos dziac wiec mam nadzieje na lekkie przyspieszenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie mozesz miec termin na 25 tak jak Ci lekarze powiedzieli:d bo ja mialam 17.02 i termin mam na 24. Wiec ty rzeczywiscie powinnas juz rodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
No wlasnie, faktycznie powinnas już rodzić :P Ja ostatnia miesiaczke mialam 12.02 i termin mam na 19.11 :) Dziewczyny, tak sobie mysle, to moze ja jutro razem z Wami o 9 ten olejek wypije? Skocze rano do apteki,, na pewno ktoras bedzie otwarta:) a razem jakos razniej :P Tylko ja mam cykora pod tym wzgledem, ze zaszkodze malenstwu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ale bądź tu mądry jak oni wiedzą lepiej i im nie przetłumaczysz :) ech dziewczyny mnie ze strachu rozwolnienie poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamamusia na dzieciątko to nie wpłynie raczej na ciebie a dokładnie twoje jelita . Jeśli ruszy poród ok jeśli nie to przynajmniej będziesz mieć wyczyszczone jelitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ania , wiec chyba zaryzykuje i jutro poszukam gdzies czynnej apteki :P Ciaza jest juz donoszona, wiec mala nawet jesli wyjdzie na swiat 8 dni wczesniej to nic jej juz nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i d ..blada,skurcze mineły,ktg sie poprawiło i mnie wypuscili :) Mały był okręcony pępowiną ale się odwinął na szczescie.W poniedziałek kwalifikacja do cc i ktg. Wszystko mi sie pier..,z tesciową o wiele gorzej,czuję sie jak rozdeptana kupa. Dziękuję Dziewczynki za życzenia,jeszcze trochę :) Lusiuniu-specjalnie na Ciebie poczekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki . Nie dawno rozmawiałam z koleżanka tą która wczoraj rodziła i ja porozrywało bo mały z raczką w górze sie rodził i ją troszke porozrywało masakra. A i ma synka 3650 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wychodze do domu. Zaraz po wyjściu bede pić to paskudztwo . W nocy miałam upławy takie zabarwione krwią ( troszke ale rozwarcie takie samo 2/3 cm ). Kuźwa chodźby nie wiem co bym miała zrobić dzisiaj urodze . Ja pierdziele ile można czekać aż ruszy coś . Aż sie normalnie wkurzyłam :p a wy dziewczyny może chociaż którąś z was spotkało to szczęście i ruszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silka z okolic Katowic
Witam :) Widze ze zadna nie urodziła ;) A JA nie kombinuje z tym olejkiem,czekam aż kuleczka sama da znac ze chce się urodzić :) Owieczko' witamy :) Ania,daj znać jak coś wymyślisz ;) Miłego dzionka'będę zaglądać do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jakaś lipna ta pełnia ze zadnej z na nie ruszyło,nawet ciebie Ania bo tobie to chyba najbliżej do porodu:) ja w nocy sie budzilam i nic.Nic a nic:(zero skurczy:(nic... Moj Tomek powiedział mi dzisiaj że tak mu nagadałam z tą pełnią i ze schizował w nocy i sprawdzał czy mam brzuch hahaha to sie uśmiałam.Faktycznie cała noc był prawie do mnie przyklejony:) To co nam pozostaje moje drogie??Czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Hej dziewczyny!:) Ja jednak nie praktykuje z tym olejkiem, do terminu jeszcze kilka dni, wiec poczekam chyba :P Boje sie troche:) Milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zaraz biore za dywan... olejku nie mam więc nic z tego.. Owca daj znać na kiedy Ci cc wyznaczyli...ja w czwartek na ktg dopiero jade jeżeli nie urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ja tak sie zastanawiam nad tym wywarem z lisci malin... wydaje mi sie on bezpieczniejszy, niz ten caly olejek, ale watpie by to cos u mnie zadzialalo... tm bardziej, ze nawet zadnego rozwarcia nie ma, szyjka nieskrocona... Na porod sie nie zapowiada, a od wczoraj mala taka ruchliwa jak nigdy po prostu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spróbuje z tym olejkiem jak do domu wróce . Ale tylko łyżke doleje do coli i zobaczymy najwyżej mnie porządnie przeczyści :) jeśli sie nic nie ruszy to coś z tego będe miała będe miała czyste jelitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamamusia poczytaj kobiet które też piły ten olejek nie zawsze zadziała na poród . Ewentualnie może przeczyścić a to też dobrze bo dzidzia jeszcze niżej zejdzie :) zaraz sie spytam położnej póki jestem w szpitalu ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
No ja gdzies tam na jakiejs stronie wyczytalam, ze caly ten olejek oddzialywuje na plod i sie wystraszylam szczerze mowiac... Bo rodzic to ja bym juz chciala, mysle, ze 39 tydz to ok, dziecko juz donoszone, ale jakos boje sie, ze jej zaszkodze tym olejkiem , z drugiej strony jak jej nie pomoge wyjsc z brzuszka to cos czuje, ze przenosze :P albo beda mi wywolywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
O, to byłoby świetnie gdybyś położnej zapytała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Wypiła któraś z was ten olejek rycynowy jak tak to dajcie znać jakie efekty :)Mi się wczoraj zaczął 39 tydzień ciąży na razie nic się nie zapowiada na rozpoczęcie porodu w tą pełnie to mnie całą noc czyściło latałam co chwila do kibelka .To może jest jakaś oznaka może coś lada dzień ruszy.Ja na razie nic nie będę eksperymentować no chyba żeby było już po terminie i nic by się nie działo to wtedy może się skusze na ten olejek:) Sweet maleńka mój Maksio jest rasy Golden Retriver właśnie niedawno skończył rok.Dzięki niemu mam jeszcze motywację żeby się ruszyć z domu bo ostatnio tak mi ciężko że najchętniej bym siadła na kanapie i czekała na poród;) Stopy to mi tak spuchły że nie nie umiem się do żadnych butów zmieścić dłonie zresztą też.Ta końcówka ciąży jest chyba ciężka dla nas wszystkich dlatego z niecierpliwością tak czekamy na porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...g...a...
w pierwszej ciazy pilam olej rycynowy i nic, on nie szkodzi dziecku ma przyspieszac porod ale jak widac nie dziala na wszystkie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde niewiele dziala. Jak dziecko chce wyjsc to wyjdzie:) slyszallam ze kucanie moze pomoc i ten seks:) mnie dzisiaj boli w okolicy ledzwiowej po lewej stronie ale nie ludze sie ze urodze, bo czuje ze jeszcze troooche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×