Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

mnie tez sie wydaje ze czasem moze zadzialac a czasem nie zalezy od organizmu .i wydaje mi sie ze bardziej tez zalezy od tego jak pozna juz ciaza jest. wczoraj cos pisalam na wieczor ale dzis szukam i nie mojego wpisu chyba cos musialam zle wkleic .zakrecona jestem he he .na szczescie mala jest jak narazie grzeczna jak aniolek i nawet tata wczoraj pierwszy raz zostal z nikola sam na 1,5 godziny .mama mogla jechac spokojnie na zakupki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet malenka a piłaś to ? ja wam powiem tak wypiłam łyżke ten jeden jedyny raz i nigdy więcej . Myślałam że sie zaraz porzygam bbllee . narazie rewelacji nie ma byłam rz w ubikacji po 15 min dam znać jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby piszą że po terminie nie ale przecież termin jest od 38 tygodnia . No ale każda inaczej praktykuje :) czytałam o babce która wzięła wypiła olejek w 38 tygodniu ciąży i mówiła że wogóle nie ruszyło ją . No ale cóż każdą wezmie inaczej po olejku a ja nie dawno wyszłam drugi raz z ubikacji i nic sie nie dziej . E tam tylko przeczyściło . Pierdziele nie bawie sie w to już . Poczekam aż córa sama wyjdzie no chyba że mnie wezmie pózniej w co wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sie nic nie ruszyło niestety...olejku nie piłam bo nie udało mi sie kupic...mały fika jak szalony i nie zapowiada sie na akcje porodowa,a taka piekna data;) Owca czyli fałszywy alarm a my juz myslałysmy ze masz dzidzie:) Ja na ktg jade jutro,ale mysle ze wróce spowrotem do domu bo nie odczuwam zadnych skurczy... Ania szczerze mówiac troche dziwie sie ze lekarze wypisuja Cie do domu jak Ty juz jestes tyle po terminie,cos tam miałas z tym łożyskiem i wogóle ... wiadomo to sa lekarze wiedza co robia ale ja bym nie dała sie wypisac bo bym sie bała , mi połozna mówiła ze maks7-8 dni po terminie juz biora do szpitala i decyduja czy cc czy wywoływac,ale tak czy siak lezysz w szpitalu bo masz codziennie ktg itd... Miłego Dnia ;) My dzisiaj objadamy sie pysznymi rogalikami Marcińskimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaalam rano sms od kaski85(dopiero teraz zobaczylam). Jest w szpitalu, ma 4 cm rozwarcia i regularne skurcze. o 22 pila olejek a o 2 w nocy sie zaczelo. Ania-masz pic olejek i rodzic razem z nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wypiłam 2 godziny temu łyżke i co i nic . Brzuch mnie troche pobolewa i nic poza tym . Eh chyba to nie jest sposób na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
A kaska85 na kiedy miala termin?:P Kurcze, boje sie a z drugiej strony to juz chce urodzic:P Moze jutro sie odwaze i wypije ten olejek... :P Bo dzis nawet do apteki nie dotarlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
O ile sie nie myle to kaska85 miala na 20.11 , a ja mam na 19.11 , wiec co dziewczyny?:P jutro probuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz niby łyżka za mało a 15 min mnie ruszyło na kibelek he he :) no ale jeszcze jedna wypije niech będzie . Aha a kaska85 ile wypiła tego olejku bo ja mam 100 ml .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Malenka No ja tez wlasnie chcialam zapytac, czy nie moglabys zapytac Kasi w jakich proporcjach to wypila :) Ja dziewczyny za jakies pol godz bede miec olejek i zamierzam juz dzis go zazyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Kurcze dziewczyny, tak jeszcze teraz przeczytalam na forum, ze ktoras zazyla olejek w 38 tyg, urodzila, ale dziecko wydalilo smolke i przez to mialo 8/10pkt a skali Apgar. Na pewno nie zaszkodzi? Bo ja to mam gdzieś, że mnie tam przeczyści, czy się pomęczę, tylko czy na pewno małej nie zaszkodzi, może przewrażliwiona trochę jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam sms od Agnieszkaj10 mała Julka jest już na świecie, waży 3250g i ma 55 cm!!!! Witamy na świecie!!!! Piękna data ur 11,11,11:):):) a ja caly czas sprzatam i mnie nie chce za chiny nic ruszyc...:( i niestety dostalam od meza zakaz eksperymentowania z olejkiem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ale sobie mała wybrała datę! Ekstra!:) Super, że kolejna dzidzia jest na świecie!:) Gratulujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale super:)gratulacje!!!!!!!!!!!! ale piękna data:D:D:D:D Ja zapytałam mamy z ciekawości czy one piły w tamtych czasach i taki opierdol zebrałam że nie warto było pytać...! Natury nawet trzęsienie ziemi nie ruszy,a że ktoś tam coś się ruszyło po wypiciu tego to przypadek..i wiele wiele wiele wiele wiele wiele...etc krzyków usłyszałam... więc... uważajcie dziewczyny z tymi eksperymentami Ja to muszę poczekac aż ten BURDEL w Warszawie sie skończy bo nie mam jak dojechać do szpitala hehehhe...ja tu z torbą czekam żeby jechać do szpitala a w telewizji mówią że połowa Warszawy zamknięta !!!!!!!! przez pajaców z manifestacji... co za PATRIOTYZM..hehe dziewczyny..trzymam kciuki ze jeszcze ktoś dzisiaj urodzi w tak fajną datę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świezo upieczonej mamusi, Julcia ma piekna date:) Mój Borysio raczej dzisiaj nie wyjdzie ... narzeczony przeprowadza z nim męskie rozmowy a on nic hehe Tak jak któras napisała natury nie da sie oszukac bedzie miało wyjsc to wyjdzie i juz... Ja tez mam termin na 19 i licze ze o terminu urodze bo jak nie to 19 musze sie zgłosic na patologie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Dziewczyny wypiłam, 1,5 lyzki tego oleju rycynowego... teraz czekam :P kurcze ciekawe czy cos mnie ruszy !:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to o pół łyżeczki jesteś odemnie lepsza he he :) u mnie jak narazie tylko twardnienia macicy sie pojawiły i nic więcej szczerze powiedziawszy i wiecie co na nic więcej nie licze bo i tak pewnie nie urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ania mnie poki co jeszcze nic nie rusza, ale poczekajmy:P Kaske85 ruszylo o 2 a o 22 pila, wiec mam czas jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych mamusiek :))) Z tym olejkiem, to faktycznie różnie jest, wszystko zależy od organizmu, a przede wszytskim od maluszka :D Mnie w pierwszej ciąży ruszyło chodzenie po schodach, a na koniec dnia... małe co nie co z mężem :P Na drugi dzień odszedł czop, chwile po nim odeszły wody płodowe, a kilkanaście godzin póżniej na świat przyszedł synuś :) A mnie coś dzisiaj brzusio pobolewa, ale w dole nic się nie dzieje. Więc skoro ominie nas ta piękna data, czekam cierpliwie do terminu, tak czy inaczej, to jeszcze tylko 2 tygodnie. No a w Warszawie faktycznie się działo, właśnie oglądam wiadomości. Jednak niektórym nudzi się. Smutny widok, niema co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam o 2 więc kawał czasu minęło i nic :) cóż widocznie tak musi być. no fakt tylko ile kaska wypiła tego olejku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J wymyśliłam sposób żeby całej łyżki odrazu nie pić he he. Bo dla mnie to jest nie dobre. Więc tak pół szklanki koli łyżeczka olejku , i drugi raz pół szklanki coli łyżeczka . Tak na wrazie W gdyby mnie podkusiło następnym razem . Chodź jak już poczułam smak to niewypije fu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ja tam nalalam lyzke stolowa, obok napoj i wzielam lyzke do buzi i od razu popilam:) dalo sie zniesc, tylko od razu lecialam myc zeby, bo okropny tlusty smak czulam :) Dziewczyny, ja musze cholerka urodzic, jak nie dzis to jutro:P Porobie moze troche przysiadow:P Ania swoja droga to ja czytam, ze niektore to nawet 50 ml pily i wiekszosc pisze razej o 3-4 lyzkach, ale ja sie boje , ze to za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bym chyba padła jak kawka po 3 łyżkach :) nie no aż tak eksperymentować nie bede. a i zapomniałam pytałam sie o olejek rycynowy tej mojej położnej i tak. Prawda że przyspiesza poród :)aby co to mówiła żeby nie przesadzić w sensie 100 odrazu wypić :) i mówiła że olejek podziała tylko na taką cieżarna która ma już przygotowaną szyjke macicy do porodu dojrzała skróconą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Eee to lipa, bo ja mam caly czas szyjke 2,0 i zadnego rozwarcia, natomiast dojrzale mam lozysko :) Mnie poki co nawet nie przeczyscilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×