Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość Ania23L
Ogólnie patrząc z boku to idzie sie uśmić czasem z tych reakcji :D jego rodzice akurat mnie lubia ale sa strasznie sztywni powiedz przy nich jakiś zbreźny kawał lub zacznij temat seks a zaraz towarzystwo sie rozchodzi do pokojów :D mnie to śmieszy troche ale cóż ludzie są różni trzeba akceptować takim jakimi są lepsi tacy jak tacy co codziennie by cie podtruwali ha ha ha żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Aniu:) ja się bardzo cieszę, że Wy tu jesteście, mój mąż niby w domu jest, ale ma teraz bardzo trudny okres zawodowy, bardzo dużo spraw na głowie, no i .... to tylko facet;) wiadomo, choćby chciał to itak nigdy kobiety nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to się fajnie u Ciebie złożyło :):) Mój powoli się już pogodził z sytuacją, nawet słyszałam spore wzruszenie w jego głosie jak opowiadałam mu wieczorem o moich przeżyciach na usg :) i gdy oglądał zdjęcia z tegoż usg to nie powiem, zaświeciły mu oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
samotne ciężarówki aż sie zaśmiałam :) ten mój dopiero w czerwcu miał wrócić ale obiecałam mu że razem pójdziemy na usg 4D więc za tydzień wraca he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze że mamy to forum, co by się nawzajem podtrzymać na duchu w chwilach, gdy nasi panowie nieobecni gdzieś tam zarabiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja mojemu wysyłam zdjęcia w mmsach ale i tak sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Dokładnie dziewczyny szczerze dzięki temu forum nie czuje sie sama tylko jesteście z kim moge pogadać no popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też się bardzo cieszę, że pomimo wszystko nie przechodzę tego sama... Nie wiem jakby wyglądał mój dzień bez tego wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez przez to lepiej;-) ja tez wysylam zdjecia, ale jeszcze 3 tygodnie i bedzie ze mna na badania chodzil- i tak juz sie doczekac nie moze, zdjecia to nie to samo co na zywo zobaczyc;-) ooo! 4d jest super- jestem zafascynowana mozliwosciami technicznymi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego pewnikiem też zaciągnę jak tylko będzie ku temu okazja :D Ile USG już macie za sobą:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja dopiero zrobie usg 4D i sie doczekać nie moge:) Dzięki wam dziewczyny poprawił mi sie humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1- potwierdzenie, 2- kontrolne, 3- prenatalne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Od początku 4 razy już od pęcherzyka po dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 1 usg, w 9 tyg. biło już serduszko, ale ciąża była bardzo mała;) nie mogę się doczekać następnego;) a wracając do pytania, mój mąz ucieszył się bardzo, zaraz obdzwonił znajomych i rodzinę, nawet mówiłam mu, że za wcześnie, ale tak się cieszył! stara się mnie wspierać, sprawdza codziennie czy przytyłam, głaszcze brzuszek:) ale ja i tak czasem wariuję i nawet on nie jest mnie w stanie uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.... :) zazdroszczę :) ja dopiero 2 raz byłam, na prenatalnych, wcześniej w 8tyg jako potwierdzenie.... Ale kolejne czeka mnie chyba w okolicach 12 maja, idę do innego gina, z nfz, więc zapewnie i on będzie chciał zrobić usg kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!! dużo już razy miałyście usg, widzę, że zostałam w tyle;) ale myślę, że nadrobimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erka, pozazdrościć zapału męża ;)! Mój dopiero niedawno odważył się brzuszek dotknąć:) i wciąż się zarzeka, że malucha na ręce nie weźnie dopóki nie będzie chodzić, mówić liczyć i jeździć samochodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Mój niestety brzuszka nie widział ale mu wytłumaczyłam że wyglądam jak w 5 miesiącu więc mniej więcej wie :) ale dotknąc nie dotknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle chodzi mi po głowie, że to chyba chłopczyk będzie:) nie wiem, nie chcę zapeszać, ważne, żeby było zdrowe, ale czuje się całkiem inaczej niż w poprzedniej ciąży, mam ochotę bardziej na kwaśne i słone niż na słodkie - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, no i niektórzy mi mówią, że wyglądam jakoś lepiej, tak kwitnąco;) a w ciąży z córeczką wyglądałam po prostu fatalnie, dużo gorzej i to od samego początku, mimo, że samopoczucie było lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ale nie dziwmy sie ja bałam sie kąpać swojego pierwszego bąbla i mama mi kąpała bo inaczej to nad tą wanienka bym sie poryczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz marzy zeby glaskac i cos mowic, zapenil mnie ze jak wroci to nawet jak mi sie w nocy czegos zachce mam go budzic i do sklepu wysylac, a poki co przenioslam sie do rodzicow i to oni mnie rozpieszczaja heh;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Od jedzienia to chyba nie zależy bo z pierwszym to jadłam wszystko od kiszonych ogórków po wszelkiego rodzaju owoców ciastek itp itd więc powinnam mieć i jedno i drugoe a teraz też raz na słodkie raz na słone mnie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Podobają mi sie danusia, kasia, i bozenka a na synka to maciej, antoś, ewentualnie grześ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Podobają mi sie danusia, kasia, i bozenka a na synka to maciej, antoś, ewentualnie grześ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od samego początku miałam wybrane imiona :):) Julianna dla córki Aleksander dla syna :) Ja na słodkie to tylko czasem mam ochote, znacznie częściej na wszystko inne, kwaśne, słone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak myślałam, że jedzenie i zachcianki nie mają nic do rzeczy, chodziaż niektórzy mówią, że ma...nie wiem ja jak będzie chłopczyk to mu dam na imię Jaś, a jak dziewczynka to albo Ania (tak chce moja córeczka), albo Zosia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
śliczne imionka wszystkie sa ładne tylko które wybrać jeszcze dużo czasu do porodu więc może jakieś inne wpadnie do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Zobaczcie wczoraj popołudniu ruszyło mnie na delicje wiśniowe wieczorem już na rybke w occie dzisiaj koreczki i winogrono róźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
A z krztałtem brzucha to chyba szpiczasty na chłopca. Czy jakoś tak nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×