Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość agnieszkaj10
W 1 ciązy zęby na szczęście mi się n ie psuły, ale teraz to jakaś masakra. A dodoatkowo 1 zaczął się ruszać i pobolewa. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Mi jakoś tydzień temu dentystka zapowiedziała, że jeśli nie wezmę się za siebie to po ciąży przyjdzie mi ratować 8 zębów... -_- problem w tym, że póki nie przejdą mi mdłości to nie ma opcji, żebym choćby weszła do gabinetu dentystycznego... dodatkowo wczoraj moja mama mało na zawał nie padła jak zobaczyła mój wynik na ciśnieniomierzu, dla pewności 2 razy sprawdziła i wyobraźcie sobie że miałam 80/50 przy tętnie 90 ;P Dodam, że ja zawsze byłam niskociśnieniowiec ;) Ale tętno miewałam normalne a to takie dość przyspieszone chyba;) Ale kawy nie jestem w stanie ruszyć, a wszelkie wspomagacze odpadają, więc obecnie już się nawet nie dziwię, dlaczego tyle śpię... Właśnie pochłonęłam 3 kiwi na śniadanie, ponoć witaminka C na czczo jest dobrą receptą na zaparcia i bóle głowy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześć dziewczyny . Strasznie niskie te ciśnienie masz ja najmniej mam 100/60 ale to w ciąży chyba normalne gorzej by było jakby miało sie ze 160/120 albo wyżej to by był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
W pierwszej ciąży właśnie miałam mocne zęby nic sie nie psuło zobaczymy jak z druga coś mnie dziąsła pobolewają chyba sie przejde w któryś dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz 123 5
też dołączam :) termin mam na 3 listopada :) I już nie mogę się doczekać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Witam Cie :) w naszym gronie. dziewczyny dzisiaj psikłam sobie przed syropem i nie cofało mi sie wogóle :D a za nie długo znowu. Naszły mnie dzisiaj obawy że dzieciątkiem coś sie dzieje :( takie obawy występuja u was ? Wszystkie już weszłyśmy w drugi trymestr chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki w ciazy jak najbardziej mozna, tylko trzeba dobrze umyc:) ja dodatkowo odpazam wrzatkiem:) w czasie karmienia nie powinno sie jesc bo moga dziecko uczulic ale w ciazy wcale tak nie jest:) truskawki sa mega zdrowe i maja duzo witamin:) warto sie skusic teraz jak beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja juz 15 tydzien mam w polowie;) brzuchol rosnie i widze to a potrafie schizowac ze za maly:d a jest duzy dosc:D Natomiast przytylam niewiele a jem normalnie. Mam humory i zmeczona jestem bardziej ale nie mam obaw:) Czasem nawet zapominam ze w ciazy jestem:d aa i wydaje mi sie ze juz czuje leciutkie ruchy;) w zasadzie to mozliwe juz:) to moja druga ciaza;) Mialam okazje pozyczyc od kolezanki ten aparat dopplerowski Angel Sound ale nie chce ani sie faszerowac niepotrzebnym promieniowaniem ani sie na sile macac tym po brzuchu... z reszta za 3tyg ide na USG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wiemy tylko my tak pisałysmy bo jakbyśmy wszystkiego nie mogli bo coś tam to wtedy byśmy chyba na samym powietrzu żyły i do tego oczyszczonym z wszelkich zarazków żeby dziecku noe zaszkodzić ponoć właśnie farby nie mają takiej zawartości amoniaku i sa bezpieczne np.joanna czy garnier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
to tak jak ja :) tylko aby 1 dniem róznicy chociaż wiecie nigdy nie wiadomo kiedy dzidzia sobie wybierze moment na wyjście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
to tak jak ja :) tylko aby 1 dniem róznicy chociaż wiecie nigdy nie wiadomo kiedy dzidzia sobie wybierze moment na wyjście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mysz :) Ja już od jakiegoś czasu wcinam truskawki - to jedna z niewielu rzeczy od której nie mam mdłości. U mnie to dopiero 11 tydzień, więc jeszcze 1 trymestr - strasznie mi się to wlecze :( Byłam dzisiaj na badaniach, został mi tylko mocz do zaniesienia, bo dziś rano zapomniałam i od razu jak wstałam to poszłam sikać. 18-tego ide na wizyte i usg, już nie mogę się doczekać, stresuje sie też trochę, żeby wszystko okazało się w porządku.. Dzisiaj w empiku widziałam takie albumy dla dzieci, do których wkleja się zdjęcia już z usg, miałam ochotę kupić, ale były one typowo dla dziewczynki lub typowo dla chłopca, więc jeszcze się wstrzymam. Żałuję, że nie wpadłam na ten pomysł, jak chodziłam w ciąży z córcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja dzisiaj ale miałam pokręcony dzień o 6.30 wyszłam i dopiero wróciłam...padam... A jutro czeka mnie jeszcze gorszy dzien bo mam te prenetalne wiec trzymajcie kciuki!!! U mnie obawy dotyczace dzidzusia sa ogromne bo jakos nie potrafie uwierzyc lekarzowi nawet jak mówi ze wszystko ok... U mnie juz 13 tydzien leci teraz USG bede miała 26 maja w Dzien Matki moze dowiemy sie płci i bede miała piekny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja mam 23 maja wizytke i też może już poznam kto tam sobie mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czasem myślę, że nie chcę poznawać płci tylko mieć niespodziankę...ale wiem, że nie wytrzymam :) karolcia to miałąś pracowity dzien, jutro trzymam kciuki i koniecznie napisz, jak badania. I muszę się pochwalić, że wreszcie ruszyłam tyłek i kupiłam sobie 2 biustonosze :) U Was też jest taka beznadziejna pogoda? Niby słońce świeci, a zimno jak cholera i wieje, moja córka już 2 dzień siedzi w domu i już sama nie wie, co ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj uskuteczniam lenistwo :):) Mój TŻ również, więc mamy sjeste w domu od rana :) Lęki związane z ciążą są, były i będą bez względu na trymestr :) Ja również zaczęłam II - obecnie mam za sobą 13t4d ;) I nie mogę się doczekać naszych polskich truskawek, ale ponoć w tym roku ze względu na przymrozki nie należy się nastawiać na dużo i tanio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No u nas też brzydko jest mój syn szału dostaje od tego siedzenia w domu że zaraz chyba po suficie bedzie chodził :D chwile go goniłam i tak sie zmachałam że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w 1 ciąży też zażerałam się truskawkami - dzień w dzień jadłam pierogi z truskawkami :D Julianna co czytasz teraz? Ja od niedzieli przeczytałam "Żydówkę Noemi" i "Za zasłoną strachu" zamiast uczyć się do egzaminów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis słoneczko było ale zimno jak nie wiem,od jutra ma byc cieplej na szczęście bo ja zmarzluch jestem... Ja czekam na truskaweczki i nawet jakby mnie uczuliły to i tak sobie ich nie odmówie bo sa pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moje zainetersowania lieteraturą są na poziomie mojej 56 letniej mamy :) Mam za sobą Trylogie "Kluczy" Nory Roberts, "Lektora", a teraz przymierzam się do "Czaropis" Charlton Blake oraz "Córka Burzy" Mead Richelle. ;) Więc romanse, fantastyka i kryminał :) Lekkie i nie męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na "Lektora" też mam ochotę :) Ja wolę dramaty (obyczajowe i wojenne), czasem kryminały, ale ogólnie smutne książki, najbardziej tematyka wojenna i przedwojenna Polska :) Chociaż ostatnio wciągnęła mnie pewna norweska saga (trochę obciach takie romansidła czytać, ale trzeba przyznać że wciągające to jest:P) Karolcia wszystkie zgodnie czekamy na te truskawki :D Ania a Twój synek już wie że będzie miał rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz ochoty na truskawki narobilyscie! A ja ostatnio mam straszna chec na kwasne-np.cytryne,i tak sobie samą ją wcinam;p a takze zaczelam uwielbiac serek topionytaki np do tostow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
To ja dziewczyny dołaączam do grona czytelniczek ja jestem na etapie czytania książek romantycznych i czytam obecnie wszystkie po kolei autorki Deirdre Purcell ( teraz KRAINA DZIECIńSTWA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to miałam:) A ostatnio faza jednak na słodkie....:/ kurczę aż żałuję, że nie kupiłam nuetlli lub czegoś takiego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też dołaczam do czytelniczek:) ostatnio nie mam czasu za bardzo ale powróce do czytania jak tylko troszke sie u mnie uspokoi,ostatnia książka jaka przeczytałam to "kukułka" teraz zabiore sie za p.s.Kocham Cię bo takie książki lubie... Kurcze niby mówia ze słodkie na dziewczynke kwasne na chłopaka ale u mnie to jest tak ze zjem obiad,zaraz słodkie wcinam,wczoraj na ryneczku kupiłam sobie takie pyszne ogóreczki małosolne i nie miłam takiego smaka na nie ze zjadłam po drodze bo nie mogełam wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Lubie takie książki strasznie u mnie w biblotece to już prawie wszystkie wypożyczyłam no i kupuje po troszku bo to fajnie jest czasem powrócić czasem. A dziewczyny pod koniec ciaży polecam przeczytać książke Niewolnica Miłości napewno ruszy do porodu albo obejrzyjcie jakiś horror to mur beton poród murowany :D chociaż to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wszystkie które polecałyście przeczytam napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×