Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja przesunęłam na za tydzień....nie wiem czy mój gin mnie nie opieprzy, ale dziś rano zrobiłam wszystkie zlecone badania, Pani telefonicznie mówiła, że na wynika czekam kilka godzin, a po zrobieniu badań powiedziała, że wyniki będą w poniedziałek!!! Więc jak zwykle wszytko zostawiłam na ostatnią chwilę i się przejechałam:( ale cóż, będę za tydzień na wizycie i zobaczymy;) a jak reszta? co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) Jestem po wizycie i jestem mega szczesliwa z moim skarbkiem wszystko ok,przezierność w normie i reszta badan tez w porządku:) moje maleństwo ma już 5cm i tak sie rusza ze nie mozna za nim nadążyc na usg,mój gin zrobił mi dzis 4D i skasował jak zawsze za wizyte wiec jestem w pozytywnym szoku...powiem Wam ze to 4D rewelacja wszystko dokadnie widac maluszek tak ruszał rączkami jakby do nas kiwał:)no i sie smialismy bo ma bardzo duże stopki hehe Stres związany z wizytą minął ale dostałam skierowanie na prenetalne i bardzo sie boje:( A jak wasze maleństwa jak Wasze wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erka ja miałam miec wizyte w zeszły czwartek i tez nie poszłam bo sie zle czułam i nie miałam siły na badania isc i nie było zadnych problemów! Wogóle nie wiem co z terminem porodu bo dzisiaj z USG wyszło ze na 20.11 z miesiączki wychodzi ze 12.11 a ostatnio z USG wyszło 15.11 wiec cały listopad czekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erka ja miałam miec wizyte w zeszły czwartek i tez nie poszłam bo sie zle czułam i nie miałam siły na badania isc i nie było zadnych problemów! Wogóle nie wiem co z terminem porodu bo dzisiaj z USG wyszło ze na 20.11 z miesiączki wychodzi ze 12.11 a ostatnio z USG wyszło 15.11 wiec cały listopad czekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakaś paranoja.... niedawno wróciłam z miasta bo nagle mnie taka ochota wzięłą na cheesburgera z McDonalda.... ( wiem, wiem paskudztwo, ale nie jadlam ich chyba z 3 lata...) no i było silniejsze ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam spokojna wizyte, bo tylko wyniki omowiil- skoro usg mialam w piatek to nie potrzebne bylo powtarzanie, ale poki co wszystko ok- odpukac;-) a ja mam pytanie dot.toksoplazmozy. Przechodzilyscie?? Jesli nie to czy powtarzacie badania co 6 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najgorsze, że najbliższy mc donald mam przy bramie portowej a mieszkam na gumieńcach, to sobie wyobraź jak wielkie musialam mieć samozaparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no to faktycznie- ja na szczescie na prawobrzezu wiec do tych wszystkich mam rzut beretem, ale znam przypadki co ze stargardu do szczecina do mcdonalda sie wybieraly- bo zachcianki byly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny zazdroszczę Wam, że macie apetyt, nawet na hamburgery. Ja jestem jedną wielką mdłością :( Jem tylko jabłka bez skórki, daktyle i puste naleśniki. Wczoraj wymiotowałam w samochodzie do reklamówki, bo akurat nie było gdzie stanąć - porażka, na dodatek moje 2,5 letnie dziecko potem wszystkim o tym opowiadało, łącznie z sąsiadem w windzie :O Mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam taki etap, kiedy na zapach karmy moje pieska reagowałam sprintem do toalety, a dodam, że psinka je tylko suchą karmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tylko kilka razy zemdlilo ale raz jak robilam badania laboratoryjne w instytucie i wymiotowalam do umywalki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xdaisyx -powtarzam na toxo, bo jesli bym zlapala to mozna leczyc w ciazy. zrobie po nastepnej wizycie bo bede sie umaiwac na polowkowe juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co z tym McDonaldem to coś jest:) ja od dawna mam zabójczą ochotę na wieśmaka:) jak dotąd nie uległąm pokusie, ale chyba jednak nie wytrzymam;) fajnie, że u Was w porzadku trochę mnie zaczeła zastanawiać ta toksoplazmoza... nie wiedziałam, że się to powtarza! ja póki co zrobiłam, ale wyników jeszcze nie odebrałam, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Czy mogę do Was dołączyć? Termin mam na 5 listopad, to moja kolejna ciąża. Przyznaję, ze czytam Was odkąd dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, ale ciągle brakowało weny na pisanie. Czytam jakie macie przeboje z 'potrzebą' zdrowego jedzenia hahahah tamta ciąża upłynęła pod znakiem pizzy i puszką pepsi :) świetnie działała na zgagę :) nawet cztery godz przed cc musiałam wypić puszkę, bo było mi niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dzis późną porą bo jutro wyjeżdzam w góry i troche było pakowania itd.... Co do Mc to ostatnio zjadłam w cheesburgery i frytki i chyba na dłuższy czas mam dość hehe jedyne co zjem to lody bo uwielbiam te z polewa toffi mniam mniam:) Mam smaka tez na kurczaczki z KFC ale musze sie powstrzymac bo wczoraj lekarz mi nawijał 10 min o diecie (ma obsesje na tym punkcie) No własnie co z Ania?zawsze duzo pisała a teraz cisza...ona chyba miała tez wczoraj wizyte u gin o ile sie nie myle... Takietam Witamy:) Miłego weekendu słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześć dziewczyny wczoraj miałam wizyte i okazało sie że mam za wysoki cukier i wykryto leukocyty w moczu :( mam przepisane lekarstwa i znowu na badania mnie wysłał. Miałam robione usg i dzidzia juz taka duza az sie smialam z radosci i wszystko z nią w porządku serduszko ładnie bije :) Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to nie jest źle :) Bardzo się cieszę, napędziłaś nam stracha tą ciszą;) A ja zauważyłam pewną prawidłowość w moich 'porannych' mdłościach. Budzą się chwile po przyjęciu witamin. Prenatal Classic. Gin stwierdził, że mam je tymczasowo odstawić i jechać na samym kwasie foliowym, bo przecież odżywiam się względnie poprawnie, i dostarczam młodemu odpowiedniej ilości witamin. No cóż, pożyjemy zobaczymy ;) Mam również pewien dylemat, może będziecie wstanie posłużyć radą- dzisiaj urodzinki ma babcia mojego TŻ, kobitka pełna energii, fajkę pali jedna za drugą i non stop piwko chłepcze. Wczoraj dała nam znać, że robi "spęd rodzinny" i mamy się czuć zaproszeni. Boje się, że w mieszkaniu będzie tyle dymu, że nie da się tam usiedzieć.... Jak się ładnie wykręcić od takiej posiadówki, i dodatkowo nikogo nie urazić;/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prental classic mowisz- jak rano sie budzilam i bralam go na czczo to rowniez bylo mi nie dobrze, chociaz mi mdlosci prawie w ogole nie doskwieraly. Tez poki co sam kwas wcianam, jakies podejrzane mi sie to wydalo, niby mialo zapobiegac a samo powodowalo;-) Ja niestety nie jestem mistrzem w wykrecaniu sie od spotkan, bo zawsze ulegam;-) Ale moze powiedz ze nie czujesz sie najlepiej w wpadnij tylko usciskac i dac prezent?;-) Ania- ciesze sie ze wszystko ok, to teraz chyba wszystkie poczekamy kilka tygodni na nowe wiesci od lekarza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak właśnie zrobię:) Ja prenatal zawsze po śniadaniu, na czczo bym się nawet nie odważyła, kwas też po jedzonku, jakoś wątpie, by mój żołądek na spokojnie przyjął tabsa bez wcześniejszej zagrychy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Nie uważnie czytałyście mam za wysoki cukier czyli to jest źle to mnie martwi a to grozi cukrzyca ciążową i tego sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam na zakupy i kupiłam multum ubranek białych kremowych różnych różniastych to było śliniejsze odemnie :D teraz aby mnie ciekawi co bedzie czy chłopczyk czy dziewczynka chociaż wiadomo nie ważne co aby było zdrowe ale i tak ta ciekawość jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
A i przepraszam że sie tak długo nie odzywałam ale nie miałam chwilowo dostępu do neta bo coś tam sie stało . Ja dziewczyny w pierwszej i w drugiej biore biofer folic to jest żelazo z kwasem foliowym i ani razu nie wymiotowałam ( nie licząc wczoraj coś mi zaszkodziło chyba mamina zupa :) ) dziewczyny ja jestem pełna werwy ostatnio moge tyle rzeczy robić i zmęczenia nie czuje dopiero jak sie położe to wtedy siła wyższa :) a wy dziewczyny jak ie czujecie jak maleństwa wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
To ja mam tak samo z tymi kurczaczkami z KFC najbardziej to lubie te pikantne hot wings 30 zawsze biore bo tyle wciągne pózniej pewnie już pełen chyba że bede miała diete to wtedy może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No i zapomniałam napisać wcześniej na kurczaczkach byłam w czwartek wieczorem tak mi sie ich chciało że musiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Nie wiem ale nie podobała mi sie mina mojego gina jak zobaczył wyniki wkurzam sie że wszystko tak długo trzeba za wynikami za następna wizytą :( widze że masz smaczki takie same ja też je uwielbiam zawsze popijałam pepsi ale pózniej mniej sie zmieści więc teraz na wode sie przerzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×