Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Spiertalaj z tego topiku na swój . A nie wpierdalasz sie w cudzy. twój bachor pewnie wyleniały bo mamusia z koziej dupy na samym mleczku chowała i dzieciak pewnie chorowity . Jak planowane to spierdalaj do dzieciaka a nie tu dziewczynom łep zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ze zrozumieniem i pograzac sie nie musze tak jak ty.. Napisalam ci odrazu tamto zebys dalej nie naskasiwala juz na kogos kto daje kleik ryzowy czy kukurydziany.. I jeszcze jedno daj kazdej z nas wychowywac swoje dziecko i nas nie pouczaj... mnie nie obchodzi co ty robisz z swoim dzieckiem, mozesz mu podawac nawet żurek od poczatku zamiast mleka... bo znam taki przypadek. zegnam kolezanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja bym z serkow zrezygnowala i podala owoce,na serki przyjdzie czas:) Chcialam wam tylko napisac ze mam kolezanke jej maly ma 2 mce i na polecenie pediatry musi dawac mu kleik bo maly sie nie najada!!! wazy 7kg i mierzy 65cm potrafi wypic 200ml mleka i za godzine wolac znowu,wiec roznie to z tymi dziecmi bywa.My kleik uzywamy od niedawna na noc i to w zasadzie przez to ze chlopcy maja smocZki wieloprzeplywowe a ze wieczorem chca mleko szybko to sie krztusza i ulewaja wiec pol miarki kleiku na tyle je zageszcza ze pija szybko ale sie nie zachlystuja i jest ok ,w ciagu dnia bawia sie w picie mleka wiec dostaja smoczkiem 2 ,ale wieczory sa straszliwe jest placz bo juz natychmiast musi byc mleko i jak dostana 2 to polowy nie dopijaja i musze ich potem wybudzac a tego nie lubiaanio oni ani ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny normalnie taka nie jestem ale to gadanie że wyrodne matki jesteśmy podniosło mi ciśnienie . Wrrr >:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co denerwowac, kazda znas jest dla swojego dziecka najlepsza, najukochansza matka i my same wiemy co dla nich jest najlepsze... Inne moga sobie mowic co chca... mi juz to kolo dupci lata.. mam ich daleko gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobabelkow małej dałam sok jabłkowy ten po 4 miesiącu ale rozcieńczyłam go tak 30 ml soku 60 ml wody . Jabłuszko z bobovity dałam 1.5 łyżeczki i jest ok też tylko nie robie tego odrazu . Wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ciebie to znam osobiscie,i dziwie się że w ogóle się wtracasz,i upadasz na tak niski poziom,ja nie wyzywam waszych dzieci ja im tylko strasznie współczuje...skąd wysuwasz takie wnioski ze moje dziecko jest chorowite?Wiesz dobrze że nie jest:) Mówiłam że jestem tu od początku........ Kasiuleczka koleżankami nie jesteśmy i nie będziemy :) nigdy:) strasznie mi Ciebie szkoda.....tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezankami napewno nie Bylysmy i nie bedziemy bo ja nawet nie mam zamiaru z nia byc bo strasznie glupio miec taka kolezanke nienormalna.. za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam.. ide z moimi anioleczkami na saneczki bo u nas jest w miare cieplo zeby pójść... Dobrej i spokojnej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawnie się Tobie przy najbliższym spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu żeby sie spotykać gdzieś . Podaj swoje imię . Lub jeśli masz nk wejdź na nk proste a nie bawisz sie w jakieś podchody . sorry ale nie znam osób które w taki sposób pouczają inne matki to raczej ich sprawa a nie twoja . Jeśli mnie znasz to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tej herbatki
13:01 [zgłoś do usunięcia] Ania23 LB Spiertalaj z tego topiku na swój . A nie wpie**alasz sie w cudzy. twój bachor pewnie wyleniały bo mamusia z koziej d**y na samym mleczku chowała i dzieciak pewnie chorowity . Jak planowane to spie**alaj do dzieciaka a nie tu dziewczynom łep zawracasz to sa wlasnie te wychowane kulturalne mamusie.....kolor nicka nie ma znaczenia albo ma sie poziom albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co teraz dochodzenie robisz?boisz się że ktoś sie dowie co wypisujesz? hehehehehehhe tak właśnie tutaj wszystkie są takie kulturalne..hehe..szkoda czasu na nie,ja i tak długo wytrzymałam i ni cnie pisałam...ale ile można czytać takie bzdury przecież to aż włos się jeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie dziewczyno dochodzenie ty si słyszysz co ty mówisz , ja sie tylko pytam . no ale nie chcesz nie musisz mówić i dwa . mów prosze bardzo , mało mnie to obchodzi :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna która nie umie czytać ze zrozumieniem,ja pisze o kleikach,a wy sobie dopisujecie historie.. tak to jest na wsiach kończe bo i tak nic się nie zmieni:) smacznych kleików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia-mamuskalistopa
Aniu, nie szarp sobie nerwow:) Wyluzuj i olej to co piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole ręce opadają a gdzie ja napisałam że mówie o Tobie!!!!!!!!! nie potrzebnie się wtrącasz wyluzuj i sie nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok . Tylko pisałaś w którymś momencie o wszystkich więc sie nie dziw z racji swojej że uważałam że o mnie też mówisz . przyszłamamusia ja sie nie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
A pamiętasz mnie Aniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. My wlaśnie wstaliśmy, pojedli i czekamy na 8 rano i bedziemy dzwonic zeby sie zarejstrowac do szczzepenia. Zobaczymy ile ten nasz maluszek wazy. Wczoraj bylysmy na sankach z corcia i tak sie osmialam z niej bo kazala mi siadac na sanki i jechac z nia... :P Juz sie nie moge doczekac az Mikolaj bedzie taki duzy i beda sie razem bawic.. ale przyjdzie na to czas i pora... Jak to ja mowie byle byl zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja właśnie jem śniadanie, korzystając że Karolina śpi. Nie wiem, co jej się stało, ale w nocy budziła się o 3, 4.20 i w końcu o 6 obudziła się już na dobre.. Wasze dzieci też zaczynają się tak strasznie ślinić? Bo u nas bez śliniaka się już nie obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slinic to malo powiedziane- moj Synek ma ciagle mokre body, wiec tez chyba zaczne sliniaczek zakladac. Czasem jak wyciaga raczki z buzi to sa cale mokre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ząbek? Ja się jeszcze nie spodziewam ząbków, bo starszej zaczęły się wyżynać jak skończyła 8 miesięcy, chociaż kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×