Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Zaczernilam sie:) oooooooo mnie tez takie humory dopadaja czasem az sama siebie nie mam ochoty znosic wrrrrrrrrrrrrrrr co do plci nie mam zadnych cisnien gdybym mogla obstawiac to dwaj chlopcy albo parka zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey, mialam ochote na batonika, wymusilam go na moim partnerze i juz mi sie humor poprawia... Boze, ciąża to ostra jazda po hormonach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna nie przejmuj sie tak :D ja mam gorzej musze aż do psychiatry lecieć ze swoimi nerwami he he wczoraj dla mnie to była tragedia ale już dzisiaj spokojniejsza jestem synuś dzisiaj dostał napady czułości i dzisiaj chodzi przytula mnie całuje w buzie i w brzuszek i tak mi mówi mamusiu kocham cie aż mnie sie to udziela :)i też tak za nim chodze to go tule całuje teraz ogląda bajke to mu nie przeszkadzam bo mu sie odwidzi ta czułość :D więc dzisiaj już tak nie przejmuje sie i julianna ty też po oddychaj głęboko zrób coś co cie uspokaja. Ale dobre daje wskazówki na nerwy a sama mam takie że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny codziennie mam okropne bóle głowy i poprostu dostaje szału krzycze na wszystko i wszystkich,lekarz kazał wziac apap ale sie boje ze jednak zaszkodze synusiowi...na dodatek dzisiaj tak mi poleciała krew z nosa ze nie wiedziałam co sie dzieje przez chwile...ehhh... nie ma co ukrywac ciążą jest cudowna ale potrafi tez wykonczyc psychicznie... dla mnie nagroda za te wszystkie cierpienia jest zobaczenie maluszka na usg i wiadomosc od lekarza ze wszystko dobrze.... Wogóle to od dwóch dni nie moge sie najesc ciagle chodze głodna!!! przed chwila wciągnełam gruszke,banana i robie budyn czekoladowy a mysle juz o zupie ogórkowej jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny miałam ochote na młode ziemniaczki z koperkiem fasolke szparagową z cebulką i na to jajko i moja ulubiona maślanke wrzesińska smaki takie że szok ( przed ciąża piłam owocowe a teraz pije zwykła co nigdy zwykłej nie lubiłam :) ) Ja też jutro ogórkową mam w menu :) właśnie z synkiem rusowałam musiałam narysować droge światła znaki troche drzew i tak jezdzilismy tymi małymi autkami to na czerwonym sie zatrzymywalismy i ruszalismy na zielonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze racja bo za dużo wody to nie pije;/ ale od jutra zaczne może pomoże bo te bóle sa nie do zniesienia, zazwyczaj po 16 wiem ze bedzie bolec...dziekuje za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak po 16 zaczynają zdarza sie że zasypiam z bólem i rano wstaje z bólem ale to rzadziej. Pomagam sobie tym że biore doraźnie apap 1 tab. I kłade na czoło zimne okłady i pomaga :) spróbuj tego też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okłady robiłam ale u mnie one pomagaja chwilowo,spróbuje pic wiecej wody a jak juz nie dam rady to wezme apap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Troszke mnie nie było a tu proszę takie zmiany;) witam wszystkie nowe dziewczyny!!!!!!! Gratuluję mamusiom podwójnego szczęścia...też bym tak chciała;) z tymi bliźniakami to jest tak, że wydaje nam się że niby nikt w rodzinie nie miał, a tu wystarczy,że np. 4 - 5 pokoleń temu byly bliźniaki. Gdzieś w genach są i już. Karolcia gratuluję synka:) to naprawdę niesamowite, że już wiesz!!!!! a propos bólu głowy, mnie też często męczy, lekarz mówił, żebym brała apap, ale ja też wolę się pomęczyć niż szkodzić dzidziusiowi, a swoją drogą ciężko te bóle znieść. Wypróbuję ten sposób z wodą, oby pomógł nie pisałam tyle....choć codziennie do Was zaglądałam:).... bo ostatnio miałam jakiś ciężki okres, tak psychicznie, takie mnie lęki dopadły, codziennie koszmary w nocy, strach,że coś nie tak, a na dodatek nerwy bez powodu, mąż powiedział, że trzeba mi będzie jakieś auto jak najszybciej kupić, a ja do niego z pretensjami, że jestem dla niego kulą u nogi, bo nie chce mnie wozić...sama się sobie dziwie i nie rozumiem o co mi ostatnio chodzi...nerwy, pretensje o wszytko. Mąż ucieka w pracę, więcej trenuje...może to moja wina...no ale powinien też być bardziej wyrozumiały, przecież jestem w ciąży...;) a tak w ogóle to dobrze, że jesteście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Erka:) z facetami juz tak jest mój mówi ze sie zrobiłam straszna "miąkwa" ale nie pomysli ze mój organizm teraz przechodzi rewolucje... widze ze nie jestem sama z tymi bólami... ja tez jestem w szoku ze tak szybko dowiedziałam sie płci ale lekarz mówi ze do 14 tygodnia dziecko ma wykształcone wszystkie narządy i to czy sie dowiemy zalezy tylko od dzidziusia czy nam pokaże i od jakosci sprzetu... kurcze dziewczyny znacie jakas stronke gdzie sa sukienki jakies ładne ciążowe bo w czerwcu czeka mnie ślub a później jestem chrzestna na chrzcinach i jak narzie to nie mam w co sie ubrać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za to NIGDY głowa nie bolała, teraz za to około południa odczuwam takie upierdliwe ćmienie w skroniach, jednak u mnie pomaga kawa, zawsze piłam 2-3 kawy, teraz oczywiście ograniczyłam i piję jedną słabą albo wcale. Ania jak przeczytałam o tej fasolce szparagowej to teraz o niczym innym nie myślę :D ja za to wczoraj zrobiłam gar gulaszu i jedliśmy go z kaszą, dziś z makaronem, a jutro mąż zje z ziemniakami, bo ja już patrzeć na ten gulasz nie mogę. Mi wszyscy mówią, że będę miała chłopaka, ale ja czuję, że to druga dziewuszka, szczerze mówiąc nie wyobrażam się w roli mamy syna - oczywiście jeśli będzie synuś, będę się równie mocno cieszyć. Powoli zaczynam zastanawiać się nad imionami, chociaż pewnie jeszcze mi się odmieni, dla córci miałam imię od początku ciąży, a nagle w 9 miesiącu wymyśliłam inne i teraz nie wyobrażam sobie, żeby miała mieć na imię inaczej :) Karolcia czytałam gdzieś że w 2 trymestrze często zdarzają się krwotoki z nosa, mi przy wycieraniu nosa czasem też coś poleci. Dziewczyny tak to już jest, że hormony buzują i człowiek wkur... chodzi o wszystko. Mojemu mężowi też się dziś oberwało - ale szybko mnie udobruchał. A co do lęków o zdrowie maleństwa, to która z nas ich nie ma? Tak naprwde będziemy spokojne, gdy już urodzimy i na własne oczy zobaczymy, że dziecku (dzieciom) nic nie dolega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie zaczęła boleć głowa jak sie tu o tych bólach naczytałam :) dzidziuś mi tak ciśnie na pęcherz że latam co 5 min i tak w te i spowrotem . karolciaa ja też ide w czerwcu na wesele kuzynki na ślub ide a raczej jade pod granice niemiecką :)ja byłam za tymi ciążowymi sukienkami i jak mi pokazała to wyglądałabym jak w worku babka mówila że jak szczupla to normalne sukienki lepiej kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia a spróbuj poszukać czegoś nieciążowego, tylko odcinanego pod biustem, moim zdaniem bardziej opłaca się kupić "nieciążową" sukienkę, bo można ją założyć też po urodzeniu dziecka. Zaraz poszukam czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie bóle głowy że bez apapu się nie obejdzie...nie codziennie ale jak już mnie dopadnie to umarł w butach.... Do kibla latam średnio co pół godziny..najgorzej jest w nocy bo śni mi się nawet że potrzebuje iśc do łazienki hehehhe..a nie lubie się przebudzać...i chodzę jak ten zombi :D Dziewczyny najważniejsze jest pozytywne nastawienie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdziłam że kupie zwykła sukienke i nie jakąś z satyny bo dość że w ciąży gorąco to w satynie uparuje sobie moja małą i no i dzidziuś będzie pewnie sie czul jak w saunie he he :D odobają mi sie sukienki białe, albo turkusowe :) nieziemskie kolorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia mi też się śni kibelek w nocy, bo tak mi się nie chce wstawać, a wstaję zawsze 2 razy. Na dodatek mam jutro do szkoły na 8 i wiem, że nie będzie mi się chciało wstać.. rozleniwiłam się, bo mimo że córcia wstaje około 7, to ja jak zrobię jej śniadanie i ubiorę ją to jeszcze sobie dosypiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia, http://moda.allegro.pl/japan-style-sukienka-w-roze-szara-wesele-bal-24h-i1629851961.html a cos w tym stylu?? wydaje mi sie ze ladnie na brzuszku by cos podobnego lezalo;-) http://moda.allegro.pl/wyjatkowe-sukienki-9-kolorow-bal-wesele-r-l-i1632552889.html http://moda.allegro.pl/hm-nowa-conscious-colletion-szyfon-bez-r-38-i1635520196.html ja kupilam ostatnio w h&m ładna kiecke i widzialam sporo ciekawych wzorow;-) ale tez mysle ze lepiej nie kupowac typowo ciazowych... napewno cos znajdziesz ciekawego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od rana ciagle lewy jajnik boli. Nie non-stop bo bol pulsuje. I akurat dzisiaj sobota, jakby nie mogl byc jakis dzien w tygodniu, to bym do gin poleciala a takto jestem uziemiona, bo nie wiem czy to cos powaznego czy moze dzidzia sobie kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie pulsowanie "jajnika" przeżywam cały czas:) Nie non stop tylko co 1-2 dni pare razy tak populsuje, czasem aż promieniuje na udo albo pupę. I ginekolog powiedział, że to rozciąganie się macicy, żeby się nie martwić, bo stres więcej zaszkodzi niż takie kłócie 'jajnika':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ładne te sukienki;) mi się też wydaje, że nie ma co kupować tych typowo ciążowych bo one zawsze, nie wiedzieć czemu, są dużo droższe od tych normalnych, a przecież są fasony takie, które pomieszczą spory brzuszek, najlepsze chyba odcinane pod biustem, wygodne, ładne, zwiewne, żeby się nie przegrzać tak jak Ania mówiła;) najpiękniejsza jest tak pierwsza szara, którą xdaisyx znalazła;) aż na nią zachorowałam...;) SweetMalenka niewykluczone,że maluszek Ci "boksuje" jajnik, ja też miewałam często bóle jednego jajnika, nie wiem od czego, ale ogólnie jest ok, więc nie wydaje mi się,żebyś miała się czym przejmować. Jeśli bardzo boli to weź może coś, może no-spę? I nie martw się na zapas;) całuski, ja zmykam, bo wizęłam się ostro za porządki, idę właśnie silikon z wanny zdzierać;) no i obiadek w miedzy czasie, pranie, prasowanie...eh...być kobietą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Julianna...nic dodać, nic ująć!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja mam termin na 25 listopad .Miło mi jest do was dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) Cześć dziewczyny miałam zisiaj fajny dzień póki nie zjawiła sie matka mojego byłego. I wiecie co to babsko powiedziało po co wysyłam syna co ma 4 lata do przedszkola aż, mnie ku***ca wzięła myślałam że zaraz jej tam strzele dosłownie :D a za rok to i tak pójść będzie musiał. Najlepsze jest to bo powiedziałam że przedszkole fifti fifti to zaczęła że mają wydatki a ja nie wytzrymałam i jej tak pocisłam że pojechała . I dobrze tak starej zrzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam dzień weselny:) Oglądam sobie zdjęcia ze ślubu,filmu nie bo odkąd włączyłam kosciół to rycze..cały ślub nie płakałam to teraz mnie naszło heheheh trzymałam się mocno(ogólnie to płaczek zawsze byłam) może przez to że jestem w ciąży tak becze...obejrze sobie jak urodzę heheheheh..miło tak powspominać,szkoda że tak szybko mineło ;) Samopoczucie mam nie złe..tradycyjnie głowa mi pęka ale mam problemy z cisnieniem więc się nie faszeruje..troche sie już przyzwyczaiłam Ponownie utwierdzam się w stwierdzeniu ze nie mogę się doczekać dzidzi...ciągle jej to powtarzam :D Witamy nową forumowiczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny za linki:) cos będę musiała wybrac...u mnie dzis dzień minął pracowicie,sprzatanie,gotowanie no i ploteczki z kumpela;) rano jak wstalam miałam straszny ból brzucha a po sniadanku nagle przeszło wiec synus pewnie głodny był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×