Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna2424

Moje huczne wesele z bajki!!!

Polecane posty

Dziewczyny jak czytam o waszych weselach i ślubach to nie moge uwierzyć jak można zrobić wesele np za tylko 50 tys albo na 30 osób. Powiem Wam o moim weselu i zazaczam, że to nie żarty a pewnie któraś z was mi tak skomentuje. Wesele: 390 osób - 320 zł od osoby na jeden dzień (poprawiny są mało modne wg mnie...)125tys alkohol ok 600 butelek wódki stock 14 tys. ciasto i tort ok 4 tys suknia i dodatki 8 tys garnitur i dodatki 4 tys obrączki 3,5 tys dekoracja naszego samochodu 800 dekoracja kościoła 600 dekoracja sali, pokrowce i kwiaty 5 tys zaproszenia 850 makijaż i fryzura 500 biżuteria 1 tys bukiet mój i dla starszej 350 butonierki 60 fotograf 6,5 (3 osoby) kamerzysta 4,5 (2 osoby) zespół 12 tys (8 osób) chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ma cel to twoje chwalenie się??? nie koszty imprezy są wyznacznikiem tego czy była udana i pozytywnie odebrana przez wszystkich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno gratulacje, tylko powiedz mi skąd wiesz, że będzie jak z bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pustota
wydanei kuoy kasy nie gwarantuje ani dobrej zabawy, ani - przede wszystkim!!!! - klasy... puknij się w pustą makóweczkę, laleczko... makijaż za 500 zł??? brylantami będą cię oklejali??? no bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. bardzo dobre pytanie:P czekam na odpowiedź autorki tematu Autorka zalatuje trochę Zią86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczukrywon
to ZIA86!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjtrtr
a po zapomniałas doliczyć rozwód może o takim weselu marzysz ale narazie to ty tylko masz rozum jak z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka napisała i znikła a szkoda bo chciałam się więcej dowiedzieć na temat tej bajki, mogłaby np. wkleić jakieś zdjęcie sukni za 8 tysięcy albo opowiedzieć jaki będzie pierwszy taniec, a może jakieś ekstrawagancje się pojawią na weselu, chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj slub bedzie jak z bajki...bo zaplanowany z miloscia i radoscia. Nasza sala nie bedzie palacem, nie bedziemy miec 200 gosci ale to nie jest Najwazniejsze. Dla mnie i tak bedzie to najpiekniejsze wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w normalnym kochającym
390 osob ??? To kogo ty spraszasz na to wesele ???? wspolczuje na serio, ja bym sie nie czula na takim weselu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się nie czuła przede wszystkim jako gość na tym weselu, tzn. zagubiłabym się w takim tłumie, czułabym się jak na meczu piłki nożnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollercoaster
Upewnij się tylko, że metki z ceną będą dobrze widoczne przy sukni i gajerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żal dosłownie..
a z jakiej bajki Ty się urwałaś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała się tylko popisać cenami.... a poza tym nie ma nic ciekawego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze jak sobie o tym pomyślę, ja bym nigdy nie chciała wesela, w ogóle, a jak sobie pomyślę o weselu na prawie 400 osób ... ciarki mnie przechodzą, serio, przecież to musi być męka, czułabym się strasznie wymęczona po tym dniu, ja jeszcze tak zrozumiem maksymalnie do 100-120 osób ale więcej to ja bym nie uniosła tego. autorce życzę powodzenia i dotrwania do dnia następnego w pełni sił psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to co napisałaś o wizja koszmaru-tyle wiary?? uuuuuhhhhh.... szczędzisz na wystrój kościoła hahah ja tam max 50 osób chce sie bawić z najbliższymi a anie z hałastrą dla popisu....jakiegoś drinka wychylć, kiecke podwinąć i śmigać na parkiecie całą noc a potem---zaszyć się na tydzień w fajnym domku letniskowym nie ważne gdzie i się seksić caaały ten czas hahaha:D pytanie po kiego grzyba żeś to pisała.....bo ludzie mają teraz politowanie a nie zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a wyobrażacie sobie przyjmować pod kościołem życzenia od takiego tłumu, albo już w sali weselnej-3h i końca nie widać:D:D:D ja bym się upiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od człowieka w jak duzym towarzystwie czuje się dobrze. My mieliśmy ponad 300 gości i bawiliśmy się rewelacyjnie. My lubimy otaczać się rodziną i przyjaciółmi. Rozumiem, też ludzi którzy wolą bardziej kameralną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne oczy...... fakt zyczenia trwały dosyć długo ok. godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie jeśli autorka liczyła na zazdrość to nie u mnie z tym tematem, ja mój ślub widzę jedynie w scenerii typowo-strasznie-okropnie prywatnej, wiem, że wiele osób powie mi, że odbiło mi, że jakto nie chcę sukni z diamentami, wielkiej sali, balonów, wypuszczanych gołębi, najnowszego modelu samochodu i śpiewającej Rihanny ale ja po prostu tego wszystkiego nie potrzebuję, ba, nie chcę, przytłacza mnie takie coś a poza tym zbyt wiele razy naoglądałam się jak to goście są wiecznie niezadowoleni cokolwiek by się nie zrobiło, nie ja dziękuję, wolałabym za te pieniądze pojechać na cudną wycieczkę gdzieś gdzie jest pięknie, ale oczywiście może autorkę stać i na to i na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genesh to mamy odmienne upodobania :) Ale u mnie to normalka, zawsze byłam introwertyczką i nie czuję się komfortowo wśród większej ilości ludzi a już liczonej w setkach to bym nie umiała po prostu. Mój facet już to zrozumiał na szczęście chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak autorka ucichła ?:D
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wiejskiego nie ma wesela
a wiejski stół??? a owoce??? napoje??? cukierki??? no chyba że masz to wszystko już wliczone w cenę talerzyka, w takim wypadku cena 320 zł wcale mnie nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że to ściema... ;) albo narzeczona michała wiśniewskiego... ;) ale czytałam na pudlu, że robią bilety na swój ślub, więc zwróci się autorce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×