Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbutynkaa

Faceci na tym forum sa zalosni, po co tu wchodzicie?

Polecane posty

Gość IMO13707
FGH- Żartowałem :P, a kto to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13708
"najlepsze co moze byc chyba to: penis w ustach" Jeszcze jak się samemu sobie sięga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13708
Oglądając obrady sejmu umieszczam mojego penisa w łupki zrobione ze skórek od bananów i zużytych sznureczków od tamponu cioci Jadzi. W momencie bardziej ożywionej dyskusji w telewizji-zrywam się na równe nogi niczym podekscytowany muchomor sromotnikowy i energicznie uderzając usztywnionym fallusem o ekran odbiornika - proszę o spokój na sali obrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13708
Do tego przy grze w szach wykonuję najbardziej perfidne ruchy, walę konia przy królowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13708
nieprzyzwoite miało być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13709
Maluję ciało w czarno-czerwone pręgi, po czym doczepiam do siebie kawałki zepsutych anten samochodowych i tarzam sie w niedzwiedzich kłaczkach zebranych z eksponatów z muzeum flory i fauny w Psich Podrobach Mokrych. Tak przygotowany wbiegam na najblizsze wzniesienie, zwijając się w kulkę i głośno sycząc staczam z niej niczym olbrzymia gąsienica Motyla Bawołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO137077
Moim najciekawszym zajęciem w czasie lata jest rzucanie w przechodniów śnieżkami przechowywanymi od zimy. Aby je przechowywać, zakupiłem 4 sztuki chłodziarko-zamrażalki marki Lodzik i skrupulatnie zbierałam do niej śnieg z okolic mojego domu. Przycupując na balkonie ciskam śnieżkami i z radosnym pomrukiwaniem obserwuję konsternację przechodniów. Gdy uda mi się jakiegoś trafić w oko, zeskakuję z balkonu, biegnę do ogrodu i odkopuję moje zmarłego 4 lata temu psa Żołędzia, by podzielić się z nim dobrymi nowinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13797
Od kilku tygodni już od 4 rano czekam niecierpliwie na poranek, a gdy tylko nadchodzi, podekscytowany tak bardzo że niekontrolowanie popuszczam mocz, biegnę w podskokach na łąkę, gdzie gonię pasące się krowy udając byka. Następnie przy pomocy wyliczanki "Ene due rabe połknął Chińczyk żabę" wybieram jedną krowę, dosiadam ją i bawię się w Johna Wayne'a, uderzając krowę piętami i mówiąc niezrozumiałe dla mnie słowa po amerykańsku. Tak spędzam cały dzień, a gdy chłop przychodzi po krowy, przyczepiam sobie do paska przygotowaną wcześniej gumową rękawicę z wodą symbolizującą wymiona, i idę na czworakach wraz z krowami udając jedną z nich i drżąc z lęku, by chłop nie domyślił się prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi o facetów, czy o bezrobotnych, czy o prawiczków, bo nie wiem czy mam odpowiadac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wchodzę bo lubię :) czasami jest taka beka z niektórych kobiet że aż żal nie wejść i sie nie pośmiać z żałosnych postaw i problemów niektórych niewiast Oczywiscie zdarzają sie tez normalne tematy na których fajnie i miło można sobie podyskutować i wymienić opinie ... Miły zapychacz czasu to kaffe A kto by chcial faceta ktory siedzi na babskim forum" miliony kobiet byłyby skore z takimi facetami być,miałyby przynajmniej pewność ze chciaz trochę wyczytali z tematów o zachowaniach i postępowaniach kobiet Tacy faceci czytając kobiece fora ( tylko z założenia ) po prostu mają szanse w życiu realnym wyczuć i rozpoznać fajne kobiety ... to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz. Ja tu wchodzę jedynie dlatego, że tu chyba raz na czas zagląda taka jedna istota którą bardzo kochałem. Jak tylko uda mi się z nią porozumieć to stąd zniknę. Babskie fora mnie nigdy nie kręciły i nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T^
"Jester Ale chodzi o facetów, czy o bezrobotnych, czy o prawiczków, bo nie wiem czy mam odpowiadac czy nie?" Dobre zdanie,pytanie. Dla mnie cioty - faceci piszący tu codziennie to nie są mężczyźni. MĘŻCZYZNA wejdzie tu raz na jakiś czas, sporadycznie, napisze coś mądrego i to będzie wszystko. Jest tu parętakich męskich nicków, piszących rzadko i to jest TO. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu parętakich męskich nicków, piszących rzadko i to jest TO. ;]" przykłady :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet
Regres losowo czytając posty wpadłem na twój debilek z ciebie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×