Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbutynkaa

Faceci na tym forum sa zalosni, po co tu wchodzicie?

Polecane posty

Gość 0101
"Mały umysłek kobietki już zapomniał jak za mną wsciekła biegałaś - waląc podsumowania mojej osoby na lewo i prawo!" IMO, przykro mi sprawic Ci pzrykrośc ;-) ale za bardzo sobie pochlebiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Jaki kurwa życiowy post? Jakie bagno? Tu jest zupełnie tak samo jak na innych forach z dużą populacją samic! Każda może sypnąć takim banałem - ba! Niektóre zawodowe kretynki mają takie samo zdanie... A Ty wyszedłeś na desperata: "Pogadajmy proooszę, ja lecę na Twój śliczny umyyysł!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to bagno
ok, zostaw kontakt do siebie, pomyślę o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
o do bagna kłamstw - gros ludności pozostającej w tzw normalnych związkach zwyczajnie nie ma na kafe czasu ni ochoty dlatego nie można zakłamania lub prawdomówności w narodzie oceniać przez pryzmat poglądów tutaj wyczytanych (inna sprawa, ze zdrada jest rzeczywiscie powszechna, ale nie widzę powodu żeby to zjawisko tylko na tej podstawie zacząć aprobować i uznawać za usprawiedliwione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Ignorując 0101: Rokk - juz lepiej! Teraz tylko takie zdjęcie z wyszczerzem wklej do stopki i załatw sobie trochę tej Waszej słynnej 'asertywności'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Kafeteryjne kłamstwa głównie polegają na Waszych autoreklamach i opisach jekie nie jesteście i na co nie lecicie. Reszta, to otoczka - zabawna z resztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to bagno
Prawdopodobnie jest tak na każdym ogólnodostępnym i ogólnotematycznym forum. Nie chodzi mi tylko o kobiety. Faceci też piszą banały, takie pierdu pierdu, polityczno-poprawne bajdurzenie. I także w tym temacie, jak i w każdym innym. Nie chce mi się nawet tego już dokładniej tłumaczyć, bo doszłam do wniosku że "mówienie do mas" nie ma sensu, bo reakcja jest nieprawdziwa. Na takich forach zdarzają się niezwykle rzadko "prawdziwe" osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
IMO, faktem jest ze bzdura jest udostepnianie tutaj faktow i opisow swojego zycia/wygladu ja juz wiecej tego bledu nie popelnie, bo co z tego, ze napisze prawde? i tak nie udowodnianie niedowiarkom, ze to nie jest autokreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"polityczno-poprawne bajdurzenie." skad pewnośc, ze ci ludzie pzrez wiekszosc zycia nie trzymaja sie wyznawanych przez siebie zasad?? (bo ze kazdy ma chwile slabosci, to zadne odkrycie, taka nasza natura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Kobieto polecam bodybuilding.com dział ogólny 98% facetów - 2% falszywej poprawności, 20% świetnych rad, 78% bezmyslnego, zabawnego humoru. A te "masy" składają się także z Ciebie - Bohaterko Niosąca Słowa Prawdy dla Maluczkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to bagno
"skad pewnośc, ze ci ludzie pzrez wiekszosc zycia nie trzymaja sie wyznawanych przez siebie zasad" Doświadczenie? A nawet jeśli istnieją tacy naprawdę - prawi, szlachetni, zawsze stojący na straży moralności i etyki, to ilu takich ludzi jest w realu? No strzelam: 5 % ? A na kafeterii 99 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
0101 - na chuj masz komuś coś udowadniać? Nikt tego od Ciebie nie chce. Ba! Jest to nawet irytujące. Najwyżej przyjdź pobrechtaj się, doradź coś jesli się znasz, cycki pokaż i wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Bagno, a w 'realu', to jest kurwa odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria to bagno
Ok, nie chce mi się już pisać. Do osoby z poprzedniej strony: Ty chciałeś rozmawiać, więc Ty zostaw kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, po co? Przecież wklejanie zdjęć świadczy o kompleksach. A Ty tego nie lubisz :P. Asertywność? Hm, może powinnam się jej uczyć od Twojej Julii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"A na kafeterii 99 %." nie zauważyłam zeby az tyle IMO, nie mam oczywiscie zamiaru niczego udowadniac, ale i tak bez sensu odkrywanie prywatnych spraw na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
Mario, badz tak uprzejma i przestan sie do mnie zwracac per kobieto oraz dodatkowo zalecalabym czesciowe rozluznienie posladkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
kafeteria to bagno "Ok, nie chce mi się już pisać." Prosimy o wybaczenie - O BOGINI MĄDROŚCI, my maluczcy nie chcieliśmy zmęczyć Twoją światłą osobę naszym brakiem zrozumienia wartości Twych słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrerr322
wiecie co, prawda jest taka że w necie a zwłaszcza na takim forum każdy może być kim chce, ludzie dążą do bycia ideałami, a wiecie co, pod to podpina się nie tylko jakiś wywód jakiejś laski, że ona brzydzi się zdrady, jest dobra i nie liczą się pieniądze. Pod to podpina się także "ty wstrętna kurwo" pisane przez faceta w stronę kobiety która poszła z jakimś gościem do wyra. To właśnie tacy nieśmiertelni strażnicy moralności, częściej czyjej niż własnej, wyznający jakieś durne zasady, które w realu nie mają odzwierciedlenia. A faceci piszący w/w słowa nie różnią się niczym od moherowych starowin machających parasolkami i rzucających "kurwami" pod krzyżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Przez was płaczę. Szczęśliwi jesteście?! Szczęśliwi???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Rokk - o kompleksach świadczy zwijanie się w kulkę przy cieniu jakiejkolwiek krytyki. Tak własnie wyglądalaś, gdy NATYCHMIASTOWO skasowałaś zdjęcie, gdy się do niego przyczepiłem. Powoedzenia w kształtowaniu SILNEJ, NIEZALEŻNEJ KOBIECEJ OSOBOWOŚCI. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadajac na pytanie z tematu: ogólnie to wchodzę tu po to, żeby poczytać, czasem coś napisać. Czy to zaspokoiło twoją ciekawość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Korjonos - dobrze, że przyszedłeś, ale obiad juz dawno wystygł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
masuję swoje prącie pod zdjęcia zmarłego dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Na główne było "faceci z kafeterii są zjeby!". Na drugie "Darker, Ty jesteś gupi". Teraz deser w postaci "Na kafeterii ludzie klamią, a w życiu codziennym NIE!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×