Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbutynkaa

Faceci na tym forum sa zalosni, po co tu wchodzicie?

Polecane posty

Gość IMO13707
Tylko będąc na Kafeterii, zmieniam się w zakłamanego hipokrytę z cieknącym na czerwono penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Codziennie o godzinie 3.00, czyli w środku nocy przemierzam ulice w szlafroku frotte z Kubusiem Puchatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Będąc u cioci Edzi na wsi, lubię tarzać się w stogach siana jednocześnie smarując się świńskim tłuszczem. Gdy jestem wystarczająco oblepiony sianem, udając, że to barwne, kogucie pióra oddaje się wielogodzinnym pogoniom za samicami kur w celach prokreacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Przed domem wybudowałem kurnik, ponieważ życie nauczyło mnie, że kury są najlepszym przyjacielem człowieka. Tuż przed zmierzchem idę do kurnika, kładę się pod grzędą, mówię swoim kurom "Dobranoc" i zasypiam. Dla mnie przysłowie "zasypia razem z kurami" nabrało nowego wymiaru. Oczywiście nie ukrywam, że czasami potrzebuję mocniejszych emocji, dlatego od czasu do czasu przebieram się w strój lisa kupiony w Biedronce w dziale "Promocje" za 23,99 zł i zakradam się do kurnika, krzycząc "hadża!" i złośliwie chichocząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, te teksty Twoich podszywaczy są nieziemskie ;]. Miłego rozwijania tematu i narzekania.. Dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Gdy wychodzę na miasto, zakładam luźny płaszcz marki Rosso Erotomano, gdy widzę, że jestem sam wyciągam penisa i nabieram na niego grudki piasku z chodnika, po czym wskakuje na najbliższą lampę i wisząc do góry nogami sypię zebranym piaskiem na wszystkie strony krzycząc "uwaga roboty drogowe!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Kto powiedział, że wszystkie teksty są podszywów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO, a co, z tymi "robotami drogowymi" to prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Promocyjny lis z biedronki mnie rozjebał - chylę czoła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Strój jest wprawdzie trochę za mały, gdyż na metce tuż obok "Made in China" napisane jest "10 years, 140", jednakże rudawość mojego ogona i szpiczastość uszu dostatecznie powodują napady lękowe u moich kur. Kiedyś do tego celu używałem starego futra mojej babci, z wiszącymi mordkami lisów, ale na to kury się nie nabierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronalldo................
bo kury wolą jak coś jest spiczaste niż jak wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Pewnego razu będąc w parku miejskim zauważyłem dziwne kolorowe skrzynki. Po dokładniejszych oględzinach okazały sie być wypełnione słodko-gorzkim brązowawym płynem o konsystencji kaszki z mleczkiem 'Bebiko'. Momentalnie do mojego wypelnionego geniuszem i reklamami podpasek OB umysłu przyszedł wspaniały pomysł. Od tamtej pory co środę o 10:03 wbiegam wysmarowany na brązowo do najbliższego posredniaka na ulicy Zwiędniętego Koperka wrzeszcząc na cale gardło "ja mudzina ja być po zasiłka!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Wieczorami ciasno owijam bandażem wypukłości mego krocza i wyobrażając sobie, że jestem kobietą uderzam głową w monitor. Następnie wchodzę na czat i jako "Gorąca_Helena_42"" uwodzę spragnionych damskiej pieszczoty internautów opowiadając im moje wyimaginowane przygody seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Krata, niestety "lis" nie mój. A zwiałem bo nie odpowiadałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
podszywaczy jest co najmniej 2 ja piszę tylko część podszywów - o lisie, o szlafroku, o kociętach, Murze Chińskim. Resztę pisze inna osoba. Cieszę się, że was bawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz to facet- kobieta wie, ze nie ma czegoś takiego jak podpaski OB :) Nie odpowiadałam, bo mi się net rozłączył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Gdy zbliża się wiosna mam zwyczaj zakładac pelerynę z czerwonej froty, po czym z rozpendu wyskakuje przez otwarte okno pierwszego piętra krzycząc "superman!". Gdy udeżam o chodnik zwijam się w bolesną kulke nakrytą moją frotą powarkując do gapiów "ssspieprzaj dziadu". Gdy ból ustąpi zrywam się na równe nogi, podbiegam do najbliższego komunalnego śmietnika i nakladając sobie go na głowę stanowczym głosem oznajmiam zebranym dookoła "ktoś popełnia przestępstwo!". Po czym zabieram czerwona frotę i odchodzce mechanicznymi ruchami do mojego mieszkania na pierwszym pietrze ponownie zmienić się w supermena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Oryginał pisze reszte. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronalldo................
Krata ten podszywacz ma takie poczucie humoru co ty :) mydlę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Fakt, to tampony były. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
"Podszywacz to facet- kobieta wie, ze nie ma czegoś takiego jak podpaski OB" Bo to jest wpis z przyszłości, będą takie do tego ze skrzydełkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronalldo................
lubię się mydlić zwlaszcza mydelkiem FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przeszłości jesteś? To odpowiedz na pytanie, które nurtuje wiele osób- czy FGH znajdzie dziewczynę w 2012 roku i przed końcem świata straci cnotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Do tego zabroniła mi Liga Ochrony Zwierząt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Znajdzie jak wróble po 5 kilo będą miały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronalldo................
chyba nikt tak tego nie robi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×