Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość magnoliaaa33
Ja też uważam, że jeśli chce się trochę powiększyć usta nie trzeba od razu wstrzykiwać sobie kwasu w usta, ja zakupiłam sobie wypełniacz ust - http://uholki.pl/product/4102058/dermo-future-lip-injection-glass-glow-wypelniacz-ust-lustrzany-blask-12-ml.html i faktycznie usta są większe i to bez inwazyjnych metod. Produkt jest niedrogi więc uważam, że warto wypróbować przed podjęciem poważniejszych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym nigdy nie zaryzykowała takiego zabiegu sama w domu! I to nie musi być koniecznie jakiś chamski botoks. Wystarczy popatrzeć na efekty modelowania ust w Klinice Ars Estetica - http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/medycyna-estetyczna/modelowanie-ust/ i wydaje mi się, jednak profesjonalnie zrobiony zabieg daj***ardzo dobre efekty. I że nie ma co samemu próbować się oszpecić, szczególnie, ze widzi się teraz coraz więcej ofiar takich domowych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, prosze o porade :( Robilam usta jak do tej pory trzy razy, nie sa jakies wielkie, proporcjonalne do twarzy, do Siwiec mi daleko. Wyjsciowo mialam calkiem spora dolna warge i prawie w ogole gornej, za kazdym razem robilam usta u tego samego lekarza, powiekszanie ust jest obecnie calkiem popularne, szczegolnie w Warszawie, i tu sie zastanawiam- jestem zadowolona z zabiegow, mila atmosfera, profejsonalizm itd, wygladaja ladnie, ale nie podoba mi sie ten efekt sztucznosci- o ile dolna warga wyglada super, tak gorna wyglada jak "daszek", nad gorna warga, jakby nad czerwienia wargowa dziwnie odstaje, az dolna warga, ktora jest wieksza chowa sie pod gorna, i czy to moze byc spowodowane tym, ze usta sa zle zrobione, czy moze byly zbyt male jak na podana ilosc preparatu? Siwiec, Gorniak maja zrobione usta, duze, a wygladaja bardzo naturalnie, nic nie odstaje, wargi sa duze, ale nie tworzy sie ten odstajacy "daszek" (czy kaczy efekt) gornej wargi. Moze potrzeba mniej preparatu, albo zmienic lekarza? :( Sama juz nie wiem dziewczyny, nie jestem zadowolona, duzo preparatu juz zeszlo, powinnam isc znowu, ale obawiam sie tego, ze znow ten efekt bedzie tak komiczny, bo poki co jest duzo mniejszy, niz po swiezo zrobionym zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to kwestia lekarza i zle przeprowadzonego zabiegu ? u mnie wszystko jest ok a usta robie od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby usta nie wyglądały sztucznie nie podaje się zbyt wiele preparatu w kącik, podkreśla się kształt serduszka w czerwieni wargowej górnej wargi, a żeby nie robił się kaczy dziubek wstrzykuje się kwas w tzw. rynienki (dwie poprzezczne linie biegnące prostopadle od dziurek do nosa w kierunku wargi). Wrzuć zdjęcie samych ust to będzie łatwiej ocenić. Czasami poprostu warunki wyjściowe ust nie są dobre i niewiele można zrobić. 3 ml to w sumie dużo i pewnie niełatwo jest zrobić ładne, naturalnie wyglądające usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na ten zabieg miesiąc temu i nie żałuję, w klinice Amaryllis pani doktor spisała się świetnie, przede wszystkim chodziło mi o powiększenie górnej wargi, która była naprawdę wąska i nie wyglądało to ładnie. Teraz mam proporcjonalne i boskie usta, polecam tą klinikę. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług tej przechodni, w końcu medycyna estetyczna jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam powiekszanie ust w Medestetis w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Mialam 1 ml Restylane Lips czy jakos tak. Pierwsze 2 dni usta spuchly i mialam kaczy dziob ale pozniej efekt super. Usta ladnie nawilzone i delikatnie powiekszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: trzeba trafić na dobrego lekarza, który ma jako takie wyczucie estetyki i nie zrobi nam krzywdy. No i takiego, który przy okazji nie oszuka na preparacie. Ja na początku miałam różne przygody. Raz jeden lekarz (a może nawet nie) zrobił mi takie wargi, że wstydziłam się wyjść z domu. Wtedy, wertując internet, dowiedziałam się, że można cofnąć skutki źle wykonanego zabiegu, czyli rozpuścić kwas hialuronidazą. Na takie "cofnięcie" zgodziła się dopiero 5 klinika, do której zadzwoniłam. To było Time Clinic. Na szczęście wszystko poszło gładko, po "karpich ustach" nie pozostał żaden ślad. Dlatego polecam ich niezadowolonym. Skuszona parę miesięcy później zrobiłam tam refreshing, czy lekkie poprawienie konturu i nawilżenie. Zmiana jest tak subtelna, że prawie w ogóle się nie rzuca w oczy, a usta są cud-maliny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak delikatnie to moge polecić Macieja Krajewskiego z estivance ma wyczucie i nie przesadza z wypełniaczami, wszytko jest dla ludzi takze nie ma sie co bac ale działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym specjalistą od różnych przypadków, od powiększania ust też jest dr Marek Wasiluk. Jest naprawdę świetny w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groupon oferują zawsze NAJGORSZE kliniki które muszą w ten sposób nabijać kasy od naiwniaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja dostałam polecenie od mojej znajomej, zeby zdecydowac sie na zabieg w www.addent.pl i dobrze, ze poszłam, bo naprawde d**er podejscie do człowieka i do tego czego sie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja radzę wybrać się do specjalisty, jednego ze sławniejszych lakarzy bo wiadomo, ze oni nie mogą sobie pozwolić na błędy, mają doświadczenie i odpowiednie warunki np. taki Łątkowski z Polanicy.. Chętnie bym się do niego wybrała, ale chwilowo nie mam pieniędzy na operacje bo buduje dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra Dzida
a ja powiększyłam usta swoim tłuszczem z pleców. POLECAM! Efekt naturalny, usta powiększony własnym tłuszczem- nie ma ryzyka odrzutu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również powiększałam usta preparatem Juvederm - utrzymuje się około 12-14 miesięcy i byłam bardzo zadowolona - usta wyglądały naturalnie, miały ładniejszy kolor i nikt poza rodzina niczego nie zauważył, zabiegom poddawałam się w klinice Amaryllis w Bytomiu, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej kliniki, jak dla mnie rewelacja, polecam wszystkim kobietkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększanie ust to świetna sprawa. :) Ja długi czas miałam kompleksy związane z wąskimi ustami... W końcu zdecydowałam się na ten zabieg metodą Restylane w http://www.esthetique.com.pl/ . Efekt wygląda bardzo naturalnie, w końcu się sobie podobam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze dobra sprawa. Ja akurat nie powiększałam w warszawie, ale tutaj www.kurban.com.pl warto nawet przejechac się od innego miasta jeżeli ma się pewność, ze tam robia dobra robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszka
a powięszanie ust - myślę o tym. nawet byłam u dr Łopuszyńskiej i dogadałam się z nią co i jak i nawet wiem że ma certyfikat medycyny estetycznej - czyli jest godna zaufania...ale myślę i zastanwaiam się bo też nie chce mieć mocno napompowanych ust:) ale wierzę ze Pani doktor tak by nie zrobiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co kogoś przekonywać na nie jak naprawdę ma spory kompleks. makijaż też nie pomoże jesli ma się cienką kreskę zamiast prawdziwych ust, no nie oszukujmy się ale takie wąskie usta wcale uroku nie dodają. Ważne jest aby iść do dobrego specjalisty, nie do kosmetyczki ale w sprawdzone miejsce, ja robię zawsze w Estivance i subtelnie wychodzi bo tak też proszę żeby było. Nie przesadzajmy wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arikaa
Dr Budzicz co prawda w Krakowie na Zygmunta Augusta ale naprawde warto przejechać te kilka km bo efekt rewelacja:) jestem z zagranicy i co roku zjeżdżam do Polski i zawsze korzystam z usług Pani Doktor. Ma wieloletnie doświadczenie przez co ufam jej przy każdym zabiegu na który się decyduje. Robiłam już usta botoks i nici i zawsze jestem zadowolona z efektów pracy Pani Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beszika
ja w sumei u dwóch lekarzy byłam ale każdy z nich miał certyfikat lekarzy medycyny estetyccznej...jest to powierdzenie ich fachu! no a usta są sliczne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieg powiększania ust wykonałam w gabinecie medycyny estetycznej Amaryllis w Bytomiu, efekt bardzo zadowalający, usta pięknie się wypełniły, dzięki czemu czuję się piękniejsza. Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholerne kyuurwy z reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam usta w Szczecinie w Gabinecie Lipsil, bo w Warszawie nie było żadnych odpowiednich gabinetów. Ale efekt jaki uzyskałam.... rewelacja. Usta zostały powiększone implantami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×