Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość kasiadaniec
Kiedyś buszując po internecie trafiłam na ten artykuł : http://rembetplus.pl/prestiz-zwiazany-z-powiekszaniem-ust-u-kobiet/ Postanowiłam spróbować i użyłam tego preparatu. Efekt był zadowalający i obyło się bez żadnych problemów. Zabieg wykonał specjalista ze Szczytna za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://www.klinikiziemlewski.pl/, robiłam tam różne zabiegi, każde z nich odbyło się pod nadzorem profesjonalistów co czuć na każdym kroku. Polecam również ze względu na cenę, bo mają je konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same kryptoreklamy tutaj sa!!! same kryptoreklamy tutaj sa!!! same kryptoreklamy tutaj sa!!! same kryptoreklamy tutaj sa!!! same kryptoreklamy tutaj sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Bocha
Ja powiększałam usta w Klinice Zakrzewski. Zabieg wykonała Pani Magda- bardzo delikatnie i profesjonalnie. Usta wygładają o niebo lepiej. Mąż natomiast leczył tam łysienie. Dr Zakrzewski wykonał profesjonalne badanie skąd łysienie, zlecił leczenie i wykonał zabiegi ostrzykiwania skóry głowy. Polecam: http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdecydowanie polecam iść do lekarza ! Ja wcześniej zrobiłam błąd i poszłam do kosmetyczki ze względu na niską cenę. Zrobiły mi się grudki a efekt był zerowy :( Teraz po dwóch latach zdecydowałam się powiększyć jeszcze raz, ale tylko i wyłącznie u lekarza. Koleżanka poleciła mi salon La Nika w Gdańsku. Byłam bardzo zestresowana zabiegiem ze względu na złe doświadczenia ALE jestem już tydzień od zabiegu i efekt jest SUPER. Usta są mięciutkie, pełne i nie pojawiła się ani jedna grudka ! Nie mam efektu kaczki, wyglądają naturalnie a dodatkowo Pani Doktor zrobiła mi śliczny kontur <3 Jestem bardzo zadowolona i serdecznie Wam polecam klinikę La Nika Wysyłam wam facebooka https://www.facebook.com/La-Nika-Centrum-Medycyny-Estetycznej-I-Laseroterapii-705638126163141/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam sie na powiększenie ust w LipSil Szczecin i zabieg był bezbolesny, wykonany przy znieczelunu miejscowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaK12
Pan Marcin jeden z nielicznych mężczyzn dermatologów w Katowicach, bardzo dobry specjalista w leczeniu trądziku, a także w leczeniu łysienia. Wykonuje profesjonalne badanie skąd łysienie, zleca leczenie, wykonuje zabiegi ostrzykiwania skóry głowy. Oprócz łysienia bada przyczyne nadmiernego wypadania włosów. KLINIKA ZAKRZEWSCY Godna polecenia jest także pani Magda cudowna kobietka jeśli chodzi o poprawę ust czy sonoqueen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do gabinetu medycyny estetycznej np. http://medest-silesia.pl ja tam bylam ale akurat na innym zabiegu i było bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMałgosia
Hm.. byłam na zabiegu modelującym usta, powiększanie brzmi dla mnie jakbym miała wyjść z napomopwanymi wargami jak po urządleniu pszczoły :p Wiec ja robiłam sobie modelowanie ust w Horizon Medical Center w Warszawie i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaŻ
Polecam klinike Zakrzewski, a w szczególności Panią Magdę. Bardzo miła obsługa, zabieg wykonywany w sterylnych warunkach, cena niska, a atmosfera idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marloenka
Ja akurat mogę polecić CZS Damian, bo naprawdę nie znam nikogo kto by wyszedł niezadowolony. A dodatkowo modelowanie twarzy jest praktycznie nie do rozpoznania jako ingerencja ciała, bo wygląda to bardzo naturalnie i znacznie lepiej :) http://www.czs.damian.pl/oferta/modelowanie-ust-i-dolnej-czesci-twarzy/ I do tego niedługo otwierają jeszcze nową działaność kosmetyczną, ciekaw jestem czy rozszerzy bsię jesczez bardziej ich oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam sobie usta w tej krakowskiej klinice http://skopia-ec.pl/. Zabieg wykonany super, żadnych powikłań, żadnych grudek. Profesjonalnie wykonane, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zainteresowałam się tematem, takie hasła najczęściej słyszałam z ust kosmetyczek w salonach. Trochę zaczęłam czytać na ten temat, i nabrałam przekonania, że jeśli ktoś miałby mi powiększać usta, to lekarz. Niestety ceny w wielu gabinetach są zaporowe. Myślałam, że coś kosztem czegoś. Chcę mieć piękne, idealne usta i zależy mi na zabiegu wykonanym przez lekarza, to muszę płacić – słono płacić. Udało mi się znaleźć jednak świetną klinikę Magiczna Klinika (https://www.facebook.com/magicznaklinika/), w której pracują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, którzy jeżdżą sami do klientek, dzięki temu cena jest bardzo przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na dokładnym i precyzyjnym wykonaniu zabiegu to musisz postawić na coś sprawdzonego. Ja osobiście po wielu zasłyszanych opiniach zdecydowałam się na zabieg w klinice Skopia w Krakowie. Lekarz bardzo dokładnie wykonał zabieg, efekt jest naprawdę rewelacyjny, a to wszystko dzięki temu że zdałam się na dobre opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenKa95
Ja polecam bardzo klinike zakrzewscy a szczególnie panią Magde. Profesjonalizm w każdym calu. Efekt uzyskany po powiększaniu ust bardzo naturalny. Bardzo sterylne warunki pracy, co zapobiega powstaniu jakiejkolwiek infekcji. Od A do Z wytlumaczone zalecanie po zabiegu, dzięki temu wiadomo jak obchodzić sie w domu z ustami tuz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klinika Zakrzewski jeden z nielicznych mężczyzn dermatologów w Katowicach, bardzo dobry specjalista w leczeniu trądziku, a także w leczeniu łysienia. Wykonuje profesjonalne badanie skąd łysienie, zleca leczenie, wykonuje zabiegi ostrzykiwania skóry głowy. Oprócz łysienia bada przyczyne nadmiernego wypadania włosów. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimarii
Na takie zabiegi jak powiększanie ust warto nawet przejechać kilkaset kilometrów dla pewności, że nikt Was nie oszpeci. Sama byłam w http://medyk-centrum.pl/ z Częstochowy i bardzo polecam, bo wszystko poszło tak jak należy, a i cenowo nie wyglądało to najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie lekarz medycyny estetycznej. Niestety świadomość w Polsce jest bardzo mała - kosmetyczki NIE MAJĄ uprawnień do robienia tego typu zabiegów. Gdy zdarzą się powikłania (a mogą i to nawet bardzo poważne), kosmetyczka Wam nigdy nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie powiększajcie ust u kosmetyczki, w razie powikłań ona Wam NIE pomoże - nawet nie ma takiej możliwości. Wiedzcie, że uprawnienia do podawania kwasu w usta mają TYLKO lekarze, a iniekcja to wcale nie taka prosta sprawa. Bądźcie świadome, a będziecie miały dobrze zrobiony zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zdecydowaniem się na powiększenie ust warto najpierw udać się na konsultacje i wszystkiego się dowiedzieć. Ja powiększałam usta u dr Szczepańskiej w Mielcu i mogę polecić Panią doktor. Jest bardzo profesjonalna i zrobiła mi usta bardzo naturalnie. Są widocznie większe, ale nie ma sztucznego efektu. Pani doktor przyjmuje też w Warszawie, więc można się do niej wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w 100% gabinet lek. med. Marzeny Majcherczyk do tego typu zabiegów medycyny estetycznej. Moim zdaniem zabiegi wykonuj***ardzo delikatnie i profesjonalnie. Do tego Pani doktor jest przemiłą osobą. Wystrój gabinetu i panująca atmosfera jest bardzo profesjonalna. I co najważniejsze pracuje na najlepszych produktach. Ja miałam akurat powiększaną górna wargę do wielkości dolnej, ponieważ była dość znacząca różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaremenka
Byłam w https://medyk-centrum.pl/ na zabiegu powiększaniu ust i choć na początku obawiałam się, że coś pójdzie nie tak to szybko te wątpliwości mi minęły. Pełen profesjonalizm, zabieg poszedł tak jak powinien a usta wyglądają bardzo dobrze! Polecam sprawdzić jeśli jesteście z okolic Częstochowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka151
Ja w Warszawie polecam dr Katarzynę Mudel, która ma swój własny gabinet (cena powiększania ust jest wtedy trochę niższa), ale przyjmuje również w Ars Estetica. Przed zabiegiem długo szukałam odpowiedniej osoby, więc jak już taką znalazłam to stwierdziłam, że ułatwię innym dziewczynom i dam komentarz na forum :-) U Pani Katarzyny powiększałam usta już trzy razy, ponieważ kwas hialuronowy po pewnym czasie się wchłania, więc trzeba powtarzać zabieg ale z każdym kolejnym razem ten okres się wydłuża i nie trzeba wstrzykiwać tyle samo kwasu co za pierwszym razem. Co do samego zabiegu to był on praktycznie bezbolesny (za sprawa maści znieczulającej) i nie miałam później żadnych siniaków, tylko lekką opuchliznę, która schodzi po ok 1-2 dniach. Pani Doktor nie wstrzyknęła mi od razu kwasu z całej strzykawki tylko rozłożyła to na dwie wizyty, przez co usta były bardzo naturalnie powiększanie i nie było efektu "kaczego dziubka". Nie sądziłam, że można tak naturalnie powiększyć usta, usta są teraz tak idealne, żeby absolutnie nie żałuję, że zdecydowałam się na zabieg. Rozpisałam się trochę, ale jak sama szukałam informacji na temat powiększania ust to właśnie brakowało mi takich komentarzy :-) Jeżeli któraś z Was chciałaby zdjęcie "przed i po" to mogę wysłać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akashaana
Witam. Dorzuce swoje trzy grosze. Usta powiększyłam po raz pierwszy 6 marca tego roku. lekarz z zakresu med.estetycznej - stomatolog zapewnił mnie oswoim profesjonalizmie. Do zabiegu znieczulil mnie maścią z lidokaina, i zrobił 5 nakłuć . Preparat filorga artfiler lips 1.2ml rozbił na dwóch spotkania. A teraz moje spostrzeżenia . Po pierwsze ilość : 1.2 ml na raz to za dużo dla ust swiezynek.rozbij zabieg na dwa w razie czego skorygujesz ewentualne nierówności . Jednak na efekt jak po 3h (mega spuchnięte ) potrzebujesz ok.3-4ml ,dużo wizyt przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akashaana
Hej czy ktoś wie dlaczego moje posty są urywane w połowie tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akashaana
Przepraszam chciałam podzielić się kilkoma uwagami ale za każdym razem post zostaje urwany. Zmęczyłam się . Życzę powodzenia w powiększaniu ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matissss
Z całego serca mogę skierować was do Estetyka Day Spa w Piasecznie, powiększanie kwasem hialuronowym - efekt długo utrzymuje się, drugą dawkę dodałam dopiero po pół roku, a to wszystko w bdb cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×