Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość Magda198842
Witam , ja mogę polecic salon Bonadea w Krakowie , cena zabiegu to tylko 1 tys zlotych , miałam wąskie i małe usta, teraz są pełne ,ale efekt jest naprawde naturalny ,kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze jestem po zabiegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia343
W Krakowie to lepiej zrobić w klinice estetica taki zabieg, mi tam zrobili porządnie i bezboleśnie, jedna z lepszych klinik w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala290
Czytałam trochę o zabiegu w tej klinice tutaj http://klinikaestetica.pl/usta/ i wygląda to ciekawie, na zdjęciach też widać jaka jest różnica, może się zdecyduje bo się zastanawiam od miesiąca już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaxsw
Ja już się zapisałam na powiększanie ust właśnie do tej www.klinikaestetica.pl Termin na czwartek mam nadzieję, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Westenka Ja powiekszałam. I jestem zadowolona. Ogólnie sama decydujesz jaki ma być efekt. Czy chcesz czy usta mają być powiekszone bardziej czy mniej. W gabinecie dobiorą Ci odpowiednia ilośc materiału jaki użyje się do powiekszania ust. Czy cała ampułkę czy pół ampułki preparatu. Ja wybrałam pól ampułki tak wiec powiekszenie jest niewielkie ale jednocześnie tak naturalne,że ktoś kto mnie wcześniej nie widział nie byłby w stanie powiedzieć,ze miałam pwoiekszane usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latika_kr
Skuszona promocją jestem świeżo po zabiegu powiększania kwasem princess volume, w gabinecie MTTestetica w Krakowie, zabieg robiła mi dr. Tyc Tyka. Zabieg robiłam wczoraj i jak narazie mam jeszcze opuchliznę, ale mam porównanie z innymi gabinetami i mogę powiedzieć, że czuć róznicę. Zabieg przeprowadzony sprawnie, lekarka zrobiła dokładny wywiad, długo masowała usta, żeby nie było grudek. Póki co nie mam żadnych krwiaków. za tydzień idę na kontrolę i ewentualne dotrzyknięcie. Płaciłam 1020 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już nie pamiętam ale sporo tego było. Ogólnie czytałam sobie trochę o nich i jest to już powazna klinika tak więc stosują preparaty najlepszych firm. Poza tym tak jak już pisałam lekarz powinien je dobrac do Ciebie.W sensie jaki efekt chcesz osiagnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalny efekt kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu w klinice Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caryca Monica
Fantastyczny zabieg, polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg powiększania ust robiłam w klinice Bonadea Krakowie. Usta wyglądają naturalnie, pełniejsze i nawilżone.Wszystkie znajome chwalą kształt i zazdroszczą. Koszt to tylko 1 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkawaderska
Niedawno korzystałam z powiększania ust w klinice Bonadea. Zmiana jest taka jak chciałam, niezauważalna przez koleżanki ponieważ usta wyglądają bardzo naturalnie, chociaż wspominają, że mam jakieś ładniejsze usta. Koleżanka poleciła mi tą klinikę i nie żałuję, zapłaciłam tylko 1tys. Nie spodziewalam się, żę taki zabieg może tyle zmienić w samopoczuciu i wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje usta zostały wykonane profesjonalnie, naturalny efekt większych ust. Koleżanki mi zazdroszczą moich "naturalnie" dużych ust, ale nie wiedzą o moim sekrecie :3 Zapłaciłam około tysiąca, ale było warto - polecam każdemu :) ps. wyglądam o wiele młodziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pól roku po zabiegu i nadal wszystko wygląda dobrze. Ogólnie efekt zależy od osoby ale z tego co rozmawiałam z lekarzem to powinien utrzymac się do roku. Tak więc całkiem sporo. Permanentnego Ci nie polecam.Z tego co wiem to zreszta na Skłodowskiej w Gdańsku tego nie robią. Nie wiem czy gdzieś w mieście CI to zrobią Czytałam,że materiał na powiekszenie permanentne może się przemieścić i może będa potrzebne poprawki.A takie poprawki są bolesne, wcale nie muszą byc tak skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigensa
Jeśli ktoś jest z Katowic i szuka dobrego i kameralnego miejsca (dla mnie klimat jest mega istotny) to warto wybrać się do Naturallook na os. Tysiąclecia - dojazd łatwy chyba z każdej części Katowic, ale i z Chorzowa itp:) Ja robiłam u nich i usta, i botox i jestem bardzo zadowolona. Mają szybkie terminy i konkurencyjne ceny (jeśli botox, to z tego co kojarzę najbardziej opłaca się środa). Ja na pewno będę do nich wracać:) Niby niewielki zabieg, a powiem Wam, że różnica w wyglądzie ogromna, ja czuję się ze sobą zdecydowanie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam delikatnie powiększone usta, nie mam efektu dziubka. Podczas zabiegu dr Magdalena Tyc Tyka użyła kwasu Princess Volume. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, zwłaszcza moment rozmasowania preparatu. Ale jest to bardzo ważne, żeby preparat rozłożył się równomiernie. Sam zabieg trwa może 10 minut, trochę dłużej czeka się przed, zanim zacznie działac krem znieczulający EMLA. U mnie po pierwszym zabiegu fajny efekt utrzymywał się około 15 msc. W marcu idę na powtórkę do MTT Estetica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje usta robiłam w klinice Bonadea. Koszt to tylko 1tys. zł a usta wyglądają naturalnie, duzo lepiej a ja młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Bielska
Polecam zabieg powiekszania ust w klinice Boandea. Naturalny efekt, koleżanki mi zazdroszczą ze wyglądam młodziej. Ale nie wiedzą że po zabiegu -tylko 1 tysiąc - usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja powiększałam usta w klinice Bonadea i jestem mega zadowolona, usta wygladają bardzo naturalnie wszyscy znajomi mi zazdroszczą mimo tego że niewiedza że jestem po zabiegu, cena też nie jest bardzo duzo tylko tysiąc złotych gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kalina
To dołączę się i ja do polecenia kiliniki Bonadea w Krakowie. zawsze miałam problem i kompleksy związane z asymetrycznymi ustami. Do tego małymi. Marzyły mi się duże, jędrne pełne i asymetryczne usta. Nie mam takich o jakich marzyłam, mam lepsze! :) Zostały mi doradzone bardziej naturalne, ale wyglądają mega! i najlepsze jest to, że koleżanki nie zauważyły, że coś robiłam z ustami:) szczerze polecam, zwłaszcza że koszt to tylko 1tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam powiększana górną wargę do dolnej w Gabinecie medycyny estetycznej Dream-Med i mogę polecić Panią dr Majcherczyk, bo na prawdę udało się zrobić to bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiększałam metodą Regenyal - to wstrzykiwanie w usta kwasu hialuronowego. Efekt był ładny, naturalny, usta nie były jakoś napompowane. w Wawie w Poradni Medycyny Estetycznej na al. Ujazdowskich coś takiego robią. Zabieg był bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Tyc Tyka z MTTEstetica w Krakowie, naturalny efekt, dobra cena, zero grudek i nierówności, bo usta były dobrze rozmasowane podczas zabiegu. Zabieg zrobiony z kwasem Princess Volume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata33ss
Przez usta to miałam długo kompleksy z uwagi na to, że były dość kanciate, na pewno nie takie jak często się widzi u pań z filmów amerykańskich. Teraz wyglądają dużo lepie i wielka w tym zasługa pani dr Agnieszki Ledniowskiej. Rewelacyjny zabieg modelowania konturu, polecam każdej pani która ma podobne problemy z ustami do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Rajczyk
Polecam salon w Krakowie. Dziewczyny bardzo miłe, dbają o kobietki aby czuły się swobodnie. Zapłaciłam około 1tys ale efekt jest niesamowity, usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×