Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

nie wpisałam się jeszcze do tablicy bo czekam na wtorek na kolejne usg :) pani Dr. powie w którym jestem tygodniu :) z u OM wychodzi 9 tydzień ale na ostatnim usg jeszcze serduszka nie było widać jak bije :( czuje jak mi pływa rybka w brzuchu więc na pewno jest Nasz Szczęście :) mam pytanie do mam które mają już dziecko czy miałyście obawy że maleństwo które macie w brzuszku będziecie kochać tak bardzo jak dziecko które już macie ? ja miałam przed zajściem w ciąże ale teraz to wszyscy kochamy Nasze Szczęście nawet 19 m-c córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz ide na obiadek beda kotleciki z pieczonymi kartofelkami salateczką pieczarki ohhh ale smaka mam na cos slodkiego czy to oznacza ze bedzie paulinka?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ;p to oznacza ze jestes w ciazy i masz smaki ;P hehe zartuje a co chcialabys dziewcznke? bo ja bym chciala :) ale male szanse ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No walsnie dziewczyny jak idzie ten zabobon? Kwasne-chłopak słodkie dziewczyna? Bo poprzednio jadłam kawsne na potege a od zapachu slodyczy to mnie wręcz mdliło. I wszyscy w rodzinie mowili ze na chlopaka się zanosi :P a urodzila się Agata co zjada kwasne kiszone ogorki na potęgę - az sie jej uszy trzęsą hehe :D A ostatnio gdzies uslyszałam ze to jest na odwrót - slodkie to niby chłopak. Pewnie nikt do konca nie wie jak to jest w tym zabobonie :P i co rodzina to inna wersja :p A znam jeszcze lepszy zabobon od mojej babci. Jak pierwsze dziecko powie najpierw mama to nastepna bedzie dziewczyna a jak tata to chlopak. Według tego bede miala teraz chłopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mnie tez zeby bola, prawie cala noc cierpialam, nawet nic przeciwbolowego nie mozna wziasc... a boli mnie cala prawa strona gornej i dolnej szczeki, nigdy tak nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny a ja jem dosłownie wszystko, kwaśnie, słodkie, ostre. Dosłownie wszystko. W nocy objadam się śliwkami w czekoladzie a w dzień jadam same ostre i kwaśne. I co najgorsze polubilam pieczywo, a przeciez nigdy nie jadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z obiadku pyszne bylo mi tam jest wszytsko jedno co bede miala ale wolałabym miec najpierw syna pozniej corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziwne smaki na zupki chinskie z amino cipsy i takie bomby kaloryczne i sama trucizna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - TSH w ciąży w pierwszym trymestrze jest fizjologicznie obniżone, a jakie masz wartości Ft3 i /ft4, bo to dla maleństwa jest istotne, a nie samo TSH. Jeśli chodzi o jedzenie to mnie od wielu rzeczy odrzuciło, np. od słodyczy. Za to bardziej lubię kwaśne i nabiał. Ale staram się jeść normalnie. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku:) Co do zabobonów to wiem, że słodkie na chłopca a kwaśne na dziewczynkę. I jeszcze zgaga podobno na dziewczynkę:) Ale to takie tam zabobony;) Mzelle - nie masz jeszcze anemii, ale kontroluj te wyniki, może więcej nie spadną. Mnie generalnie robi jeść mój B. więc odżywiam się zdrowo;) A na obiadek mam dzisiaj ziemniaczki i kiszoną kapustkę z marchewka i jabłuszkiem. Mniammm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam juz wcześniej :) Daj buziaczka, daj buziaczka, zajebista ta papuzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obiadu od wczoraj wcinam własnoręcznie zrobione gołąbki i zachwycam się nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjachali goscie z daleka i dokladnie wszystcy juz wiedza ze ja w ciazy i szwgrowka a jedna z gosci na atybiotykach chora jak pies przyjechala na odwiedziny czy to normalne przyjechala mnie zarazic wyprowadzam sie na 5 dni z domu . !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz
Witam. Ja równiez mam termin na grudzień, bardzo się cieszę, ale historia mojej ciaży przyprawia mi wielu zmartwień, poniewaz do poczęcia doszło 24.03, i był to sam środek cyklu, czyli owulacja. Rano zaraz pobiegłam do lekarza rodzinnego po receptę na escapelle (tabletkę 72h "po") ponieważ mam 11 miesięcznego synka i pomyslałam, że jeszcze nie czas na drugą ciążę. Zażyłam tą tabletkę, ale po kilku tygodniach dwa testy wyszły pozytywnie no i jest ciąża. Pierwszą wizytę mam dopiero w poniedziałek i martwie się co powie lekarz, boję się ewentualnych skutków ubocznych. Znacie takie przypadki i czy dzieci z takiej ciąży są zdrowiutkie? Teraz się pukam w głowę, że zastosowałam ten sposób antykoncepcji, ale byłam pewna na 100%, że zadziała. Skutecznośc tych tabletek jest prawie 95%, ja widać znalazłam się w tych 5%. Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looz - ta tabletka Ci nie zaszkodzi, ona nie dopuszcza do zagnieżdżenia się zarodka, a nie powoduje poronienie. Jeśli jednak, z jakichś przyczyn, zarodek się zagnieździ, to tabletka nie ma złego wpływu. Zawiera hormony, które nie zaszkodzą dzidzi. Więc głowa do góry! Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
kurcze...a ja nie mogę jeść...9tc się zaczął a mi nadal wszytko staje w gardle. już jestem -3kg. ryż, makaron, sucha bułka, trochę wędliny na kanapkę, banany, jabłka i rosól to jedynie mi wchodzi...a reszta staje mi okoniem...staram sie pić butle 1,5litra dziennie i byc raz dziennie w łaience a i tak pojawiły się (już!)hemoroidy z krwią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dziś moje kochanie kupiło mi kwiaty...abym zjadła gołąbka... wyć mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz
Gosiek...bardzo Ci dziękuję. Uważnie przestudiowałam ulotkę tego leku i rzeczywiście jest informacja, że powstałą już ciążę escapelle podtrzymuje. Jednak wiadomo, zawsze człowiek sobie myśli, że ta chemia może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzieki za przyjecie mnie do swojego grona:) Karrla- ja zajada antybiotyk, to juz nie zaraza, podobno po 24 godz od wziecia antybiotyku juz nie zaraza:) Co do tych zabobonow to ja w ubieglej ciazy po prostu tonami jadlam slodycze, choc normalnie jakos wcale szczegolnie ich nie lubie i urodzil sie chlopczyk Teraz mam slodyczowstret wiec moze bedzie dziewczynka?:) Zobaczymy Synek jest taki slodki, ze w zasadzie jakbym miala drugiego to tez byloby fajnie, tez sie boje czy bedzie u nas wszystko ok, bo jestem chora na okraglo ostatnio, jak nie angina, to grypa i tak non stop Apetytu nie mam szczegolnego z czego sie bardzo ciesze, bo w poprzedniej ciazy przytylam 22 kg. jestem wysoka i jakos to sie po mnie rozeszlo, ale i tak jak urodzilam, to zostalo mi do zrzucenia 18kg. Zeszlo szybko, ale nie wiem czy tym razem znowu by mi sie to udalo, wolalabym przytyc tak nie za duzo. Powiem wam jeszcze, ze ja staram sie jesc owoce i warzywa, ale jak mam ochote na cos niezdrowego (typu hamburger) to tez go zjem, choc staram sie zeby nie bylo to za czesto Jednak wydaje mi sie, ze jak sie ma ogromna ochote na slodycze czy cos, to na pewno nie zaszkodzi zjesc troche, lepiej tak niz sie z tym wstrzymywac i potem zamiast paru kostek czekolady, zjesc cala Przynajmniej u mnie to wlasnie tak dziala:) Golabka domowego tez bym zjadla z ochota, niestety nie umiem zawinac tego farszu w kapuste i jesli cos robie to nadziewam papryke:) a to nie to samo:) Ja u lekarza jeszcze nie bylam wcale, mieszkam w Kanadzie i tu z opieka nie przesadzaja jakos szczegolnie, pierwszy trymestr traktuja wrecz tak jakby to bylo przygotowanie do ewentualnej ciazy i tyle Pozniej tez sie nie przejmuja, badanie polega na zmierzeniu cisnienia, nasikaniu do sloiczka i zostawieniu siuskow do badan, no i mierza jeszcze brzuch czy rosnie tak jak trzeba i tyle Acha, jeszcze waza przed kazda wizyta, pamietam wlasnie jak w ostatniej ciazy, w jednym miesiacu przytylam chyba z 10kg i lekarz popatrzyl na mnie, na moja karte z poprzednim wpisem, po czym oznajmil, ze chyba jednak przyniesli mu nie moja karte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looz- tez mysle, ze nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
Papuga- dla mnie bomba ! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się zmęczyły, fasole dały znac o konieczności odpoczynku :) Do moich ukochanych gołąbków wcięłam jeszcze 2 jogurty, pierogi ze szpinakiem i porcje lodów. Mój apetycik mnie zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie ja z cerą, ja mam okropne problemy, nie daję już rady, codziennie nowy pryszcz!!! Nigdy wcześniej, tylko teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×