Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

koty sa głupie -niektore psy maja inteligencje przecietnego 3 latka a koty nie mają tak rozwinietego mózgu. a od wychowania tu nic nie zalezy tylko od charakteru kota zdazają sie spokojne i milusie. ale nawet najwspanialszy siersciuch jest fałszywy . raz slyszalam histrorie starsza kobieta mieszkala sama miala koty i psy w domu . zmarła. psy i koty nie mialy nic do jedzenie . oczywiscie koty zaczely jesc opuszki pacow nos a psy z glodu zdechly i nie tknęły swojej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nadzieja to tak jakbys powiedziala ze masz skonczone np 20 lat ale zaczelas juz 21 rok zycia . ja tez jestem 10 tydz i 3 dzien ale ja to trakutuje jako ze skonczylam 10 tydzi i zaczelam 11 . to kazdego indywidualna sprawa jak se kto liczy. poczytaj sobie ciaza tydz po tyg obojetnie jaka stronka to tam pisza np 11 tydz np od poczatku do konca 11 tyg moga wystapic krwawienia z nosa. itp nie klikne se 10 tydz przeciez jak juz go skonczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nadzieja - to nie tak:) 6 tydzień i 1 dzień to już 7 tydzień:) Bo skończyłaś ten 6 tydzień i zaczęłaś 1 dzień 7 tygodnia:) To takie pokręcone ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek ja dostane od rodziny ciuszki bo moja bratowa i szwagierka sa przede mna w ciazy :) a wozek kupuje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tanie a takie zwyczajne właśnie:) Jak znajdziecie coś fajnego na allegro wrzucajcie linki:) Warto się podzielić pomysłami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane grudnioweczki :-D Nasz Skarb ma 2,5cm i malutkie serduszko :-D. A jak ślicznie kopał nozkami... Mój G jest wniebowziety.. Gimnastykę mam sobie odpuścić do 17 tygodnia, na razie tylko spacery. Znowu mi chciała L4 dać ale tak tylko dla zasady więc nie skorzystalam, bo bym się zanudzila :-D. No i komplet badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara nadzieja - hehehehehhe, ale mnie rozśmieszyłaś! Nie jesteś downem tylko Ci się popierdziuliło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj usmazyłam sobie rybke do tego pire z cebulką i ogóreczki w occie na a na pierwsze danie zupa brokuława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy kupujeecie ciuszki ciazowe ?? ja sie zastanawiam czy nie kupic sobie te mega paki co sa na allegro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam powybierac juz nie wolno ;p ja tam to juz bym wszystko kupila.... wkoncu to moje pierwsze wyczekane upragnione...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te łóżeczka, ale ja wolę klasyczne, najprostsze:) Karrrla, jesli mogę Ci coś poradzić to nie kupuj całej paki, ale pojedyncze ciuchy. Nigdy nie będzie tak, że wszystko Ci się będzie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym prosić o zaktualizowanie tabelki bo z komórki nie dam rady :-D Termin porodu 05.12, tydzień 10 Jejku jaki mam fajny dzień :-D :-D. Pierwszy widok bąbelka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. . .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............10.............05. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8............. 23.12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8......... .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011 prosze bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tescie mnietej chca zgarnac do siebie jak sie dowiedzieli o tej dzisiejszej wizycie u gina,... nawet mnie to nie dziwi. ja musze lezec, nie moge pracowac, niestety bylam na okresie probnym wiec mi l4 ani nic nie przysluguje on pracuje teraz bardzo duzo zeby nam dobrze bylo a teraz musial by nie dosc zeracowac dzien dzien to jeszcze sprzatac gotowac i wsyztsko robic... sama tego nie chce dla niego.. uh a tesciow to ja cudownych mam no ale w domu zawsze najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysl to... gdzie bedzie mniej stresu, bo w moim przypadku, zostalabym w domu... bo tesciow to mam ..ehhh.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Wiara, ja też mam teściów ehhh :/ albo i bardziej niż ehhh... :/ Mamy raczej bliższy kontakt z moimi rodzicami. Niestety mamy do nich dość daleko - jakieś 150km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×