Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

mam dokładnie to samo, pryszcz na pryszczu, od razu widać, że w organizmie burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama oliwki ---- > czuje sie bez rewelacji. Osłabiona, teraz mnie zaczał brzuch pobolewac jak na okres ale uprzedzil mnie gin ze tak bedzie i niestety musze to przeczekac. Apetytu nie mam wcale a z cera wszytsko wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
u mnie podobnie. cera pożal się Boże. do tego sucha i blada. włosy też bez blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka nawet mi powiedziała : "Zbrzydłaś więc będzie dziewczyna" Normalnie mnie pocieszyła niesamowicie. Wierzycie w ten zabobon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zadne zabobony nie wierze. glupota ze dziewczynka wysysa urode. zreszta te wszytskie zabobony to glupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
Dziewczyny, A Wasi mężowie, partnerzy mają preferencje jeśli chodzi o płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
madzianietka, Wychodzisz poza dom o 20 :)? wielkie WOW! ja od 18 czas spedzam w legowisku, nie ma szans na wychodzenie, zasnęłabym na stojąco. A pozostałe mamy? Jak to u was wygląda? Soniówka89, Bedziesz dopytywała się gina o płeć dziecka podczas USG czy zdecydujecie się na niespodziankę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka na tv pewnie ucieka a nie poza dom ;p a ja nie chce niespodzianki., chce znac plec :) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzelle83
madzianietka, aaaaa a byłam pełna podziwu :] mało telewizyjna jestem, nie wiedziałam co to za cudo. Ja też chciałabym wiedzieć czy to będzie ona czy on (bez preferencji). Myślicie, że przed 17 tygodniem nie ma szans się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znam przypadki ze i w 14 tygodniu lekarZ plec okreslił. ale tak wczesnie to nie trudno o pomylke wiec lepiej poczekjac ale wiedziec na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wypuściliśmy się z moim B. na zakupy. Teraz wróciliśmy. Dzisiaj czuję się bardzo dobrze, nic mi nie dokucza, poza mdłościam i oczywiście:) Co do cery to jest OK, włosy tez mam jakby ładniejsze, choć nigdy nie były złe;) Co do płci to naprawdę jest nam obojętne, ale będziemy chcieli wiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka. madzianietka - spokojnie, ja też nie jem mięsa bo mam odruch, ale nowalijki jak najbardziej - rzodkiewkę wcinam cały czas:) Nie słuchaj pierdół, które piszą jakieś laski. Krzyż jak najbardziej może boleć i nie ma w tym niczego nadzwyczajnego, ale lekarza zapytaj oczywiście. Idę oglądać must be the music. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ząb mnie pobolewa, podejrzewam, że tworzy mi sie ropa pod bo tylko chłodzenie zimną woda pomaga. Oszaleję. Wyczytałam, że mozna brać leki na bazie paracetamolu więc wzięłam fervex junior dla dzieci ale nic nie pomogło. Dziąsło nawala jak szalone i ciągle tylko łykam mineralną żeby ochłodzić i żeby przestało boleć. Niestety, pomaga tylko na kilka minut i znowu ciśnie. Boje się, że nie zasnę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ropy ale bol ten sam na forum ginekologicznym czytalam, ze apap jest najbezpieczniejszy i juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska jestem dentystka, wpadnij to Ci pomoge z zebem:) Jesli zimno lagodzi to kanalowe na bank:( Slyszalam tez o tych zabobonach z cera, brzydnieciem etc i wiecie co? W zyciu nie mialam takich gestych wlosow jak w ciazy z synkiem, moja fryzjerka byla zachwycona:) Mysle, ze te wszystkie przesady sprawdzaja sie tak...w 50% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko paracetamol mozna wziac w ciazy, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (__Magda__)
dzięki Gosik:) mimo wszystko uspokoiłas mnie. Lekarz kazał tylko tsh zrobić. Jak dobrze pójdzie to w czwartek na wizycie z nim porozmawiam i zobaczymy co dalej z ta tarczycą (mam stwierdzony 7 mm guzek na lewym płacie tarczycy). Wczoraj obejrzałam ten filmik z papużką co kocha artura, się uśmiałam :D no i te fotki też są cudne, moje dziecko za chwilę bedzie wyglądać jak człowiek :P zaczął się 8 tydzień.... Powiem Wam że ostatnio bardzo źle się czułam. Szybko odkryłam że to efekt zwiększenia duphastonu, który musze brac ze względu na nawykowe poronienia. Jednak brałam początkowo 1 tabl. dziennie a lekarz kazał zwiększyc do 2 x 1, jednak po kilku dniach zaczeły się jazdy i zmniejszyłam do 1/2 tabl. 2 x dziennie. Zrobiłam badanie progesteronu i jest ok, więc mam nadzieje, ze dobrałam swoją dawkę... tez musze ten temat poruszyć z ginem. Może zaproponuje zmiane na luteinę, bo czułam się fatalnie i fizycznie i psychicznie, miałam migreny i złe nastawienie, nic mi się kompletnie nie trawiło, od 14 do wieczoraj czułam się jak bomba, ktora zaraz wybuchnie, tylko nie ma na to siły...to była masakra, czuję poprawe teraz....na szczęście. Powiedziałyście już w pracy o ciąży? My jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy. Wie tylko M, moja przyjaciółka i przyjaciel, no i Wy :) miłej niedzieli zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w ten słoneczny poranek:) Widzę, że jeszcze pustki tutaj. Ja dzisiaj bardzo dobrze spałam, 2 razy wstałam na siku. Nie wiem, czy się cieszyć czy martwić... Magda - ja też biorę duphaston ale 2 x 1 tabl., na razie jest OK. Jeśli chodzi o duphaston, to chyba nie jest on wykrywalny we krwi, tzn. jak badasz progesteron to nie ma przyrostu z powodu brania duphastonu. Przyrost jest jak bierzesz luteinę. Chyba tak właśnie jest, ale na 100% pewna nie jestem... Z tą tarczycą nie martw się, bardzo dużo kobiet ma z nią problemy i rodzi zdrowe dzieci:) Ja mam TSH - 5,2 więc jak widzisz, nie jesteś osamotniona:) Idę na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gloom wielkie dzięki :) jak mnie przycisnie to wpadnę. Noc minęła koszmarnie bo ząb bolał mnie do 3 w nocy i potem padłam ze zmęczenia. Dzisiaj na szczęście spokój choć czuje się jakbym obuchem w głowe dostała. Jutro ide do gina z wynikami. Ogólnie czuje się nieźle, dzidzia nie daje popalić. Pogoda w BB byle jaka, troche chmur, troche słońca, rano lało. Kaprysna wiosna tego roku :) Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) oj nie poznaje was ;O takie pustki a zwykle godzinke nadrabialam doczytywanie ;P hehe dzien lenia widze zapanowal dzis wsrod ciezarówek ;D kurcze czuje sie ok ale brzuch mi tak ciazy i rwie... z ta macica mam problemy;/ rosnie w nadmiarze a potem sie kurczy ;/ ale od 2-3 dni juz nie czuje tego bolu jak na okres wiec sie nie skurczyla uf chociaz tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez kosc krzyzowa boli ale to normalne w ciazy bo wiezadla sie rozciagają a jeden z objawów na obumierącą ciąze jest srtaszny bol brzucha lub krrwawienie ale tez nie musi byc objawem moze to byc od przemeczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna sie pierdolami przejmowac mojej szwagrowce tak brzuch bolał leciala do szpitala co sie okazalo ze macica sie skurczyla przezx stres!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym se musiala kupic ciazowe spodnie bo moje mnie juz uciskają . a na allegro nie pisze nigdzie na jaki wzrost albo dlugosci a sa tanie i fajne a hja dosc wysoka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla, na allegro masz zawsze wymiary spodni, a jeśli nie, napisz do sprzedającego:) Ta poduszka z motherhood ma bardzo dobre opinie przyszłych mam i mam i chyba się na nią skuszę. Uważam, że nie warto kupować podróbek, bo oszczędzi się 50 zł a okaże się, że ich jakość jest żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×